Virgil Van Dijk

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Mufi

Re: Virgil Van Dijk

Post autor: Mufi »

josif pisze:Nie wiem skąd ten przesąd, że obrońca musi być zawsze tańszy niż zawodnik ofensywny.
Pewnie od tego, że punkty i trofea zdobywa się strzelaniem bramek :?:
Dlatego więcej się płaci za graczy, którzy te bramki strzelają :)

Flips

Post autor: Flips »

Widać, że klub wyciągnął odpowiednie wnioski, jeśli chodzi o działanie na rynku transferowym. Bardzo fajnie klepnięte wzmocnienie bez zbędnej nagonki w mediach. Kwota robi ogromne wrażenie, ale kurcze, trzymajmy kciuki!

MyLFC

Post autor: MyLFC »

josif pisze:Nie wiem skąd ten przesąd, że obrońca musi być zawsze tańszy niż zawodnik ofensywny.
Bo przynajmniej w teorii, obrońcę gry w obronie można nauczyć, a napastnik musi mieć to coś.

DrGonzo

Post autor: DrGonzo »

Mufi pisze:
Pewnie od tego, że punkty i trofea zdobywa się strzelaniem bramek :?:
Dlatego więcej się płaci za graczy, którzy te bramki strzelają :)
Tak... A bronieniem wcale się nie wygrywa. :P Co z tego, że strzelisz 4 bramki, jeśli stracisz 5?

benekol

Post autor: benekol »

Póki co to dobry ruch, miejmy nadzieje, że słabsza forma w tym sezonie to tylko kwestia głowy i niechęci do Świętych. Jeśli będzie się sprawdzał i dzięki niemu polepszymy wyniki to te 75 baniek pójdzie w niepamięć, bo chłop będzie tego wart, a 26 lat to jak na ŚO bardzo dobry wiek. Jeśli on odpali, to wcale bym się nie zdziwił, że reszcie obrony też odrosną cohones i zobaczymy jeszcze Lovrena w TOP formie... :D marzenia... ale już nie takie rzeczy się w piłce zdarzały. Trzymajmy kciuki

smiglo07

Post autor: smiglo07 »

https://anglia.goal.pl/360181-de-vrij-w ... lazio.html
Pewnie do wyjęcia za 15 mln funtów ale nie po co ?

Django

Post autor: Django »

benekol pisze:Jeśli on odpali, to wcale bym się nie zdziwił, że reszcie obrony też odrosną cohones i zobaczymy jeszcze Lovrena w TOP formie... :D marzenia... ale już nie takie rzeczy się w piłce zdarzały. Trzymajmy kciuki
Ja to mam nadzieję, że Lovrena to już w ogóle w naszej koszulce nie zobaczymy...
smiglo07 pisze:https://anglia.goal.pl/360181-de-vrij-w ... lazio.html
Pewnie do wyjęcia za 15 mln funtów ale nie po co ?
Lazio chce w styczniu 30 milionów euro albo w lecie odejdzie za darmo. Takie jest stanowisko klubu.

Hmm, gdyby "w lato" udało się zakontraktować De Vrija za free, to hmm... na tej jeden raz mógłbym zostać gejem :lol: :lol: 8) :D
Obrazek

koczyy

Post autor: koczyy »

Co wy tak o te pieniądze się drzecie. Jakby były wasze. Idą inne czasy. Chcesz mieć gotowy produkt - płać.
Kupiliśmy pod względem statystyk najlepszego obrońcę ligi który jest mocno charakternym kolesiem z dużymi jądrami.
Takiego człowiek w szatni po odejściu Gerrarda nie było. Gościa jego pokroju potrzebowaliśmy niczym tlenu.
Cena? No cóż. Jeśli wam tak szkoda klubowej kasy - kupcie kilka koszulek z jego imieniem :D

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Hurr durr kilku zamkniętych głów, bo nie pojmują zjawiska inflacji, która w piłce galopuje w chorym tempie. Nawet mi was nie żal. W przeciągu połowy roku po raz trzeci wygrywamy wyścig o grajka, którego chcialy czołowe kluby. Nareszcie zmierzamy we właściwym kierunku.

lingo1

Post autor: lingo1 »

Cena, nie opłaca się? Dramat, płacz i frustracja. Naprawdę aż żal patrzeć jak wielu młodych ludzi jest ograniczonych, ale w końcu produkuje się tanią siłę roboczą, więc wszystko się sprawdza.
Van Dijk spłaci się w mig, a w dodatku ma jaja i oby tylko zdrowie mu dopisalo. Wie ktoś na czym polega marketing dzisiejszy, Mbappe czy Neymar splacilii się z koszulek, z van Dijkiem będzie podobnie, bo jest to najdroższy obrońca i długo wyczekiwany big transfer, więc wszystkie gadżety, koszulki pójdą jak świeże bułeczki :) nie mogę doczekać się debiutu, aż doda naszym jaj jakim brakowało od czasu Carry.
Obrazek

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

lingo1 pisze: Wie ktoś na czym polega marketing dzisiejszy, Mbappe czy Neymar splacilii się z koszulek
Naiwny jesteś młody, oświecony człowieku.

rici

Post autor: rici »

lingo1 pisze:Wie ktoś na czym polega marketing dzisiejszy, Mbappe czy Neymar splacilii się z koszulek, z van Dijkiem będzie podobnie, bo jest to najdroższy obrońca i długo wyczekiwany big transfer, więc wszystkie gadżety, koszulki pójdą jak świeże bułeczki :)
Ten mit, że piłkarz się spłaca samymi koszulkami to już został dawno obalony :o , a niektórzy nadal swoje. By nie było offtopu to transfer VvD popieram.

xMyFoex

Post autor: xMyFoex »

Świetna wiadomość dla każdego kibica Liverpool. Oczywiście istnieją obawy czy wrócą się wydane za niego pieniądze, ale gdyby Mc albo Chelsea nam go zgarneli to byście plakali że FSG znowu dali dupy... Ja jestem pewny że odpali prawie odrazu i będzie kolejnym udanym transferem kloppa. Jeszcze ściągnąć porządnego GK latem(np. kolega Salaha z Romy Alisson) i wrócimy na dobre do top 4.

Awatar użytkownika
klex

Post autor: klex »

Kaczorro pisze: W przeciągu połowy roku po raz trzeci wygrywamy wyścig o grajka, którego chcialy czołowe kluby.
Keita, VVD i...? Chyba, że masz na myśli zatrzymanie Coutinho, to się zgadzam
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.
~Napoleon Hill

tartakp26

Post autor: tartakp26 »

klex pisze:
Kaczorro pisze: W przeciągu połowy roku po raz trzeci wygrywamy wyścig o grajka, którego chcialy czołowe kluby.
Keita, VVD i...? Chyba, że masz na myśli zatrzymanie Coutinho, to się zgadzam
Chodzi prawdopodobnie o Salaha

ODPOWIEDZ