Kamil Grabara

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
urban12

Kamil Grabara

Post autor: urban12 »

Mam nadzieję, że kiedyś ujrzymy go w pierwszej drużynie między słupkami.

A tutaj bardzo ciekawy materiał o Grabarze, trochę Achterberg się o nim wypowiada, trochę Mignolet.

https://www.youtube.com/watch?v=MV5SrV7gmxA
Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
Negrys

Re: Kamil Grabara

Post autor: Negrys »

Dokładnie,też właśnie obejrzałem filmik z ŁnP, śledzę gościa od początku jak tylko dołączył do Liverpoolu. I mam nadzieje, że zamknie niektórym usta za jakiś czas :)

tyszek

Post autor: tyszek »

http://firsteleven.com/artykuly/8678,os ... erze?img=1

On kiedyś przestanie? Serio, strasznie mnie to irytuje. Ja tu nie widzę żadnego "humoru", ani "charakteru", jak to niejedni nazywają, a zwykłe prostactwo.
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

jak to sie mowi, kozak w necie pi.. w świecie. Rowniez mnie irytuje, bo jeszcze nic nie pokazał a wywyższa się jakby już miał z 50 meczów w seniorskim skladzie Liverpoolu. Niech pokaże cos w seniorskiej pilce i wtedy kozaczy.

Lookout

Post autor: Lookout »

Żałosny typ, nie zasługuje być na bycie piłkarzem tak wielkiego klubu. Mam nadzieję, że wyleci z Liverpoolu i nic nie osiągnie w swojej karierze. Zwykły cham, niech wraca do ekstraklasy, może tam będzie pełnił rolę rezerwowego.

Radbug

Post autor: Radbug »

Może jeszcze dorośnie. W końcu wciąż nie ma jeszcze 2 na początku przy liczbie lat. Zacznie grać w seniorach, to nie będzie miał nawet czasu by bawić się w takie rzeczy. Guzik mnie obchodzi życie prywatne piłkarzy, jeśli swoimi umiejętnościami będą podnosić poziom sportowy klubu. To tak jakby skreślać Zielińskiego po jego słynnym wpisie że go "skurwiel" (chodziło o trenera) nie wpuścił na boisko. Zresztą czy nikt z nas nie ma żadnego wpisu czy wypowiedzi z czasów młodości której teraz by się wstydził? No właśnie.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Flymf

Post autor: Flymf »

Radbug pisze:Może jeszcze dorośnie. W końcu wciąż nie ma jeszcze 2 na początku przy liczbie lat. Zacznie grać w seniorach, to nie będzie miał nawet czasu by bawić się w takie rzeczy. Guzik mnie obchodzi życie prywatne piłkarzy, jeśli swoimi umiejętnościami będą podnosić poziom sportowy klubu. To tak jakby skreślać Zielińskiego po jego słynnym wpisie że go "skurwiel" (chodziło o trenera) nie wpuścił na boisko. Zresztą czy nikt z nas nie ma żadnego wpisu czy wypowiedzi z czasów młodości której teraz by się wstydził? No właśnie.
Problem w tym że jedni zaliczą jednorazowy wyskok po czym zdają sobie sprawę że zachowali się jak buc. Grabara za to wali jak z automatu takimi wpisami.

Przemko

Post autor: Przemko »

Gość jest żałosny. Również mam nadzieję, że szybko wyleci na ulicę.

Radbug, myślę że jest wielu takich którzy nie mają powodów do wstydu. A życie prywatne jest istotne, bo piłkarz jest wzorcem do naśladowania i bohaterem dla wielu młodych. Każda popularność wiąże się z odpowiedzialnością. Niestety tak to jest że popularni ludzie są jakby autorytetami - czy to piłkarze, czy żona księcia Harry'ego na którą wszyscy patrzą jak trzyma sztućce itp. Wyobraź sobie jakby wyglądał świat, jakby wszyscy ludzie będący kogokolwiek idolem/autorytetem byli takimi prostakami jak Grabara i jeszcze raz zastanów się czy to nie ma znaczenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Rychlik to dopiero rozjebał system cytatem z Borka. :)

https://twitter.com/rychlikkamil/status ... 4857013248
War. War never changes

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Negrys pisze:Dokładnie,też właśnie obejrzałem filmik z ŁnP, śledzę gościa od początku jak tylko dołączył do Liverpoolu. I mam nadzieje, że zamknie niektórym usta za jakiś czas :)
Tak odpowiadając na odkopany przeze mnie z góry wątku komentarz - mam nadzieję Kamil wreszcie zamknie te swoje złote usta i weźmie się do cięższych treningów.

