Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

akhrem9

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: akhrem9 »

Żeby z tym Wernerem nie było jak z Jovic'em w Madrycie. Kto aktywuje jego klauzulę dopiero się okaże. Muller ma jeszcze tylko rok kontraktu a Lewandowski 31 lat. Stawiam, że Bayern sprowadzi mu kolegę do rywalizacji jak to zrobili z Neuerem i Nubelem. Werner idealnie pasuje do konserwatywnej polityki Bayernu, czyli znajomość języka i max 60-70 mln. Może jednak Real wyjdzie z twarzą i zadowolą się Jovic'em. Ja liczę na Sancho.

pille

Post autor: pille »

Mbappe, Sancho, Werner, Havertz... wow...
High level :)
A mnie wcale nie zdziwi jak w lecie do LFC trafią gracze pokroju np. Eberechi Eze lub Todd Cantwell. 8)
Ostatnio zmieniony 17 lut 2020, o 12:27 przez pille, łącznie zmieniany 1 raz.

everlast

Post autor: everlast »

Co do Jovica to pytanie czy to wtopa czy po prostu nie pasuje Zidanowi. U nas jest trochę inaczej, bo to Klopp wybiera pasującego mu gracza z tych co mu zaproponują. Po drugie daje każdemu szanse się wykazać zanim go odstrzeli, co widać było jak stopniowo wymieniał kadrę po Rodgersie. Jovic od początku gra ogony, więc tych szans nie dostaje.

lingo1

Post autor: lingo1 »

Jak przyjdzie Sancho to odejdzie ktoś z dwójki Mane/Salah i nie widzę innej opcji. Nie upchamy wszystkich a tacy zawodnicy za 100mln nie będą rezerwowymi, takim to może być Minamino.
Obrazek

psk100

Post autor: psk100 »

lingo1 pisze:Jak przyjdzie Sancho to odejdzie ktoś z dwójki Mane/Salah i nie widzę innej opcji. Nie upchamy wszystkich a tacy zawodnicy za 100mln nie będą rezerwowymi, takim to może być Minamino.
Niekoniecznie musi być tak jak mówisz. Przyczyną mogą być zarówno przyszłe turnieje reprezentacyjne albo nie podpisanie kontraktu przez Wijnalduma, wtedy Firmino cofniety na 10 i jest miejsce dla Sancho lub po prostu Klopp chce cofnąć Firmino. Także jak widać nie musi nikt od razu odchodzić z naszej atakującej trójki, bo niby gdzie mieliby odejść jak nie ma obecnie lepszego klubu, trenera, atmosfery, kibiców, szatni, itp., itd.

DOWN
Dokładnie to miałem na myśli i tak może być. To byłoby jeszcze lepsze na papierze, oczywiście niż wygląda obecnie i moglibyśmy wskoczyć na jeszcze wyższy poziom jeśli się w ogóle da wyżej wejść.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2020, o 16:24 przez psk100, łącznie zmieniany 2 razy.

Bakan

Post autor: Bakan »

Klopp wtedy przejdzie na 4-2-3-1 z najbardziej wysuniętemu Salahem i Firmino na „10”. To da niemożliwą do rozszyfrowania wymienność pozycji plus jeszcze szybsze kontrataki.

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Kubeł zimnej wody od Jamesa Pearce'a https://twitter.com/JamesPearceLFC/stat ... 4691073024
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

SEB

Post autor: SEB »

James to pachołek klubu, o VVD też tak mówił. ;) Także nic nie dementuje, zresztą napisał "wydaje mi się", "bede zaskoczony".
Obrazek

bugi

Post autor: bugi »

Ten cały Sancho wydaje się porządnym zawodnikiem, który może zostać gwiazdą światowego formatu pod sterami Kloppa. Aczkolwiek w pewnym sensie jest to też transfer marketingowy.
Tak samo Minamino, nigdy nie odegra ważnej roli w klubie, kupiony wyłącznie z powodów marketingowych. Tytuł jest prawie pewny, jak myślicie, czyje koszulki będą kupować azjaci? Wiadomo. Klub to nie tylko sport ale też biznes.
Przypomnijcie akcje z Coutinio. Kto pierwszy poinformował o transferze oferując sprzedaż jego koszulek w barwach Barcelony? No własnie. Wiadomo kto naciskał najbardziej na ten transfer.
Wtedy Valverde wcale nie chciał brazylijczyka, wolał Łimiama z Czelsi ale marketing musiał się zgadzać, w przypadku Sanczo może być bardzo podobnie.
Obrazek

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Offsite pisze:Kubeł zimnej wody od Jamesa Pearce'a https://twitter.com/JamesPearceLFC/stat ... 4691073024
Klub nie jest zadowolony z tego, że o naszym zainteresowaniu głośno w mediach to napisali do Pearca by walnął tweeta, że transfer mało prawdopodobny.

