Fabinho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Redds

Re: Fabinho

Post autor: Redds »

Powiem tak: o żesz kurłaaaa! :D
Nick na stronie reddsPL, na forum Redds
You'll Never Walk Alone !
Obrazek

MixonLFC

Post autor: MixonLFC »

Jara mnie ten transfer, ale dwie sprawy mnie zastanawiają.
1. Dojdzie też Keita, chcemy Fekira i Allisona, nagle zaczyna brakować Anglików w składzie, bo pewnie się z kimś pożegnamy.
2. Martwią mnie te cienkie nóżki Fabinho, obym się mylił i nie okazała się Anglia zbyt fizyczna.

Za to jak to klub załatwił wielki szacunek, podziwiam to i nie pamiętam wielu takich transferów.

Takie mnie naszło jeszcze przemyślenie, a może to wcale nie jest transfer do środka pola? Z tego co pamiętam Fabinho może grać również na prawej stronie obrony, wiec może to transfer za Clayna?

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

MixonLFC pisze: Takie mnie naszło jeszcze przemyślenie, a może to wcale nie jest transfer do środka pola? Z tego co pamiętam Fabinho może grać również na prawej stronie obrony, wiec może to transfer za Clayna?
Fabinho ma o wiele więcej zalet, które przydadzą się bardziej w środku pola, niż na prawej obronie.

Poza tym, nikt chyba nie ma wątpliwości, że po takim sezonie TAA ma bezpieczną pozycję jeśli chodzi o prawa stronę.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

adamne

Post autor: adamne »

To zdecydowanie nie jest opcja na prawą obronę, chyba że w jakiejś awaryjnej sytuacji.
Fabinho to DM o charakterystyce znakomicie pasującej do stylu gry Kloppa i dlatego zupełnie mnie nie dziwi jego zakup. Potrafi on świetnie przejść od odbioru piłki do błyskawicznego wyprowadzania kontrataku i to pewnie była decydująca cecha. Poza tym jest wysoki i zwiększy naszą siłę przy walce o górne piłki. I potrafi też strzelać karne :P
Co do fizyczności to jego "cienkie nóżki" są trochę złudzeniem wynikającym z wysokiego wzrostu. Poza tym to można szybko zmienić w siłowni i Klopp go pewnie tam szybko zagoni. Na Mundial nie jedzie to niech trochę podpakuje.
Generalnie zapowiada się dobrze, jeszcze ze 2 transfery na tym poziomie jakościowym i możemy się bić o wszystko.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

Muszka pisze:Transfer w mniej niż godzine od pierwszych informacji :lol:
W tym swietle mozna zamknac caly dzial o spekulacjach transferowych :D

Awatar użytkownika
cryptic

Post autor: cryptic »

A wiadomo coś o cenie za nasz nowy nabytek?

Shinoda

Post autor: Shinoda »

39,3mln £. Kwota może wzrosnąć w zależności od wyników o 4,4mln £.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Myślicie, że to opcja zastępcza za Jorginho który ponoć ma się dogadać z Man City? Jeśli tak, to chyba dobrze na tym wychodzimy
The world is yours

Django

Post autor: Django »

Shinoda pisze:39,3mln £. Kwota może wzrosnąć w zależności od wyników o 4,4mln £.
Za rok Monaco będzie żądało "Fabinho taxes". Róbcie screeny ;)
Obrazek

mariush

Post autor: mariush »

No raczej dwóch zawodników na to samo miejsce nie będziemy sprowadzać w jednym oknie, a szkoda, bo jednak wolałbym Jorginho. Eh, że też nikt w klubie nie zapytał mnie o zdanie... :P

A na poważnie - jeśli te ploty o kwocie poniżej 50 mln Euro są prawdziwe, to - przez pryzmat rynku - kwota wydaje się zdecydowanie do przyjęcia i jestem na tak. Do tego sposób przeprowadzenia transferu - majstersztyk :)

Flymf

Post autor: Flymf »

Jestem niemal pewny że Fabinho był #2 na liście zaraz po Jorginho. Ale tutaj pewnie pojawiają się dwie sprawy które miały decydujący wpływ na ten transfer.

1. Jk chce mieć kompletną kadrę 1 lipca. Potem już tylko transfery z klubu lub jakieś mniej znaczące do klubu.
2. Jorginho jest na radarze City, pewnie gdyby klub postanowił mimo wszystko o niego walczyć sprawa by się przeciągała I moglibyśmy obudzić się z ręką w nocniku (patrz punkt 1).

Shinoda

Post autor: Shinoda »

CzerwonyBartek pisze:Myślicie, że to opcja zastępcza za Jorginho który ponoć ma się dogadać z Man City? Jeśli tak, to chyba dobrze na tym wychodzimy
Jorginho nigdy nie był na liście celów. To był fake. Jorginho wyląduje w City. W nowej linii pomocy na tę chwilę są Keita, Fabinho, Ox, Gini. Ma być jeszcze Fekir.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Flymf pisze:Jestem niemal pewny że Fabinho był #2 na liście zaraz po Jorginho. Ale tutaj pewnie pojawiają się dwie sprawy które miały decydujący wpływ na ten transfer.

1. Jk chce mieć kompletną kadrę 1 lipca. Potem już tylko transfery z klubu lub jakieś mniej znaczące do klubu.
2. Jorginho jest na radarze City, pewnie gdyby klub postanowił mimo wszystko o niego walczyć sprawa by się przeciągała I moglibyśmy obudzić się z ręką w nocniku (patrz punkt 1).

Warto dodać, że Jorginho bardziej pasuje do stylu CIty, gdzie mają ponad 70% posiadania w każdym meczu, bo wykonuje on bardzo dużo podań o 5m średnio krótszych od Fabinho. Nam potrzebny jest ktoś kto piłkę przetnie i szybko dłuższym podaniem uruchomi Keite czy Fekira by ci lecieli zagrać komuś z ataku. Poza tym Keita i Fekir za wielcy nie są (1,72 i 1,73) więc przyda się obecność w pomocy kogoś kto w główkach jest równie dobry jak VVD.

Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Czy 2 czy 3 wybór? Czy to ważne? Jorginho to tez bardzo dobry zawodnik ale mialem lekkie obawy o naszą defensywe bo zakładając ze z prozdu bedziemy miec Keite, Fekira no i naszą trójke bardziej nam się przyda typowy defensywny zawodnik anizeli ostatni z pomocników - rozgrywający. Dodatkowo Fabinho wprowadza potrzebny wzrost do naszego skladu bo za wyjatkiem stoperow mamy dosc niski sklad. Oby wypalił, bo skład na papierze bedzie wygladal mistrzosko.

Rcolor

Post autor: Rcolor »

Witam was bardzo serdecznie! :D To mój pierwszy wpis, mimo że fanem jestem od lat. 8)

Znowu nadzieje są duże! Ale najbardziej cieszy progres naszej drużyny! I sposób w jaki to się dzieje, kto miał dostać czas to dostał, kto miał się obronić to się obronił... a teraz transfery :lol: To jest w tych czasach, nowoczesny i jednocześnie "romantyczny" sposób prowadzenia drużyny. :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Oby wszystko dobrze odpaliło, bo transfer to tylko początek liczy się kolektyw. :badhappy:

ODPOWIEDZ