Alex Oxlade-Chamberlain

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ralf088

Alex Oxlade-Chamberlain

Post autor: Ralf088 »

Mimo że jeszcze oficjalnego potwierdzenia nie ma, to temat można założyć - kwestia kilku godzin :D No to witamy na pokładzie Alex ;) Cena 35 mln, troche sporo, ale wiadomo, nie ma czasu na negocjacje, na dodatek Anglik , to kwota jaka jest to jest. Obawiam się troszkę tego że będzie z nim jak z Danielem, bo obaj Anglicy są podatni na kontuzje ;(

Mimo wszystko, dopóki nie zaprezentuje się w Liverpoolu to nie oceniam transferu, na ocene przyjdzie czas.

Powodzenia OX!

geralt45

Re: Alex Oxlade-Chamberlain

Post autor: geralt45 »

Witamy! Choć mam zastrzeżenia do tego transferu to jednak jest to poszerzenie ławki + doświadczenie w LM której 2/4 naszej kadry nie ma a to będzie bardzo cenne. Kwota śmieszna jak na obecne chore ceny no ale zawodnik też nie z topu.Czekamy na oficjalkę i tradycyjnie powodzenia !

Edit. czytam posty kibiców Arsenalu i piszą ze Ox to nie pierwszy zabity talent u Papcia Wengera. Być może Klopp wyprowadzi go na prostą.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, o 19:18 przez geralt45, łącznie zmieniany 2 razy.

CheChes

Post autor: CheChes »

Liczę na niego ! Wydaje mi się, że pod skrzydłami Kloppa rozwinie się i będziemy mieli z niego dużo pożytku :)

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

Mamy tyle problemów na innych pozycjach... jakoś nie cieszy mnie ten transfer tak bardzo jak powinien

Wrona

Post autor: Wrona »

Na start umnie ma plus bo wybrał nas a nie Chelsea. Mimo ze wielu uważa go za drewnianego i jeźdźca bez głowy to ja mu dam szanse, niech zostawia serce na boisku w każdym meczu jak Milner a będzie miał mój wielki szacunek ;)

marchewa

Post autor: marchewa »

Chamberlain offered wage: 190,000 a week at Chelsea 180,000 a week at Arsenal Accepts £125,000 at Liverpool. Klopp factor, wants him.

Szacunek dla niego, widać, co go kręci. YNWA!

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Powodzenia Ox :)

Masz dużo do udowodnienia :wink:
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Transfer idealny pod Kloppa, wg. Mnie swietny ruch (bez marudzenia, ze kupujemy Oxa za 35 mln, a srodkowego obroncy nadal nie mamy).
Szybki atleta, duzo pracuje w pressingu, zostawia serce na boisku. Idealny rezerwowy, swietne poszerzenie lawki z potencjalem na rozwoj.

Awatar użytkownika
Kijoraptor

Post autor: Kijoraptor »

Ważne, że woli nas od innych, wierzy, że u Kloppa będzie miał szansę się rozwijać, a coś do udowodnienia innym na pewno ma, którzy go skreślili. Ja jestem bardzo zadowolony z tego transferu, w końcu okienka Liverpool aktywny na rynku co mnie cieszy.

grunwald

Post autor: grunwald »

marchewa pisze:Chamberlain offered wage: 190,000 a week at Chelsea 180,000 a week at Arsenal Accepts £125,000 at Liverpool. Klopp factor, wants him.

Szacunek dla niego, widać, co go kręci. YNWA!
źródło?
Jurgen ufam Tobie.

owsiej

Post autor: owsiej »

Dorzucić do niego choćby jednego z dwójki VvD, Lemar i będziemy dysponować kadrą, jakiej dawno nie widziałem w naszych szeregach. Silna pierwsza 11, zmiennicy nie z przypadku. Z czymś takim można iść po wszystko w tym sezonie. Ox dla mnie jest idealnym uzupełnieniem składu.

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Nie jest to ofensywny rozgrywający, następca Coutinho. Nie jest to też silny byk Can, którego już za rok nie będzie. Może grać za Mane lub kurczaka a gdy wróci Lallana będzie bardzo ciasno. Fajnie że przychodzi ale w środku pola tworzy się krater.
Szeroka kadra konieczna pamiętając ubiegły styczeń.

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Witamy! Dobre uzupełnienie składu, ale obrona panowie, obrona!!!

Django

Post autor: Django »

Ten transfer to idealne podsumowanie katastrofalnego okienka w naszym wykonaniu...
Obrazek

Puni

Post autor: Puni »

A moim zdaniem transfer przepłacony, trochę się dziwię, że Liverpool zapłacił za niego aż 35 mln funtów... Szczególnie, że miał ostatni rok kontraktu i od stycznia moglibyśmy z nim rozmawiać a doszedłby do nas jak Keita, w lecie 2018. Rok temu płaciliśmy 30 mln za Mane a w tym za 35 mln Oxa. Rok różnicy jeśli chodzi o te okienka a można zauważyć jak ceny poszły do góry. No nic, stało się i teraz trzeba dopingować naszego piłkarza, życzę mu duuuuużo zdrowia i jak nawiecej sukcesów w naszych barwach. Powodzenia Ox!

ODPOWIEDZ