Smuggler7

Post autor: Smuggler7 »

tyszek pisze:http://firsteleven.com/artykuly/8678,os ... erze?img=1

On kiedyś przestanie? Serio, strasznie mnie to irytuje. Ja tu nie widzę żadnego "humoru", ani "charakteru", jak to niejedni nazywają, a zwykłe prostactwo.
Nie śledzę nikogo an Twitterze, a tym bardziej piłkarzy LFC, bo chyba tylko dziennikarze i newsmani mają na to czas. Jednak muszę przyznać, że tutaj nieźle Pan Białek utarł nosa młodemu smarkaczowi.

120 połączeń :P

A Kamila Grabarę to będę oceniał, jak przebije się do pierwszego składu. O ile się przebije, bo młodym bramkarzom w Liverpoolu takie osiągnięcie przychodzi niezwykle ciężko.

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Oglądałem z nim kilka wywiadów. W wypowiedziach nie widać takiej inteligentnej ironii jaką posługuje się np. Szczęsny. Nie wiem na kogo się kreuje. Na pewno na bufona. Jeszcze nie rozumie, że Internet nie zapomina a piłkarz powinien dbać o wizerunek i marketing. W tej kwestii wypada mizernie.
Kiedyś takim bucem był Kuszczak ciągle powtarzający, że jest bramkarzem ManUtd. Sympatii nie zyskał a został upokorzony przez drugiego bramkarza i z tego zapamietany. Na tej pozycji co gra Grabara, wpuści on przez karierę tysiące goli. Każdego mu wytkniemy i otrzyma nie 120 połączeń a tysiące wpisów na necie. Życie go przeczołga, jak Flappyhandskiego, Borubara i wielu wielu innych. Jestem tego pewien.

Awatar użytkownika
Negrys

pier**** nie o szopenie. Jeden siedzi w domu, drugi imprezuje a Grabara "bawi" się na Twitterze, jak sam często mówił specjalnie prowokujac. I wolę słuchać ekspertów, byłych zawodników którzy widzą w Kamilu potencjał na solidnego bramkarza niż dziennikarzy którzy jak napisał Grabara nie znają się na piłce. Liczę że przebije się do 1 składu i zamknie usta krytyków.

Awatar użytkownika
florczak112

Post autor: florczak112 »

Negrys pisze:pier**** nie o szopenie. Jeden siedzi w domu, drugi imprezuje a Grabara "bawi" się na Twitterze, jak sam często mówił specjalnie prowokujac. I wolę słuchać ekspertów, byłych zawodników którzy widzą w Kamilu potencjał na solidnego bramkarza niż dziennikarzy którzy jak napisał Grabara nie znają się na piłce. Liczę że przebije się do 1 składu i zamknie usta krytyków.
A ja nie wolę. Nie ma szacunku do dziennikarzy, czy kolegów po fachu i myśli o sobie, że jest gwiazdą. Dziennikarz sportowy to też praca i jeśli się umawiasz z kimś na wywiad to wypada dotrzymać danego słowa. Na daną chwilę mam nadzieję, że się go pozbędziemy, bo w szatni nie potrzeba nam takich aroganckich dzieci.
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein

Awatar użytkownika
Negrys

Ale co ma wspólnego życie prywatne z grą w klubie? Dla mnie może i z gola dupa po plaży latać. Pisać co chce w internecie itd. Boisko boiskiem a życie życiem.

ODPOWIEDZ