Virgil Van Dijk

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ziaja

Re: Virgil Van Dijk

Post autor: ziaja »

adamne pisze:No nie wiem czy Alisson nie ma najmniejszych szans. Zdobył złote rękawice w najsilniejszej lidze świata, miał olbrzymi udział w wygranej Lidze Mistrzów (w finale był najlepszym zawodnikiem), jeśli jeszcze wygra Copa America nie puszczając ŻADNEJ bramki w całych zawodach, co jest bardzo prawdopodobne, to argumenty są mocne.
Ja wiem że Balon dostają zwykle zawodnicy ofensywni, ale w tym sezonie nikt się za bardzo nie wybija więc może być różnie.
Nie ma żadnych niestety. Alisson ma za słaby pijar i to widać choćby po półfinale LM i Finale. W tej chwili VVD w zasadzie jest na ostatniej prostej po tą nagrodę. Jest to samo co z Modriciem. A jak miałbym odstawiać to kto znajdzie się nr3? To Salah albo... Mbappe.
Obrazek

SEB

Post autor: SEB »

Wczorajszym występem, prowokacja, czerwona kartka i nie odebraniem medalu oraz komentarzami o korupcji na Copa America Messi przekreślił szansę na złota piłkę.
Troszkę smutno że w takich okolicznościach nasz zawodnik dostanie Złota piłkę bo Barca Śmieci dostaną na łeb.
Obrazek

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

SEB pisze:Wczorajszym występem, prowokacja, czerwona kartka i nie odebraniem medalu oraz komentarzami o korupcji na Copa America Messi przekreślił szansę na złota piłkę.
Troszkę smutno że w takich okolicznościach nasz zawodnik dostanie Złota piłkę bo Barca Śmieci dostaną na łeb.
Ty tak serio? uważasz, że jeden mecz przekreśli szanse Messiego w końcowym triumfie? ;)
I to jeszcze dlatego, że dostał czerwień czy też powiedział prawdę odnośnie meczu Argentyna Brazylia?
A to, że nie odebrał medalu.. Cóż. Nie on pierwszy i nie ostatni. Takie przykładu można by mnożyć.
Ty widział wgl ten mecz? przecież Argentynie należały się 2karne... A samo insynuowanie, że Messi swoim zachowaniem przekreślił sznase na złotą piłke by powiedzieć do delikatnie jest... Dziecinne. :lol:
Co ma piernik do wiatraka?

SEB

Poprawność FIFA. Tu bylo proste uderzenie w organizacje. Suarez też nie dostał złotej piłki z wiadomego powodu.
Obrazek

Rafael7

Post autor: Rafael7 »

SEB pisze:Poprawność FIFA. Tu bylo proste uderzenie w organizacje. Suarez też nie dostał złotej piłki z wiadomego powodu.
Zdajesz sobie sprawę, że za te rozgrywki odpowiada zupełnie inna federacja niż FIFA? To są rozgrywki organizowane przez CONMEBOL, czyli organizację która nie jest członkiem FIFY i nie ma z nią nic wspólnego... :roll:

SEB

Ale FIFA przyznaje złota piłkę kolego
Obrazek

Anthermil

Post autor: Anthermil »

Złotą piłkę przyznaje France Football ;)

ziaja

Post autor: ziaja »

Pistolerro pisze:
SEB pisze:Wczorajszym występem, prowokacja, czerwona kartka i nie odebraniem medalu oraz komentarzami o korupcji na Copa America Messi przekreślił szansę na złota piłkę.
Ty tak serio? uważasz, że jeden mecz przekreśli szanse Messiego w końcowym triumfie? ;)
I to jeszcze dlatego, że dostał czerwień czy też powiedział prawdę odnośnie meczu Argentyna Brazylia?
A to, że nie odebrał medalu.. Cóż. Nie on pierwszy i nie ostatni. Takie przykładu można by mnożyć.
Ty widział wgl ten mecz? przecież Argentynie należały się 2karne... A samo insynuowanie, że Messi swoim zachowaniem przekreślił sznase na złotą piłke by powiedzieć do delikatnie jest... Dziecinne. :lol:
Co ma piernik do wiatraka?
No jeden mecz nie przekreśli i nie powinien, ale już narracja i to jaki pijar się wytworzył to owszem. Weź pod uwagę, że teraz nagle Messi przegrał 3 trofea na ostatniej prostej. Dodatkowo komentarze i opinia publiczna dolewają teraz oliwy do ognia.
Obrazek

