Kamil Grabara

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
urban12

Re: Kamil Grabara

Post autor: urban12 »

Nigdy nic nie miałem do Grabary. Nawet mnie bawiły jego tweety i trzymanie w mordzie stopę jego partnerki, ale co ten gość wyprawia od jakiegoś czasu w bramce Huddersfield to już nawet nie jest śmieszne. Obrońcy są zaskoczeni co on wyprawia, a napastnicy drużyny przeciwnej chyba jeszcze bardziej, bo są zdziwieni, że mają dwunastego zawodnika. Ale dobrze, przyda się chłopu lekcja pokory... na tę chwilę on jest dla mnie bramkarzem tylko i wyłącznie na League One - Sunderland, Portsmouth, czy coś podobnego. Lekko się zachłysnął chyba tym, że trafił do Liverpoolu, ale do pierwszej drużyny w mojej ocenie on nigdy nie trafi. Przynajmniej póki będzie tu Klopp, nie ten charakter.. zresztą.. on nie pasuje w ogóle do Liverpoolu. Za słaby, tyle. Oby się młodemu Ojrzyńskiemu bardziej powiodło. Grabara dla mnie już na Anfield nie zawita.
Na stronie "Klopp12"

grzyb

Post autor: grzyb »

A ja głupi myślałem, że z dwójki naszych młodych bramkarzy to Caoimhín Kelleher jest tym słabszym. To, co ten człowiek wyprawia, to jest bramkarski kryminał. Na YT kompilacje z zagraniami Grabary kibice wściekli przyjezdni się śmieją. Nie wiem, co jest zawarte w umowie między klubami, ile Kamil musi zagrać spotkań, ale w normalnej sytuacji po tylu błędach to powinien już siedzieć na trybunach. Porównać to on może się do Kariusa nie Alissona
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Panowie - śmiem twierdzić, że gdyby to Kelleher stał w bramce Huddersfield - to byliby zagrzebani na dnie tabeli. Grabara robi klopsy - nie da się tego nie zauważyć. Ale Kellehera nawet nie można nazwać bramkarzem. Z Polakiem też zaczęło się dziać coś niedobrego, ale podejrzewam, że nawet z jedną ręką jest lepszy od Caoimhina, który jest po prostu fatalny.

kijuss

Post autor: kijuss »

mozesz podesłac jakies fimiki z jego błędami >??

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Największym wrogiem Grabary jest jego morda. I teraz właśnie to się na nim mści. Gość bluźnił np. ,że tylko doświadczenie dzieli go z Alissonem. Wybujałe, niczym nie poparte ego typowego kozaczka z osiedla.
The world is yours

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

kijuss pisze:mozesz podesłac jakies fimiki z jego błędami >??
https://www.youtube.com/watch?v=5CClTP37Vo4

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

Dla mnie bramkarz najwyżej do Widzewa Łódź - nie obrażając widzewiaków oczywiście....
Wstyd, że taki ktoś jest częścią LFC

kacciq

Post autor: kacciq »

Redzik90 pisze:Panowie - śmiem twierdzić, że gdyby to Kelleher stał w bramce Huddersfield - to byliby zagrzebani na dnie tabeli. Grabara robi klopsy - nie da się tego nie zauważyć. Ale Kellehera nawet nie można nazwać bramkarzem. Z Polakiem też zaczęło się dziać coś niedobrego, ale podejrzewam, że nawet z jedną ręką jest lepszy od Caoimhina, który jest po prostu fatalny.
Podpisuję się rękami i nogami. Po prostu jest Alisson, długo długo nic, potem Adrian, a dalej nie ma nic.

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

w ostatnim meczu (Hull City - Huddersfield) został zniesiony na noszach po tym, jak stracił przytomność :( mam nadzieję, że chłopak wróci do zdrowia i do gry!

Awatar użytkownika
Sobi

Post autor: Sobi »

Oglądał tu ktoś nowy "Hejt Park" z Kamilem? Jestem ciekaw waszej opinii + ogólnie co myślicie o samym Kamilu. Mi się osobiście bardzo podoba jego "arogancja". Widać, że chłopak ma jaja, nie owija w bawełnę, mówi to co myśli i przede wszystkim wie co chce osiągnąć. Pozdrawiam!
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.” - Bill Shankly

Redi

Post autor: Redi »

Sobi pisze:Oglądał tu ktoś nowy "Hejt Park" z Kamilem? Jestem ciekaw waszej opinii + ogólnie co myślicie o samym Kamilu. Mi się osobiście bardzo podoba jego "arogancja". Widać, że chłopak ma jaja, nie owija w bawełnę, mówi to co myśli i przede wszystkim wie co chce osiągnąć. Pozdrawiam!
Bardzo inteligentny chłopak. Potrafił wyjaśnić każdego dzwoniącego kiedy była potrzeba. Ma taki sposób na bycie - arogancja. Kamil pewnie doskonale wie, że nie jest w TOP5 PL bramkarzy, ale co ma powiedzieć - "nie no wiecie, jestem gdzieś w okolicach pierwszej dziesiątki"? Chłopak mega pewny siebie z przyszłością w mediach

roberthum

Post autor: roberthum »

Zachowuje się jak buc. Jest bezczelny i arogancki. Osobiście nie trawię jego stylu bycia.

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Redi pisze:Chłopak mega pewny siebie z przyszłością w mediach
Szkoda, ze bez przyszlosci w pilce noznej.

Awatar użytkownika
Robert1966

Post autor: Robert1966 »

Przecież to pajac. Chociaż gdy przychodził do nas to byłem nawet trochę dumny..hmm..Polak _Rodak.
Czar niestety prysł.
Technicznie słaby, rzekłbym trzecia liga.
Jeżeli nam zabraknie sił zostaną jeszcze morze i wiatr .. nadejdzie nasz .

MixonLFC

Post autor: MixonLFC »

Ale od was bije zazdrość o to w jakim miejscu jest i jaka być może ma przed sobą karierę. Chłopak pokazał że jest inteligentny i jak na swój wiek dojrzały. Będę śledził jego dalsze losy. Nawet jak mu nie wyjdzie w The Reds (to jest raczej przesądzone) to chętnie zobaczę jak to się skonczy.

ODPOWIEDZ