Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Nevermore1969

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: Nevermore1969 »

Dla mnie numer jeden na środek pomocy powinien być Jude Bellingham po tym co wyprawia w Birmingham - chłopak ma 16 lat! Oczywiście nie od razu na pierwszy skład ale
do drużyny U-19? pewnie byłby w sam raz
nie trzeba daleko szukać wartościowych graczy i przepłacać grube miliony za jakiegoś Dybale
najlepiej samemu szkolić :) wówczas zaoszczędzi się kasę
Rozumiem, że kupujesz mu wózek inwalidzki?
a to jakiś zwyczaj w Liverpoolu, każdemu nowemu graczowi takowy wózek się funduje??? :)

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Sancho, Werner, Dybala to za dużo Football Managera, ale "Takie właśnie cele transferowe bym sobie życzył ..." to już nie. Każdy ma swoje życzenia, do spełnienia lub do poduszki, każdy może mieć jakąś liste życzeń. Nie wiemy jak wygląda sytuacja w zespole, jakie strategie ma Klopp, czy ma plan awaryjny na wypadek straty gola i zamurowania bramki (przykł. Atletico).
Jedno jest pewne, kilku graczy odejdzie, ktoś przyjdzie, zobaczymy na kogo postawią włodarze i jak się wpasuje w grę klubu.
Keita i Shaq mieli zrobić różnicę, Naby do rozgrywania, Shaq do strzelania. Jak wyszło .. widzimy. Gabinet lekarski zamiast boiska. Także Jurgen powinien mocno przemyśleć na kogo postawić i czego oczekiwać po danym zawodniku ( i czy wytrzyma trudy treningu).

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Athar pisze: Wielu z Was chyba nie za bardzo sledzi angielska piłke bo brakuje mi typowo angielskich nazwisk w spekulacjach transferowych - ok był Cantwell a tak pozatym?

Dla mnie numer jeden na środek pomocy powinien być Jude Bellingham po tym co wyprawia w Birmingham - chłopak ma 16 lat! Oczywiście nie od razu na pierwszy skład ale ma potenciał aby być lepszy niż Ali w jego wieku.
No właśnie, możesz nieco nakreślić co wyprawia? Bo szczerze mówiąc ja nie za bardzo śledzę Championship, liczby z tego szczebla też chyba nie maja jakiś najlepszych kanałów dystrybucji, także cała moja wiedza na temat Bellinghana ogranicza się do 4 goli, 2 asyst 2 żółtych kartek i 7 minut kompilacji na yt. No offense, po prostu chętnie bym poszerzył horyzonty bo póki co, nie moge oprzeć się wrażeniu, że cały hype jest niesiony informacją, że Birminham odrzuciło ofertę mułów na 20 mln funtów w styczniu. No i teraz jest łączony z całym niegdyś topem Premier League przez każdą możliwą gazetę.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Nero

Post autor: Nero »

Cena wywoławcza za Sancho wg Bilda to 140 mln. Niestety raczej za dużo dla nas.

ar90

Post autor: ar90 »

Nero pisze:Cena wywoławcza za Sancho wg Bilda to 140 mln. Niestety raczej za dużo dla nas.
:lol: :lol: a dlaczego?

Nevermore1969

myślę, że Sancho pozostanie w Dortmundzie na kolejny sezon i tym sposobem Borussia utrze nosa wszystkim sępom :)

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

[email protected] Taa a on się okaże drugim Dembele i zamiast 'wszystkim' Borussia utrze nos sobie
The world is yours

everlast

Post autor: everlast »

A do kiedy ma Sancho kontrakt?

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Do czerwca 2022.
Podobno(choc to informacja nieoficjalna co podkreslam) istnieje ustna umowa miedzy nim a BVB,ze przy okreslonej sumie(bardzo wysokiej) Niemcy beda sklonni go sprzedac.
Przynajmniej takie glosy pojawialy sie w niemieckich mediach.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

everlast

Post autor: everlast »

Za rok to będzie max 80 kosztować a za darmo za 2 lata. A Anglicy za bardzo nie lubia być poza wyspami. Także myślę, że to będzie suma 100-120.chyba że to United będą kupować to 140.

mband

Post autor: mband »

Czyżby powtórka transferu Ala Naby Keitą

https://www.thisisanfield.com/2020/03/g ... b-leipzig/

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

Jeśli się tak stanie to nie rozumiem ruchu klubu. To nie jest nieopierzony młodziak tylko na swoje lata już doświadczony, konkretny napastnik z dużym nazwiskiem.
Obrazek

Nevermore1969

racja

poza tym potrzebne wzmocnienie / zastępstwo na czas Pucharu Narodów Afryki, gdzie wypadają Mane i Salah

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Rzekoma klauzula odejścia, piłkarz trąbi w mediach, że chce przejsc do LFC, a my mamy odsyłać go z powrotem na rok do Lipska? Z Keitą trzeba było tak zrobić, bo nasza pozycja negocjacyjna nie była tak mocna. Teraz możemy kontraktować na naszych warunkach.

SEB

Post autor: SEB »

Jak już wiadomo mamy worek pełen pieniędzy ze względu na bierny udział w poprzednich okienkach transferowych oraz dodatkowe pieniądze za sprzedaż niechcianych zawodników. Wczoraj Joyce w wywiadzie potwierdził chemię pomiędzy Wernerem, a Liverpoolem.

Dzisiaj w świat wypływają takie informacje:

Informacje potwierdzone, można powiedzieć że 1 koszyk:
Manchester United and Liverpool have seen their hopes of signing Jadon Sancho given a significant boost after the latest comments made by Borussia Dortmund chief executive Hans-Joachim Watzke.

- w skrócie Hans-Joachim Watzke (dyrektor BVB) nie widzi innej możliwości niż sprzedaż Jadona do LFC lub MU. Tylko i wyłącznie Anglia i te dwa kluby wchodzą w grę negocjacyjną. Podkreślił także że klub ma bardzo dobre relację z Jadonem i nie zależy im tylko i wyłącznie na euro, na transfer Sancho będą wchodzić warunki umożliwiające rozwój zawodnika, a także bonusy dla BVB, ponieważ dyrektor sportowy widzi w nim przyszłego zdobywcę złotej piłki.

Mój komentarz do tej sytuacji: Odejście Sancho jak widzimy jest już przesądzone, mamy siłę negocjacyjną w postaci Edwardsa oraz Kloppa który ma bardzo dobre stosunki z władzami Borussia. Władze Liverpoolu muszą podjąć ważną decyzję, czy stać nas na możliwość sprowadzenia 21-letniego pretendenta do złotej piłki czy odpuścić i dać szansę zakontraktowania go przez Manchester United, który dzięki Bruno Fernandesowi stał się dosyć mocną drużyną, a w przypadku sprzedaży szrotu latem i zakontraktowaniu Jadona mogą stać się jeszcze lepsi. Ja właśnie w Manchesterze United widzę naszego rywala w walce o tytuły w przyszłości.
Obrazek

ODPOWIEDZ