Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

july600lfc

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: july600lfc »

@SEB
Ta, właśnie w tym sezonie było widać jak kontuzje Alissona wyrzuciły nas z walki o Superpuchar i ligę :lol:
A LeBron akurat ma od dawna udziały w LFC.
Ludzie, wiadomo, że potrzeba wzmocnień, ale przestańcie panikować. A jak widzę, że ktoś tam wróży nam spadnięcie za Arsenal to płakać mi się chce. Dajcie Kloppowi i Edwardsowi zrobić ich robotę. Jak klepniemy Lewisa, Sarra i kogoś na ŚO numer 4 to szczerze mówiąc już zrobimy całkiem fajny backup dla podstawy i zaczniemy budować optymalną głębię składu.

Ja tam się ciesze, że City wyciągnęło Ake, bo to totalny przeciętniak, a nie dość, że zapłacili za niego górę kasy, to jeszcze wiadomo, że nie ściągną już nikogo innego.

Anthermil

Post autor: Anthermil »

july600lfc pisze:
6 sie 2020, o 00:01
@SEB
Ta, właśnie w tym sezonie było widać jak kontuzje Alissona wyrzuciły nas z walki o Superpuchar i ligę :lol:
Superpuchar LFC wygrał pomimo Adriana, a meczu z Atleti chyba nie trzeba przypominać 8)
Ostatnio zmieniony 6 sie 2020, o 00:26 przez Anthermil, łącznie zmieniany 1 raz.

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Przedostani post na poprzedniej stronie jak coś.

Co do Lewisa, w grę może wejsc transkacja wymienna: hajs + Larouci, który jest na wylocie z klubu (nie podpisał nowego kontraktu).

Anthermil

Post autor: Anthermil »

Kaczorro pisze:
6 sie 2020, o 00:21
Przedostani post na poprzedniej stronie jak coś.
Faktycznie mój błąd, ale mnie ktoś o to oskarżył kiedyś mimo ze nic takiego w moim poście nie było.

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Lewis chcę trafić do LFC, zaakceptował nawet rolę zmiennika dla Robertsona. Pozostaję kwestia porozumienia się klubów.
@Pearce - https://twitter.com/JamesPearceLFC/stat ... 00296?s=20
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Nodramawegotlallana pisze:
5 sie 2020, o 22:37
Arsenal zaklepuje właśnie Williana, Gabriela i Coutinho. Żebyśmy za rok nie skończyli na piątej pozycji, bo City, Chelsea, United i Arsenal będą miały piękne składy.
Przecież u niektórych był płacz już przy wcześniejszych transferach Arsenalu, takich jak Aubameyang, Lacazette, czy Pepe. I jakoś ta ekipa nie zrobiła za wiele w ekipie Kanonierów. A ten majestateyczny zaciąg z wypalonym byłym piłkarzem Liverpoolu na czele skończy się podobnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Ciekawy obraz wylania sie tutaj z niektorych wypowiedzi:
-jakim prawem juz 1 slownie pierwszego dnia kiedy zostalo otwarte okno transferowe nie zaprezentowalismy nowych graczy?tak z 3 najmarniej
-sknerzy z FSG powinni byli wydac miliony na Wernero/Sanchow nie patrzac na to,ze przez ich zakup i zwiazana z tym horrendalna,absurdalna ba! wrecz chora tygodniowke rozwaliliby system plac w LFC i najprawdopodobniej sklocili druzyne
-inni sie mega zbroja(jakos dziwnie jednak narazie tylko pojedyncze transfery)i dlatego przypadnie nam w nowym sezonie zapewne rola statystow
-Kasandra to w porownaniu do tutejszych jasnowidzow byla amatorka-oni juz teraz wiedza,ze dopadnie nas plaga kontuzji czyli zagramy o utrzymanie chyba
-no i ogolnie jest (prawie) wszystko be! bo ci bezczelni wlasciciele z FSG nie czytaja lfc.pl i nie stosuja sie do rad ,nie zadan! niektorych uzytkownikow

To nie jest juz nawet zabawne co sie tutaj odstawia w tym watku tylko bardzo smutne :(
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Offsite pisze:
6 sie 2020, o 02:20
Lewis chcę trafić do LFC, zaakceptował nawet rolę zmiennika dla Robertsona. Pozostaję kwestia porozumienia się klubów.
Oby sie dogadali. Szybki zawodnik pasuje idealnie do ofensywnego stylu gry naszych bocznych obroncow. Drybling, dosrodkowania na wysokim poziomie.
Ciekawa opcja jest tez lewy obronca Olympiakosu Kostas Tsimikas. Rowniez ofensywnie usposobiony. Dzisiaj przeciwko Wolves mozna go sobie bedzie obejrzec

wicked93

Post autor: wicked93 »

