Alex Oxlade-Chamberlain

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ManiacK

Re: Alex Oxlade-Chamberlain

Post autor: ManiacK »

Rafael7 pisze:„Jestem całkowicie zdewastowany tym, że złapałem tę kontuzję w kluczowym momencie sezonu. Nie będę mógł pomóc Liverpoolowi w Lidze Mistrzów ani wystąpić na mundialu z reprezentacją Anglii. Będę jednak wspierał chłopaków. Wiem, że możemy zrobić na tym turnieju coś wyjątkowego. Sam dam z siebie wszystko, by wrócić do gry tak szybko, jak to możliwe.

To wszystko jednak blednie w porównaniu z tym, co czuje rodzina kibica Liverpoolu zaatakowanego przed naszym wtorkowym spotkaniem. Moje myśli są z nim i jego bliskimi. "
OX ogromna klasa zarówno na boisku jak i w życiu.
I dlatego świetnie wpasowuje się w profil piłkarza, jakich chce Jurgen - poza umiejętnościami, również odpowiednia mentalność która niejednokrotnie może pomóc zagrać lepszy mecz od "lepszego" piłkarza tylko dzięki nastawieniu.
Jak myślami kręciłem się wokół "było dopłacić do Lemara", tak teraz zdanie mam wręcz odwrotne, bo widać w OX'ie potencjał, że dalej może się jeszcze bardzo rozwinąć, a do tego jego styl bycia bardzo odpowiada mi, jako kibicowi tej drużyny i bardzo żałuję, że w ogóle musiała mu się (jeśli dobrze kojarzę, ponownie) przydarzyć tak ciężka kontuzja ;/

michall

Post autor: michall »

Joyce pisze w The Times, że to prawdopodobnie nie więzadła krzyżowe. Opuści mundial, ale jest duża szansa, że wróci do treningów na początku lipca, jak tylko się zaczną. Przykre, że nie pojedzie, ale dla nas lepiej w kontekście przyszłego sezonu, a reprezentacja Anglii i tak ssie.

Glajskor

Post autor: Glajskor »

michall pisze:Joyce pisze w The Times, że to prawdopodobnie nie więzadła krzyżowe. Opuści mundial, ale jest duża szansa, że wróci do treningów na początku lipca, jak tylko się zaczną. Przykre, że nie pojedzie, ale dla nas lepiej w kontekście przyszłego sezonu, a reprezentacja Anglii i tak ssie.
Byłoby 'super'...Szczęście w nieszczęściu, ale jeśli to prawda, to 'bardzo dobra' wiadomość dla nas. :oops:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Alex Oxlade-Chamberlain po operacji kolana wypada z gry do listopada. (James Pearce)
Na stronie "Klopp12"

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Spoiler:
Bardzo żałował przegranej, ale czuję, że jeszcze bardziej żałował, że nie może pomóc. Szkoda, ze nie mógł zagrać, jestem jego ogromnym fanem
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Flymf

Post autor: Flymf »

Cóż, wg. mnie jego kontuzja była dosyć kluczowa dla naszych dalszych poczynań. Ox jest świetny w szybkim przenoszeniu gry do przodu i strasznie tego brakowało w drugim meczu z Romą, później w lidze a także wczoraj.

Jeśli plotki o Fekirze są prawdziwe, a wierzę że są. To jestem niemal pewny że będzie on pełnił podobną rolę co Ox pełnił w tym sezonie.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Mam nadzieję, że po kontuzji będzie trzymał formę jaką pokazywał bezpośrednio przed nią. Jeśli się tak stanie to w ataku będziemy mieli mnóstwo ciekawych opcji uwzględniając już transfer Shaqiriego. Nie mogę się doczekać nowego sezonu, jak diabli... i tak od lat :lol:
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Flymf

Post autor: Flymf »

Ox wypada na cały sezon 2018/2019.

https://twitter.com/LivEchoLFC/status/1 ... 0830865408

MateuszFC

Post autor: MateuszFC »

MateuszFC

Flymf pisze:Ox wypada na cały sezon 2018/2019.

https://twitter.com/LivEchoLFC/status/1 ... 0830865408

Ale zgranie mój post do usunięcia. Przekichane :(

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Matko Bosko, co, co to sie stanelo?.... Ehhhh...

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

To tylko potwierdza jak potrzebna jest głębia składu i Shaq do rotacji. Powodzenia Ox, wróć silniejszy.

MateuszFC

Liczyłem na tego gościa w tym sezonie.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Japierdziele, i dalej ta ławka bedzie wygladała mizernie;/

ziaja

Post autor: ziaja »

Ludzie którzy liczyli w ogóle na niego w tym sezonie nie zdawali sobie z powagi kontuzji. To że nawet by wrócił w trakcie sezonu nie oznacza że byłby wstanie siadać nawet na ławie. Ale dzięki temu pozycja nr 10 to priorytet
Obrazek

ODPOWIEDZ