MakeYNWA

Post autor: MakeYNWA »

Od razu po wygraniu LM, powiedzialem ze Van Dijk zdobedzie zlota pilke.. nikt inny

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

PRowa przepychanka już się zaczęła - wczoraj Vidal wtóruje Messiemu twierdząc, że sędziowie ich oszukali, dzisiaj w wywiadzie Fabinho podkreśla, że Van Dijka nie przedryblował nikt od 64 czterech spotkań 8) - raczej nie prowadzi szczegółowych notatek, być może wywiad z Fabinho został zorganizowany w taki sposób, żeby poruszyć tą kwestię ;). Ta strategia mi się podoba, Virgil propsuje Messiego, reszta propsuje Virgila, piękna sprawa. Messi strzelił sobie w kolano tą wypowiedzią o sędziowaniu, widać że Południowo Amerykańska szkoła użalania się nad sobą wzięła górę ( i wcale nie twierdze, że Argentyna nie została oszukana - uważam, że w takich chwilach po prostu należy docenić rywala i zostawić po sobie "ładny zapach", widać ego Messiemu na to nie pozwoliło ). Sportowo Van Dijk zrobił wszystko co było można, żeby liczyć się w walce o złotą piłkę, teraz czas na zbieranie sojuszników i zagrywki wizerunkowe. Myślę, że jest szansa, żeby Holender otrzymał to wyróżnienie, ale absolutnie nic nie jest jeszcze w tej chwili przesądzone.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Chyba nie było, a mało kto też na to zwrócił uwagę, więc wrzucam jako ciekawostkę: https://twitter.com/TheRedmenTV/status/ ... _src=twsrc
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

Rafael7

Post autor: Rafael7 »

Offsite pisze:Chyba nie było, a mało kto też na to zwrócił uwagę, więc wrzucam jako ciekawostkę: https://twitter.com/TheRedmenTV/status/ ... _src=twsrc
A tam ciekawostka.
Ciekawostką jest dla mnie to, że odkąd Virgil dołączył do Liverpoolu ani razu nie podszedł do stałego fragmentu gry, a mianowicie rzutu wolnego. Ostatnio natknąłem się na kompilacje Holendra (jeszcze z Celticu chyba) gdzie strzelał piękne bramki z dystansu oraz rzutów wolnych. Gorzej niż Salah nie strzeli :D

danio442
Kontakt:

Post autor: danio442 »

Rafael7 pisze:
Offsite pisze:Chyba nie było, a mało kto też na to zwrócił uwagę, więc wrzucam jako ciekawostkę: https://twitter.com/TheRedmenTV/status/ ... _src=twsrc
A tam ciekawostka.
Ciekawostką jest dla mnie to, że odkąd Virgil dołączył do Liverpoolu ani razu nie podszedł do stałego fragmentu gry, a mianowicie rzutu wolnego. Ostatnio natknąłem się na kompilacje Holendra (jeszcze z Celticu chyba) gdzie strzelał piękne bramki z dystansu oraz rzutów wolnych. Gorzej niż Salah nie strzeli :D
Nie jestem w stanie przypomnieć sobie rywala,ale dałbym sobie rękę uciąć że w którymś spotkaniu Virgil wykonywał rzut wolny.

adamne

Post autor: adamne »

Nie mogą mu pozwolić na wykonywanie stałych fragmentów, bo jeszcze by zdobył Złotego Buta, Mo by się obraził i odszedł do Realu. Za duże ryzyko :)
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

ODPOWIEDZ