Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

CzerwonyBartek

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: CzerwonyBartek »

Co do bocznych obrońców to szkoda, że nie udało się nam swojego czasu sprowadzić Sessegnona. Byłby solidnym młodym zmiennikiem. Uważam, że dopóki nie pojawi się na rynku ktoś pasujący profilem nie będziemy się rzucać na takie zakupy. Raz, że taki piłkarz musiał by się liczyć z rolą rezerwowego. Dwa, jakiej musiał by to być klasy zawodnik aby jednocześnie zaakceptować role rezerwowego i nie być niepotrzebną zapchajdziurą blokującą rozwój młodym.

Edit. Ja to się prędzej spodziewam Hoevera na prawej obronie w zastępstwie, niż kogoś nowego. Zresztą bardzo mi się podoba takie podejście. Nie ma już kupowania zawodników do szerokiego składu jak to bywało wcześniej (Lambert, Aspas i inni) tylko idziemy albo w młodzież ,również tą kupowaną jak Elliott, albo w zawodników którzy potencjalnie mogą wskoczyć od razu do składu wnosząc nową jakość. Wyjątkiem był chyba tylko Caulker i Adrian. Może Shaqiri, ale to była promocja i chłop jakość to ma. Tylko chyba tak nie w pełni pasuje do drużyny.
The world is yours

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Ludzie narzekają, że kupujemy piłkarzy z ligi z jakiejś Austrii a to proszę dwa transfery z Championship

https://www.nottinghampost.com/sport/fo ... um-3647264

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

MILF

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Minamino przechodzi dzisiaj testy medyczne. transfery.info

zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

ScoobyDoo pisze:Minamino przechodzi dzisiaj testy medyczne. transfery.info
Podawaj inne źródło. Tę informację jako pierwszy przekazał Paul Joyce z The Times.
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

wicked93

Post autor: wicked93 »

A co to ma do rzeczy skoro informacja jest legitna? :)

Btw. w newsie i tak sie powoluja na Joyce'a.

https://transfery.info/aktualnosci/live ... zne/131659

michall

Post autor: michall »

No może to, że każdy może szybko zobaczyć, że legitna?

wicked93

Woda jest mokra. Paul Joyce

Awatar użytkownika
Sparrow

Post autor: Sparrow »

Młodzi nie znają jeszcze się na skali fejk niusów, jeszcze nauczą się doceniac porządne nazwiska.
sorry za spam

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

wicked93 pisze:Woda jest mokra. Paul Joyce

Widzę Turbośmieszek z Ciebie

Chodzi o to, ze jak podajecie źródło typu transfery.info, wp, onet, kwejk, fangol, meczyki.pl to nawet nie chce się wchodzić w link, bo to jakieś gowno jest.

Podacie źródło kogoś sprawdzonego to jest całkowicie inna rozmowa
Obrazek

wicked93

Dokładnie masz rację, jestem śmieszek.
Doskonale wiem o co chodzi, ale czym się różni, że napiszę "Minamoto na testach medycznych - Paul Joyce" od tego, że wrzucę link do newsa, który PODAJE SIĘ NA TO ŹRÓDŁO?

BTW. Nie ja zapodałem newsa to raz, a dwa - to, że tobie się nie chce wchodzić w taki link... no cóż mało kogokolwiek to interesuje.

ar90

Post autor: ar90 »

Czepialstwo.
Akurat newsy transfery.info (newsy, nie spekulacje) są o tyle fajne, że zazwyczaj powołują się na źródło z którego biorą tegoż newsa. A gadanie typu "podaj inne źródło, bo było pierwsze" - widzę tak: siedzi człowiek w pracy, znudzony, projekt zrobiony, dokumenty wypełnione, nie ma co robić, a czepne się.
Luzu życzę na święta, pośmiejmy się z Evertonu czy z mułków, a sobię dajmy spokój.

MILF

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

wicked93

O, kozacki to byłby ruch. Pieniądz konkretny, ale też defensor z konkretnymi umiejętnościami. Rocznik Fabinho więc idealny wiek dla środkowego obrońcy. Przypomniało mi się jak Stępiński opowiadał w FootTrucku, że Diego Carlos lubi sobie zjeść do spania miskę lodów :D

Awatar użytkownika
Sobi

Post autor: Sobi »

Wątpię w ten ruch, w końcu gość na początku tego sezonu dopiero przyszedł do Sevilli. Małe szansę, żeby tak odrazu po roku go puścili. Pozatym 65mln to duży hajs jak za takiego grajka.
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.” - Bill Shankly

ODPOWIEDZ