ynwa19 pisze:
6 sie 2020, o 07:43
-jakim prawem juz 1 slownie pierwszego dnia kiedy zostalo otwarte okno transferowe nie zaprezentowalismy nowych graczy?tak z 3 najmarniej
-sknerzy z FSG powinni byli wydac miliony na Wernero/Sanchow nie patrzac na to,ze przez ich zakup i zwiazana z tym horrendalna,absurdalna ba! wrecz chora tygodniowke rozwaliliby system plac w LFC i najprawdopodobniej sklocili druzyne
-inni sie mega zbroja(jakos dziwnie jednak narazie tylko pojedyncze transfery)i dlatego przypadnie nam w nowym sezonie zapewne rola statystow
-Kasandra to w porownaniu do tutejszych jasnowidzow byla amatorka-oni juz teraz wiedza,ze dopadnie nas plaga kontuzji czyli zagramy o utrzymanie chyba
-no i ogolnie jest (prawie) wszystko be! bo ci bezczelni wlasciciele z FSG nie czytaja lfc.pl i nie stosuja sie do rad ,nie zadan! niektorych uzytkownikow

To nie jest juz nawet zabawne co sie tutaj odstawia w tym watku tylko bardzo smutne :(

ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież większość ludzi się domaga backupów, które ewidentnie wymagają wzmocnień. Owszem, Werner był dla nas idealny i pewnie wielu ma żal do klubu, że do nas nie dołączył, ale jakoś nie widzę, żeby co stronę pojawiał się Mbappe czy Sancho. Jezu ludzie, ile wam można tłumaczyć?

Sorry, dopiero doczytałem ten debilizm. "Tygodniówka skłóci drużynę" :shock:

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Aissa Mandi - poki co nie zlozylismy zadnej oferty
https://www.mundodeportivo.com/futbol/b ... ssion=true

Django

Post autor: Django »

Egalot pisze:
6 sie 2020, o 05:17
Nodramawegotlallana pisze:
5 sie 2020, o 22:37
Arsenal zaklepuje właśnie Williana, Gabriela i Coutinho. Żebyśmy za rok nie skończyli na piątej pozycji, bo City, Chelsea, United i Arsenal będą miały piękne składy.
Przecież u niektórych był płacz już przy wcześniejszych transferach Arsenalu, takich jak Aubameyang, Lacazette, czy Pepe. I jakoś ta ekipa nie zrobiła za wiele w ekipie Kanonierów. A ten majestateyczny zaciąg z wypalonym byłym piłkarzem Liverpoolu na czele skończy się podobnie.
Gdyby nawet w ataku Arsenalu grał Pele, Ronaldo (ten Luis Ronaldo Nazairo de Lima), Christiano Ronaldo, Rivaldo to mając Szkodnika Mustafiego, Holdinga i Davida Luisa na obronie zajmą 5 miejsce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

Nie rozumiem zachwytów na transferem Ake do City. Generalnie wszelkie wydatki od czasu przyjścia Guardioli do City (niecałe 400mln) nie uczyniły z tej formacji monolity i transfer Holendra nic w tej kwestii nie zmienia. Wylatuje Laporte i na środku śmiga tam Stones/Otamendi i Ake.
Obrazek

20103101

Post autor: 20103101 »

ScoobyDoo pisze:
6 sie 2020, o 08:00
Offsite pisze:
6 sie 2020, o 02:20
Oby sie dogadali. Szybki zawodnik pasuje idealnie do ofensywnego stylu gry naszych bocznych obroncow. Drybling, dosrodkowania na wysokim poziomie.
Ciekawa opcja jest tez lewy obronca Olympiakosu Kostas Tsimikas. Rowniez ofensywnie usposobiony. Dzisiaj przeciwko Wolves mozna go sobie bedzie obejrzec
The Athletic pisze ze bedzie nasz jeszcze w tym tygodniu

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

ynwa19 - daj spokój, niektórzy maja swój światopogląd oderwany od rzeczywistości i nie ma sensu się spierać.

No bo jak nazwać chociażby to:

„Ake w City. Można ? Można.” (41mln) :lol: Można tez się rozpędzić i solidnie na ścianie się zatrzymać.

Co do Lewisa mega ciekawa opcja. Obyśmy się szybko dogadali
wicked93 pisze:
6 sie 2020, o 09:06
[quote=ynwa19 post_id=490283 time=<a href="tel:1596692638">1596692638</a> user_id=38073]

ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież większość ludzi się domaga backupów, które ewidentnie wymagają wzmocnień. Owszem, Werner był dla nas idealny i pewnie wielu ma żal do klubu, że do nas nie dołączył, ale jakoś nie widzę, żeby co stronę pojawiał się Mbappe czy Sancho. Jezu ludzie, ile wam można tłumaczyć?

