Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

LiverpoolIsRed

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: LiverpoolIsRed »

Ok, poczekajmy z tymi deklaracjami. Ja sie wstrzymam od jakiejkolwiek krytyki bo rownie dobrze wszystkie te zagrywki moga byc zaslona dymna. Tak jak Django napisal - wszystkie rozmowy sa poufne i My jako kibice ostatni sie dowiemy prawdy. Trzeba czekac.

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

SEB pisze:
28 lip 2020, o 16:36
Nie będzie transferów.
Z tym się zgadzam, z całą resztą już nie za bardzo.
SEB pisze:
Drużyny w USA, które są własnością FSG z cięciami budżetów, zawodnicy z obnizonymi kontraktami, również odbiło się to na zwykłych pracownikach, tutaj mowa o masowych zwolnieniach.
Hmm, brzmi jak kolejny bullshit z Twoich usty, no ale dobra, Googluje. Odpalam sobie VPN'a, żeby szukać u źródła czyli "na miejscu"
Obrazek
i wpisuję w amerykańskim Google

"layoffs in Boston Red Sox" - no rzeczywiście, jest news jeszcze z maja. Obcinają wypłaty o 20%-30% pracownikom "nieumundurowanym". Nie ma ani słowa o obcinaniu kontraktów zawodnikom. (źródło: https://bangordailynews.com/2020/05/31/ ... -pandemic/)
Lecimy dalej
"layoffs in Fenway Sports Group" - nic ciekawego
"Layoffs in NESN"/"Cuts in NESN"/"Covid NESN" - nic ciekawego
Roush Fenway Racing - to samo, nic się nie dzieje
Fenway Sports Management - to samo, nic a nic.

Naprawdę trochę się nagimnastykowałem, żeby potwierdzić Twoje słowa, niestety mi się nie udało. Po raz kolejny piszesz BZDURY
SEB pisze:
U nas dokładnie to samo obecnie zwolniliśmy już ponad 300 tysięcy funtów tygodniowo z pensji piłkarzy :) O takich sprawach jak zwolnienia kucharzy, sprzątaczek oraz osób odpowiedzialnych za doprowadzenie murawy do stanu użytku nikt nie napisze. A to oni też są częścią klubu.
No słuchaj, raczej że zwolniliśmy 300k bo 3 zawodników odeszło. Co do całej reszty to albo masz jakieś konkretne źródła, albo uznaję to za kolejną brednie. Mało tego, policz może ile kosztują małolaci, którzy dostają profesjonalne kontrakty, albo parafują już obecne.
SEB pisze:
Nasi właściciele są w ogromnych kłopotach finansowych. Utopili w innych biznesach, więc będzie trzeba zaczerpnąć funduszy z LFC.
Nie no XD. Trzymajcie mnie. Googlowałem, nie znalazłem żadnych wieści o upadających biznesach. Mało tego 20 grudnia 2019 roku majątek FSG był wyceniany jako 3 najzamożniejszy wśród sportowych korporacji (źróło: https://www.forbes.com/sites/mikeozania ... s-at-no-1/)

Po za tym z czego tu czerpać jak udowodniłem Ci, że w 2019 zarobiliśmy jakieś 40 mln przed opodatkowaniem. Myślisz, że tak łatwo jest wypompowywać kasę ze spółki? I TO TAKĄ?
SEB pisze:
Jesteśmy chyba jedynym klubem w Europie, którego ponoć koronawirus doprowadza do strat finansowych.
To Ty chyba nie wiesz jaką lipę ma Real albo Barca.

W tym miejscu oficjalnie i publicznie proszę moderację forum o bana, bądź ostrzeżenie dla użytkownika SEB za notorycznie wprowadzanie ludzi w błąd. Jeśli w ocenie moderacji nie zasłużył na taką karę, to proszę o zmianę w regulaminie tego wątku, żeby podpierać swoje wypowiedzi źródłami. Zachowanie tego użytkownika jest wręcz krytyczne. Nie wiem jak długo jeszcze mogę udowadniać mu szerzenie nie prawdy i kiedy ktoś się tym zainteresuję. Zaczynam myśleć, że to jakiś troll.

Wracając na ziemie.

Kicker (tier 2) piszę o naszym zainteresowaniu Kabakiem - https://www.kicker.de/780514/artikel.am ... ssion=true - szacują, że Schalke może się zgodzić już na 27 mln funtów. Argumentują to problemami finansowymi klubu.

