Virgil Van Dijk

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

astacus89
Kontakt:

Re: Virgil Van Dijk

Post autor: astacus89 »

Wrubel84 pisze:Nie wiem jak to inaczej powiedzieć. Jestem pod wrażeniem jego wpływu na pozostałych obrońców, ale mieć pretensje do innych za swoje niedokładności to trochę nie tak. Może nie chodzi o to, żeby mnie do siebie przekonał, ale udowodnił mi, że się mylę co do jego oceny.
No to opowiem historyjkę. Wyobraź sobie, że pracujesz na nocki, kończysz o 7 rano i w drodze do domu zawsze kupujesz świeże bułki. Twoja żona je bierze i robi z nich śniadanie dla was i dzieci. Pewnego razu zapomniałeś kupić bułek. Wracasz do domu i zamiast smacznych kanapek wcinasz sałatę z poobijanym pomidorem, który spadł żonie na ziemię ze zdenerwowania. Podczas konsumpcji unikasz wzroku żony, która ma wypisane na twarzy "Miałeś kupić j**ane bułki!".

Teraz zamień "Miałeś kupić j**ane bułki!" na "Stop that f******g cross!" i powinieneś wiedzieć o co chodzi w całym zdarzeniu :)

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Przyjąłem, zrozumiałem, zakodowałem :)

Bartek84

Post autor: Bartek84 »

MOTM dzisiaj jak dla mnie. Absolutny potwór. Jeden raz tylko Benteke skoczył wyżej od niego. W końcówce uratował nas od straty gola, a potem jeszcze zapoczątkował akcję bramkową na 2:0. Niesamowity spokój, czytanie gry, dobre rozprowadzanie piłki, dyrygowanie całą linią obrony, no i w końcu mnóstwo wygranych pojedynków. Coraz bardziej te 75 mln zaczynają wyglądać jak mega promocja bo to, że to były dobrze wydane pieniądze to już myślę, że nie ma wątpliwości co do tego.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

"Jeden zawodnik nie poprawi beznadziejnej defensywy Livepoolu!" - Wszyscy kibice przeciwnych drużyn w styczniu 2018

Sierpień 2018:
Obrazek

Mufi

Post autor: Mufi »

Virgil van Dijk's game by numbers vs. Crystal Palace:

100% tackles won
92.4% pass accuracy
91 touches
10 successful long balls
9 aerial duels won
8 clearances
2 tackles
1 clean sheet

BESTIA

Awatar użytkownika
Wrubel84

Van Dijk dzisiaj bez pary w nogach, 80% podań ledwo dociera do adresata, najgroźniejsze podanie do ... Alisona.

Nathan

Post autor: Nathan »

Wszyscy dziś chwalą Gomeza i oczywiście słusznie, bo zagrał dobry mecz, ale Virgil czyścił wszystkie wrzutki w pole karne. Jakoś jestem spokojniejszy o końcówki meczów kiedy on jest na boisku. Dla mnie gość podnosi naszą defensywę na wyższy poziom. Klasa.

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

W powietrzu tak, ale popełnił poważny błąd, kiedy poszedł na raz na Maddisona i gdyby nie genialny blok Gomeza, pewnie byłaby bramka (mała szansa, że Alisson by wyjął strzał z tak bliskiej odległości).

Stąd według mnie Gomez na 9 (10 by było jakby był zespół z top4), Van Dijk na 7.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Van Dijk dzisiaj dużo słabszy od kolegi. Sporo błędów w rozgrywania, słabe podania i brak koncentracji. Dla mnie występ na - 6.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Jeśli chodzi o nadchodzący mecz z PSG chyba możemy być spokojni... cyk
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Mufi

Za to przy bramie Giroud'a śpioch.

Awatar użytkownika
PtK_
Defilada zup

Post autor: PtK_ »

Wydaje mi się, że to pierwszy taki większy babol przy bramce Lameli naszego filara defensywy. Szczerze mówiąc stał jak kołek złączył nogi i kompletnie nie zareagował przy bramce dla Tottenhamu i oczywiście zaczął wymachiwać rękoma jakby to była wina niewiadomo kogo. Oczywiście nie chcę się czepiać ale jednak bramka trochę na jego konto .. Tak jakby statystyki były ważniejsze :> he he ..

A tak serio powinien coś zrobić, próbować chociaż zablokować ten strzał a on bardzo biernie podszedł do tego strzału i zrobiła się nerwówka na koniec meczu.
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)

Mufi

Oby nic groźno.

@down
Wygląda, że zapobiegawczo.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2018, o 17:56 przez Mufi, łącznie zmieniany 1 raz.

lingo1

Post autor: lingo1 »

Wiadomo coś dlaczego zszedł? Zapobiegawczo czy kontuzja?
Obrazek

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Prawdopodobnie stłuczone żebro. Odpocznie w środku tygodnia i na za tydzień powinien być gotów.

ODPOWIEDZ