Sorry, dopiero doczytałem ten debilizm. "Tygodniówka skłóci drużynę" :shock:
[/quote]

No no Werner idealny jako backup. Po 2 meczu na ławce byłby foszek+ solidna tygodniówka , ale niektórzy tego nieponiemajet I nic nie zrobisz
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Aby kogoś przyjąć trzeba innego zwolnić. Klopp prawdopodobnie już dawno dał sygnały jaka szerokość kadry go interesuje. Mała, zwarta, zawsze głodna, gotowa i pod prądem. Ryzykujesz z razie plagi kontuzji tak samo gdy na przeciwległym biegunie musisz liczyć się z ansami, zazdrością, utratą chemii, balansu i atmosfery. To drugie moim zdaniem gorsze, bo długofalowe, bez perspektyw na naprawę. Nie znam złotego środka.

Kilka miejsc się zwolni w tym sezonie, więc dopływ świeżej krwi jest dla mnie wręcz gwarantowany. Nie wiem czy z zewnątrz - pewnie też - ale z młodzieży na pewno. Robi to komuś różnicę skąd przychodzi zawodnik, za ile i jaką ma tygodniówkę, jeśli zdaniem najważniejszej osoby do tego powołanej spełnia nadzieje i daje pożądaną jakość? Czy może teraz w wakacje startujemy w zupełnie innej dyscyplinie pod nazwą "shopping"? Bo takie mam wrażenie, iż pewnym osobom nie zależy na jakości, atmosferze, trofeach, wynikach lecz na tym kto kupi taniej, więcej i nadmucha bardziej kadrę. Taka letnia dyscyplina dodatkowa. Coś jak puchar na igielicie w którym Polska corocznie jest mocarstwem a zimą idzie jak po grudzie.

Odeszło paru zawodników. Kilku na ich miejsce już wróciło. Trzeba zagospodarować jakoś tych wszystkich Wilsonów, Grujiciów, Brewsterów. Najważniejsze nie spieprzyć tego co udało się wypracować w szatni. To nie jest proste. Nie ma do tego prostego podręcznika. Dobry feeling można zepsuć jednym głupim ruchem, choćby nacechowanym najlepszymi chęciami ulepszania. Nie każdy chce iść na kolejne wypożyczenie, nie za każdego otrzymamy pożądaną kwotę a to nie są przedmioty. To ludzie. Ludzie, których trzeba jakoś poukładać, znaleźć im miejsce gdzie będą czuć się szczęśliwi, potrzebni, rozwojowi. Man management. Największa zaleta i siła Kloppa. Coś co przynosi trofea nieprzerwanie od dwóch lat. Niestety ta cecha słabo wpisuje się w letnie oczekiwania i "puchar na igielicie". Będą ogromne rozczarowania.

Z przodu mamy trzy gwiazdy porównywalnej wielkości. Obecnie każde zastępstwo to bardzo wyraźna obniżka jakości. Tak, mnie też się marzy nowa osoba z tej samej półki do rotacji całej czwórki. Meczy jest tak wiele, że wydaje mi się iż nie powinno to popsuć dobrych relacji i głodu gry. Tak, wydaje mi się. Nie mam pojęcia o zarządzaniu ego milionerów. W pracy codziennej zarządzanie własną osobą to szczyt moich kompetencji.

Odszedł Dejan. Ktoś na to miejsce powinien się znaleźć. W akademii nie widzę chętnych - to skrót myślowy. Backup dla Robbo - podobnie. Choć tu w razie katastrofy jest Neco. Matip dobrze gra. Jeśli gra. Byłby dobry na trzeciego, zbyt chorowity na pierwszy skład. Gomeza nie cenię zbyt wysoko. Bez taty na boisku jest zagubiony jak przedszkolak w supermarkecie. Tak... pozyskanie obrońcy do pary z Virgilem to byłoby coś...

Najbardziej ciekawi mnie środek. Serce tej drużyny. Poza żelazną trójką mamy w sumie tylko niepewnego Keitę. Raz bywa, raz nie. Z formą też jest różnie po tych przerwach. A nam trzeba Milnera. Faceta który ma już prawie 80 lat a lądował jeszcze na Omaha w 44-tym. Sam z wiązką granatów oraz nożem w zębach zdobywał niemieckie bunkry. Dostępnego o każdej porze. Nie gwarantującego cudów lecz stabilny poziom w okolicach 6-7 w skali dziesięciopunktowej. Zawsze! Za fajerwerki płacimy innym.
Oxa nie biorę poważnie pod uwagę. Mierzi mnie styl jego grania, Chaos, niechlujstwo, brak połączenia z drużyną. Ciało obce. Jak Shaq. Tego się już raczej nie naprawi.
Jones? Jeśli Jurgen coś w nim widzi to ja też postaram się to zobaczyć. Bardzo próbuję.

Jak widać, na zwycięstwo w letnim pucharze się nie nastawiam. Może jakieś jedno obce nazwisko. Malutkie. Dwa byłyby szczytem marzeń.
A ponieważ okienko ledwie się otworzyło więc produkowanie jakichkolwiek zarzutów pod adresem Edwardsa i kolegów jest mało poważne.
Jak prawie co roku.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2020, o 13:58 przez Mitchell, łącznie zmieniany 1 raz.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

ODPOWIEDZ