Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

SEB

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: SEB »

Przepraszam. Mam kwarantannę i przesadziłem z TVP panowie.
Obrazek

ks77

Post autor: ks77 »

Zdarza się. Choć masz odwagę się odezwać, nie to co ManiacK czy jak on tam ma

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

https://www.sport.pl/pilka/7,65080,2581 ... orego.html

Jeżeli to prawda i ten transfer by wyszedł to można powiedzieć tylko jedno:Edwards Ty skubany geniuszu! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Mufi

Post autor: Mufi »

consigliere pisze:
Mufi pisze: W LM rok temu out w 1/8, w tym też się zanosi/zanosiło. Ten zespół się skończył na Ronaldo i teraz wychodzi jak bardzo overrated jest Zidane, niby niesamowity wygrał 3x z rzędu LM, ale jeden zawodnik odszedł i nie ma gry... A jak już wchodzić z szczegóły, co do tych tytułów LM, to wiemy jak je wygrał (2016 wałek w 1/2 z Bayernem, 2018 KariusHelp, gdzie zresztą w poprzednich fazach bez kontrowersji się nie odbyło, jedynie w 2017 zasłużenie. A warto dodać, że ten Real kadrowo był najlepszy w EU).
gdyby twój - wyjątkowo prostacki - sposób myślenia miał jakikolwiek pokrycie w rzeczywistości to w maju zeszłego roku ze zwycięstwa w Lidze Mistrzów cieszyłby się nie Liverpool, a Juventus :wink:

czy Zidane jest trenerem przereklamowanym? w pewnym stopniu tak, ale udało mu się coś czego nie dokonał ani Ancelotti, ani Mourinho, a oni przecież też mieli do dyspozycji Ronaldo. Real się po prostu zestarzał i wypalił, potrzebował świeżej krwi, wymiany pokoleniowej co nieuchronnie wiąże się ze spadkiem poziomu gry. nie wydaje mi się że ich regres potrwa długo, nie z takimi możliwościami kadrowymi i finansowymi. kwestia sezonu, góra dwóch.
swoją drogą to deprecjonowanie sukcesów Realu jest strasznie infantylne, równie dobrze można powiedzieć że tryumf w CL Liverpoolu to był MilikHelp.
"Prostacki sposób myślenia (...) zwycięstwa w Lidze Mistrzów cieszyłby się nie Liverpool, a Juventus" - wywnioskowałeś to po tym, że Juve ma teraz CR7 ? Dla twojego ZAJEBISTEGO sposobu myślenia - Ronaldo grał w Realu od 2010, nie 2016 ... Może zrozumiesz.

"Real się po prostu zestarzał" - no tak, średnia wieku składu 24 lata od 4 lat :D nie da się ukryć. Nie zestarzał, tylko ten klub tak bardzo stanowił Ronaldo, że po JEGO odejściu ten klub nic nie gra. Chłop tam ładował po 40+ bramek co roku, a ten Real to jednak tylko w LM sobie "super" radził.

"nie wydaje mi się że ich regres potrwa długo, nie z takimi możliwościami kadrowymi i finansowymi." - no, pokazują własnie jakie to mają możliwości :lol: :lol: .

"ale udało mu się coś czego nie dokonał ani Ancelotti, ani Mourinho, a oni przecież też mieli do dyspozycji Ronaldo."
Chłopie, ale oni nie mieli w tym Realu fury szczęścia i co drugiego sędziego za sobą ...

"deprecjonowanie sukcesów Realu" - haha, no Panie wygrałeś. Ja tylko wyjaśniłem dlaczego Zidane jest overrated, nic nikomu nie odejmowałem.

"równie dobrze można powiedzieć że tryumf w CL Liverpoolu to był MilikHelp." - Jednak jest różnica jak Ci bramkarz ratuje sytuacje w grupie, a jak Ci BR masakruję poczynania w FINALE LM.

Piszesz do mnie, że mam prostacki sposób myślenia - za to Ty, raz - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, dwa -wkomponowujesz w tekst kompletnie odrębne sytuacje. Gratuluje nie prostackiego sposobu myślenia. Twój można nazwać jednym słowem - ABSURD.

malybajla

Post autor: malybajla »

Liverpool have no interest in signing Jadon Sancho this summer and are not even monitoring the situation.

A move would only be possible if one of the front three left, which won’t happen with all of them fully committed to Liverpool. [@MaddockMirror]

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Ciekawe czy w ogóle dojdzie do jakichkolwiek transferów w najbliższe lato. Na pewno te, które mocno obciążyłyby budżet, są teraz mało prawdopodobne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert1966

Post autor: Robert1966 »

Egalot.
Szczerze ? Wątpię w to.Jest zbyt wiele niewiadomych.Pandemia się rozwija w najlepsze a szczyt możemy się spodziewać właśnie latem.Mam na myśli oczywiście UK.W Polsce to w sumie epidemiolodzy przewidują największy szczyt zachorowań na drugą połowę kwietnia.Ale to wszystko mym zdaniem wróżenie z kart.
Z reszta teraz najważniejsze jest zdrowie, potem gospodarka a na następnych miejscach mamy futbol i pochodne.
Jeżeli nam zabraknie sił zostaną jeszcze morze i wiatr .. nadejdzie nasz .

sc0user

Post autor: sc0user »

Transfer pokroju Sancho będzie możliwy tylko i wyłącznie w przypadku odejścia Salaha bądź Mane.
Nawet jakby pieniędzy na taki wydatek netto starczyło, o tyle piłkarzy światowej klasy byłoby trzech, a skrzydła tylko dwa. Rotowanie nie wchodzi w grę, to nie FM. Taki Salah czy Sadio mają gwarant gry, sporadycznie trafiają się przerwy.. można powiedzieć techniczne, gdzie nie grają jakiegoś meczu lub zaczynają z ławki. Generalnie grają.