Jesteśmy zainteresowani zarówno Sancho jak i Wernerem. Jeśli chodzi o tego pierwszego wszystko zależy jaką sobie cenę zażyczy BVB, od tego czy będzie o niego wojna która podbije ostro cenę w górę i jakie wymagania postawi jego agent.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2020, o 19:23 przez Muszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Sanchezem chyba nie jesteśmy zainteresowani, ale Sancho wydaje mi się że tak :D

Co do Pearce'a, Alisson czy VVD też mieli do nas nie przychodzić, i to właśnie wychodziło od dziennikarza który najwięcej wie odnośnie Liverpoolu. Tak naprawdę nie zdziwiłbym się gdyby nasi już prowadzili jakieś wstępne negocjacje zarówno z Sancho czy Wernerem. W lecie będzie taki bum na nich, że jak nie zaczniesz robić coś teraz to potem może być za późno. Na spekulacje transferowe trochę za wcześnie, ale jak ktoś nie chce Sancho w zespole to już naprawdę nie wiem kogo wy proponujecie ;)

foggyvillage1985

Post autor: foggyvillage1985 »

Za rok zimą jest pierdzielony puchar Afryki, więc Mane i Salah pewnie odpadną na miesiąc. Przydał by się Jadon. Trzech rasowych skrzydłowych na dwie pozycje to myślę zdrowy układ. Sezon długi, każdy się nagra po uszy (pomijam dalszych rezerwowych, ktorzy pograją jeszcze mniej niż dziś). No nic, trzeba poczekać do lata

lingo1

Post autor: lingo1 »

psk100 pisze:
lingo1 pisze:Jak przyjdzie Sancho to odejdzie ktoś z dwójki Mane/Salah i nie widzę innej opcji. Nie upchamy wszystkich a tacy zawodnicy za 100mln nie będą rezerwowymi, takim to może być Minamino.
Niekoniecznie musi być tak jak mówisz. Przyczyną mogą być zarówno przyszłe turnieje reprezentacyjne albo nie podpisanie kontraktu przez Wijnalduma, wtedy Firmino cofniety na 10 i jest miejsce dla Sancho lub po prostu Klopp chce cofnąć Firmino. Także jak widać nie musi nikt od razu odchodzić z naszej atakującej trójki, bo niby gdzie mieliby odejść jak nie ma obecnie lepszego klubu, trenera, atmosfery, kibiców, szatni, itp., itd.

DOWN
Dokładnie to miałem na myśli i tak może być. To byłoby jeszcze lepsze na papierze, oczywiście niż wygląda obecnie i moglibyśmy wskoczyć na jeszcze wyższy poziom jeśli się w ogóle da wyżej wejść.
A ja ci powiem gdzie kolego - do atrakcyjnego miasta i kraju np Hiszpania. Sorry ale mieszkając na jakimś zadupiu jak Liverpool a mieć możliwość mieszkania i życia na co dzień np w Madrycie to raczej oczywiste ze lepiej mieszkac w Madrycie. To tak samo jak masz do wyboru mieszkać w polsce B lub np we Wawie lub Wrocku. Odpowiedz jest oczywista ;)
Obrazek

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

lingo1 pisze:
psk100 pisze:

DOWN
A ja ci powiem gdzie kolego - do atrakcyjnego miasta i kraju np Hiszpania. Sorry ale mieszkając na jakimś zadupiu jak Liverpool a mieć możliwość mieszkania i życia na co dzień np w Madrycie to raczej oczywiste ze lepiej mieszkac w Madrycie. To tak samo jak masz do wyboru mieszkać w polsce B lub np we Wawie lub Wrocku. Odpowiedz jest oczywista ;)
Jak by to był taki wyznacznik a ja bym był piłkarzem to bym grał w CD Tenerife :P Życie w mieście to jest fajna sprawa jak się lubi nocne życie moim zdaniem.
The world is yours

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Po sezonie pewnie odejdzie Wilson i jest prawdopodobne, że jakaś drużyna wyłoży za niego 25-30 mln (jeśli Ibe 4 lata temu kosztował 15 mln, come on). Do tego, podobne pieniądze można zarobić na Shaqirim, który najprawdopodobniej również odejdzie. Do tego jeszcze Grujic. Zaraz może się okazać że nie wiele byśmy dołożyli do tego transferu Sancho. Chyba, że Borussia zaśpiewa jakieś chore miliony monet :P
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

ODPOWIEDZ