Fabrizio potwierdza, Kaban jest na liście, ale nie dzieje się nic więcej - https://twitter.com/fabrizioromano/stat ... 3680667648
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

MaximusLFC

Post autor: MaximusLFC »

SEB pisze:

Prowadzilismy według źródeł taka sama politykę transferowa co Bayern Monachium, który robi transfery pomimo pandemii. Czytaj niemiecki Styl prowadzenia klubu.
Chyba pomyliła Ci się liczba mnoga z pojedynczą... No chyba, że transfery za darmo Alexander Nübel i Tanguy Nianzou będziemy traktować jako niemicki styl prowadzenia klubu :)

SEB pisze:
Jesteśmy chyba jedynym klubem w Europie, którego ponoć koronawirus doprowadza do strat finansowych.
No tak, bo tylko dlatego że mamy hajs to trzeba go wydać. Rozumiem, że też wydajesz całe oszczędności w czasach pandemii?
Liverpool po prostu jest ostrożny i o ile inne klubu będą wydawać, to może się okazać, że właśnie te kluby w zimie będą musiały sprzedawać, żeby mieć hajs na wypłatę pensji. Nie licząc tych klubów co śpią na hajsie bogatych właścicieli :oops:
Obrazek
Red born,
Red to the bone,
Red till I'm gone!

Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Przecież już dokonaliśmy kilku transferów. Odszedł Lallana i Lovren, a z drużyny rezerw do głównego składu wskoczyli Williams, Elliot, Jones. To już jest 5 transferów i to bardzo trafionych. O co wam chodzi?

SEB

Post autor: SEB »

Przyznaje Wam rację. Nie wydajemy od dwóch sezonów w oknach transferowych z powodu pandemii. Pieniądze za wygranie Premier League, LM, Superpucharu Europy, kontraktu z Nike itd. poszły na wyszkolenie młodzieży oraz centrum treningowe. Cholera ta nasza młodzież to musi kosztować więcej niż pensja roczna VVD. Dodatkowo to centrum treningowe to musi być na jakiejś wyspie na Karaibach, całe pod szklanym dachem.
Obrazek

Nero

Post autor: Nero »

Rozumien SEB twoje rozgoryczenie, ale naprawde poczekajmy jeszcze troche. Cudów się nie spodziewam, bo wiadomo jaka jest taktyka FSG co do transferów - oni praktycznie się do nich nie dokładają i wszystko zależy od tego za ile Edwards sprzeda. Najpierw musimy pozbyć się szrotu i zobaczyć na co nas stać.

Radbug

Post autor: Radbug »

Jakieś info z w miarę rzetelnego źródła odnośnie Gotze? Zawodnik wolny, praktycznie co roku pojawiają się plotki łączące go z nami (niestety ze źródeł brukowców). W obecnej sytuacji wydaje się dla nas transferem niemal idealnym. Bez kontuzji byłby świetnym zastępstwem za Lallanę.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

keinnasenhasen

Post autor: keinnasenhasen »

Daj spokój. Götze to wrak piłkarza. Poprzedni sezon miał jeszcze względnie przyzwoity, ale to był wyjątek. Wszyscy wiedzieli, że nie przedłuży uowy z BVB i mógł już od stycznia podpisywać kontrakt z nowym klubem. Z nikim nie podpisał. Wymowne. Czytałem kiedyś o Serie A, konkretnie o Fiorentinie, ale szczerze nie ma pojęcia gdzie trafi.
Wiem, że to science fiction, ale jeżeli już szukać wzmocnień na podobnej pozycji w Niemczech to chciałbym zobaczyć Sabitzera u nas.

SEB

Wczoraj miałem słabszy dzień.
Jednak transfery będą.

https://www.hitc.com/en-gb/2020/07/28/r ... relegated/

Jestem na tak. Spokojnie FSG wie co robi.
Obrazek

Django

Post autor: Django »

Czyli będą wzmocnienia ze spadkowiczów?? Też opcja, na Ginim i Robertsonie źle nie wyszliśmy... Saar, Doucure, Cantwell, Lewis...
Obrazek

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Nodramawegotlallana pisze:
28 lip 2020, o 19:59
Przecież już dokonaliśmy kilku transferów. Odszedł Lallana i Lovren, a z drużyny rezerw do głównego składu wskoczyli Williams, Elliot, Jones. To już jest 5 transferów i to bardzo trafionych. O co wam chodzi?
No i jeszcze Henderson wroci z kontuzji. To przeciez jak nowy transfer. 8)

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Ok. A wiadome jest jakim budżetem transferowym w tym okienku mamy dysponować? Jest jakieś oficjalne info? W przypadku United jest to 140 milionów funtów, ile jest w naszym przypadku? Nie pytam złośliwie - czysta ciekawość. Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi w tym zakresie.

Awatar użytkownika
firo9

Post autor: firo9 »

LiverpoolIsRed pisze:
29 lip 2020, o 13:02
Ok. A wiadome jest jakim budżetem transferowym w tym okienku mamy dysponować? Jest jakieś oficjalne info? W przypadku United jest to 140 milionów funtów, ile jest w naszym przypadku? Nie pytam złośliwie - czysta ciekawość. Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi w tym zakresie.
Póki co wynosi 10 mln £ po sprzedaży Lovrena.

SEB

Przecież to 10 mln funtów z Lovrena idzie na zalatanie kryzysu spowodowanego koronawirusem. Jeszcze 2/3 okienka bez szału się szykują bo przecież trzeba remont Anfield spłacić oraz centrum treningowe po raz kolejny.
Obrazek

Glajskor

Post autor: Glajskor »

"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"

ODPOWIEDZ