Jedyny transfer z Bundesligi jaki jest możliwy to Timo Werner, bo on jeszcze przełknie rolę jokera lub grającego w rotacji z Bobbym.

Sadio z Mo w tym roku kończą 28 lat, nie są dziadkami, ale za sezon dwa będzie trzeba podjąć ważną decyzję, prawie jak ze starym samochodem. Sprzedaje, póki jeszcze coś wart albo jeżdżę do usranej.. Słowem - za 2-3 lata będzie musiała powoli następować wymiana pokoleń. Ale nie tu i teraz. Teraz musimy połatać dziury, bo co z tego, że mamy piękne śnieżno białe ząbki, jak co drugiego brakuje. Ta barwne porównanie nawiązuje oczywiście do braku zmienników na kluczowych w naszej grze pozycjach. Brak zmiennika dla Robertsona i Arnolda to nieporozumienie, prawie tak duże jak granie Milnerem i Gomezem na bokach obrony. Jeszcze w trakcie meczu, z musu - a bo kontuzja, a bo wynik itd. ok, rozumiem, ale nie jako domyślni zmiennicy. Absolutnie nie. To samo tyczy się braku zmiennika dla Fabinho. Owszem, jest Henderson, ale odkąd Henderson osiągnął poziom formy z sezonu 14/15 jego gra bardziej z przodu jest koniecznością.

Zmiennicy w ataku? Też brak. Jest Origi, które 90% spotkań gra nie na swojej pozycji, gdzie jego braki są widoczne, a zalety wyparowują. Próby grania Keitą lub OX'em są przeważnie średnie.

Już pomijając obecny problem na świecie - błagam nie poruszajmy tego tematu chociaż tutaj, jest poważnym problemem, ale litości. Pierdolca idzie dostać - to to okienko powinno być przez nas spożytkowane na zakupie backupów, przynajmniej wg mojej opinii.

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Liverpool FC zawiesil dzialania transferowe
https://transfery.info/aktualnosci/live ... owe/134826

Nero

Post autor: Nero »

Czyli znowu się trzeba będzie modlić tydzień w tydzień żeby nikt z tej naszej kadruni się nie połamał i odpuścić wszystkie puchary :D Po staremu, jakoś przeżyjemy. Mam nadzieje, że przynajmniej Wilson wróci.

psk100

Post autor: psk100 »

Skoro może nie być ruchów na rynku transferowym z naszej strony to może być okazja dla młodych zawodników oraz tych na wypożyczeniach żeby zostać i wywalczyć miejsce w zespole. Mam na myśli takie Wilsona, Grujica czy może nawet Clyne na zmiennika.

Awatar użytkownika
qbasiex

Post autor: qbasiex »

W co wy wierzycie ? :D
Transfery Info, Daily Mail...

Dlaczego Liverpool mialby nagle zrezygnować z transferów? Możliwe że są teraz zawieszone pewne rzeczy np. scouting, ale na pewno nikt o zdrowych zmysłach w tym klubie nie rezygnowałby z działań transferowych ...
Obrazek

roberthum

Post autor: roberthum »

Rezygnacja z transferów jest możliwa. Na obecną chwilę nie wiadomo kiedy i czy ponownie ruszą rozgrywki, tak samo kiedy zacnie się kolejny sezon. Brak rozgrywek oznacza znaczące obniżenie przychodów klubu, a wydatki przecież zostają. W takiej sytuacji może być ryzykowne wydawać kilkadziesiąt milionów + premia za podpis dla agenta nie wiedząc kiedy taki transfer zwróci sie na boisku. Na dodatek powoli w Premier League zaczynają rozważać opcję obcięcia pensji zawodników o 30%, co potwierdza, że kluby zdają sobie sprawę z trudnych czasów jakie je czekają.

Tak więc ja bym nie przekreślał takiej możliwości jak zawieszenie działań na rynku transferowym do momentu aż sytuacja bardziej sie wyklaruje
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2020, o 00:40 przez roberthum, łącznie zmieniany 1 raz.

Django

Post autor: Django »

qbasiex pisze:W co wy wierzycie ? :D
Transfery Info, Daily Mail...

Dlaczego Liverpool mialby nagle zrezygnować z transferów? Możliwe że są teraz zawieszone pewne rzeczy np. scouting, ale na pewno nikt o zdrowych zmysłach w tym klubie nie rezygnowałby z działań transferowych ...
Bo będzie szalał koronawirus?? Wy naiwnie myślicie, że jak minie maj to to się magicznie wszystko skończy... Nie, to się nie skończy, w tym roku zawodnicy nie wybiegną już na boiska, nie wiadomo czy następny sezon się w ogóle zacznie, o oknie transferowym nie będzie nawet mowy.

MOŻE na wiosnę przyszłego roku uda się opanować pandemię na tyle, że będzie można grać przy pustych trybunach. Ale ogólne nastroje, tym bardziej do piłki będą raczej morowe. Ile potrzebujecie zgonów, aby to ogarnąć? Milion??
Obrazek

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Niestety nie jest dobrze i ten wzrost jest nadal duży. Na pewno w tym roku imprezy masowe nie będą organizowane. Możliwe, że przy pustych trybunach ale nic poza tym.
Ten wirus będzie już z nami przez kilka lat niestety.
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps ... 7b48e9ecf6
Na dzień 4.04.2020 dane: 1,1 mln zakażonych i ok 60 000 zmarłych co daje śmiertelność na poziomie ok . 6% głównie przez tę niesamowitą zaraźliwość, na którą służby zdrowia żadnego kraju nie były przygotowane.

ODPOWIEDZ