Xherdan Shaqiri

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ralf088

Xherdan Shaqiri

Post autor: Ralf088 »

Witamyy w Liverpoolu, Xherdan!:) Cos czuje ze z tego transferu będziemy mieć mega uśmiechnięte twarze :)

Obrazek

Kodi

Re: Xherdan Shaqiri

Post autor: Kodi »

Wybrał nr 23 po Emre :)
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Reso

Post autor: Reso »

Jestem mega podjarany. Myślę, że będzie z niego o wiele więcej pociechy niż większość uważa. Co chwilę przeglądałem strony czekając na oficjalkę i wreszice. Duże nadzieje, przynajmniej u mnie w stosunku do tego pana. Naprawdę uważam, że gość ma potencjał walczyć o pierwszy skład. Dodając kwotę jaką za niego zapłaciliśmy to interes życia.

sc0user

Post autor: sc0user »

Jeśli spojrzeć na proporcję jakości do ceny to bardzo dobry deal. Gra na pozycji gdzie raczej przebojem do składu się nie wgryzie, Salah i Mane raczej dwie klasy wyżej. Ale chyba nikt od niego tego nie oczekuje. Na pewno da głębie i przy wejściu na boisku za kogoś z ww. dwójki wciąż pewna jakość zostanie zachowana, a tego nam czasem brakuje.
Na pewno pogra sporo, bo czy LM czy goniąc wynik - oby jak najrzadziej w takich okolicznościach - no i krajowe puchary.
Transfer zamykający temat - lepszy jakikolwiek zmiennik niż żaden, a dodatkowo daje naprawdę coś extra, bo cieniasem nie jest. Myślę, że solidne wzmocnienie i poszerzenie kadry.

Guzik112

Post autor: Guzik112 »

Mam dobre przeczucie. Bardzo dobry transfer, za naprawdę dobre pieniądze (Ibe do Wisienek za 15 mln!). Oczekuję, że będzie grał swoje i wywierał presję na ofensywnym Trio (choć bardziej na duecie Mane, Salah). Kurcze, naprawdę mamy kim w końcu straszyć z ławki. Trochę boli wypożyczenie Wilsona do Stoke (choć oficjalki nie widziałem), wolałbym, żeby został (w przypadku braku innych transferów) lub poszedł na wypożyczenie do BPL.

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Super, ze udało się z Xherdanem, na dodatek za takie śmieszne w obecnej piłce pieniądze.
Może nie będzie trzeba oglądać już bezproduktywnego Lallany z ławki, bo to wołało o pomstę do nieba.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Shaqiri zagra nie jeden mecz w podstawowym składzie czy to za Salaha czy za Mane, który wróci na prawą. Gość ma 26 lat, więc nadchodzi dla niego najlepszy okres. Jak solidnie weźmie się do pracy pod okiem Kloppa to będziemy z niego bardzo zadowoleni.

Cena to promocja, bo pomyślcie że my za więcej sprzedaliśmy Ibe'a :lol:

LukasLFC

Post autor: LukasLFC »

Oj mam dość pozytywne nastawienie i w środku sezonu będzie jednym z kluczowych, podstawowych, zobaczycie, jaraaaaaaaaaaaam sie bardzo

Kuj

Post autor: Kuj »

No i super wreszcie klasowy zawodnik do rywalizacji na skrzydle, bo w przypadku kontuzji Salaha czy Mane wyglądało to słabo. Nie wszyscy zdaje się rozumieją ile ten zawodnik może nam dać. Myślę że mając tyle jakości co u nas pokaże na co go naprawdę stać. Tak poza tym od odejścia Coutinho nie mamy nikogo na odpowiednim poziomie do wykonywania bezpośrednich rzutów wolnych. Oprócz ten świetny dribling i strzał z dystansu. Pod okiem Kloppa będzie musiał zacząć pracować w defensywie, ale i tak się cieszę, bo Xerdan ma olbrzmi potencjał.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Styczeń 2018 - Liverpool kupuje klasowego obrońce
Lipiec 2018 - Liverpool poszerza skład o jakościowego piłkarza i ma kim postraszyć z ławki rezerwowych.

Czy to na pewno ciągle Liverpool ^^ ?

Mega się ciesze z tego dealu, gość jest naprawdę na wysokim poziomie, a hajs mega śmieszny za niego zapłacilismy. Jeszcze opchnąć szwagra za jakieś 20 mln i gitara :) Powodzenia Shaq!
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Parę lat temu jakiś leming w komitecie stwierdził, że Markowic da nam więcej niż Szwajcar. Dzisiaj w jakimś stopniu ten sam zarząd, lecz pod zwierzchnictwem Jurgena wykońcu sprowadza go do klubu. Odrobinę podobna historia do tej z Salahem. Mam nadzieje, że i na boisku będą zbliżone fajerwerki (choć oczywiście 44 bramek w sezonie nie oczekuje)
The world is yours

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Nie napiszę nic odkrywczego mówiąc "fajny transfer". Shaq robi wiatr na skrzydle, zawsze robił, czy to grał w Bayernie, czy grał w Stoke. Kozacki zawodnik, do tego spójrzcie na cenę, przecież w dzisiejszych czasach to śmiech na sali, aby tak wartościowego zawodnika wyciągnąć za taką "miskę ryżu".

Powodzenia Mały Wojowniku, trzymam kciuki.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Awatar użytkownika
Jack92

Post autor: Jack92 »

Obrazek

Nasz nowy Papaj :D Super, że dołączył właśnie do nas.

Awatar użytkownika
wokawojz

Post autor: wokawojz »

Przyznam się szczerze, że się wzruszyłem. To transfer, na który długo czekałem. Przez 5 lat jak kibicuję temu klubowi większość okienek wyglądała następująco: jeden w miarę dobry grajek, ktoś młody z potencjałem i nieco szrotu na dokładkę. Po tym okienku widzę, że w końcu dźwigamy się z marketingowego bagna i wchodzimy rzeczywiście w nową erę tego klubu, zaczynamy nowy rozdział. W tym okienku mamy już gwiazdę Bundesligi, ostoję v-ce mistrza Francji, teraz Shaqiri, a spodziewam się, że ściągnięmy jeszcze jakieś jedno głośne nazwisko. I nareszcie ściągamy piłkarzy, których ochotę ma pół Europy, a nie tylko my. Witamy Xherdan! To nie może się nie udać. YNWA!
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

Awatar użytkownika
far

Post autor: far »

"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."

ODPOWIEDZ