Andrew Robertson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

LyzwaLFC

Andrew Robertson

Post autor: LyzwaLFC »

Obrazek

Robertson oficjalnie piłkarzem Liverpoolu.
Witamy i życzymy jak najszybszego posadzenia Milnera na ławce.

Awatar użytkownika
MenToS

Re: Andrew Robertson

Post autor: MenToS »

Bardzo fajna opcja biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku i to ile kluby płacą za Full-backów. Jest niezłym zawodnikiem, bardzo ambitnym. Mam nadzieję, że często będzie wychodził w 1 składzie w tym sezonie a nie będzie grał jako "zastępca" Milnera.. Nawet gdyby nie radził sobie jakoś wyśmienicie to zawsze może być niezłym zmiennikiem dla nowego LO w następnych sezonach
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Kodi

Post autor: Kodi »

Myślę , że Andy da rade, mimo wszystkich sceptycznych komentarzy.

Brytyjczyk , pracowity , bardzo szybki , i na pewno zdaje sobie sprawę z tego , że Liverpool trochę spadł mu z nieba , i druga taka szansa może mu się nie pojawić.
Jeżeli będzie cięzko pracował , to wydaje mi się , że będziemy mieli z niego uciechę :happy:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Yvette

Post autor: Yvette »

Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się on z Jackiem Robinsonem, który kiedyś miał być lewym obrońcą na lata i miał dużo większy potencjał od drewnianego Flanagana. Mam nadzieję, że Andrew wypali, a nawet jeśli nie, to kwota transferu jest w porządku i dużo nie ryzykujemy.

sc0user

Post autor: sc0user »

#26 ? Jaką historię do tego dopisać? Taką jak do Ingsa - "trzeba zasłużyć na "lepszy" numer" , czy może to tylko tymczasowy numer, aż do czasu gdy Sakho odejdzie, czy może jeszcze inna wersja - #3 zostaje przy Sakho, bo jest brany pod uwagę?

Kurtz

Post autor: Kurtz »

sc0user pisze:#26 ? Jaką historię do tego dopisać? Taką jak do Ingsa - "trzeba zasłużyć na "lepszy" numer" , czy może to tylko tymczasowy numer, aż do czasu gdy Sakho odejdzie, czy może jeszcze inna wersja - #3 zostaje przy Sakho, bo jest brany pod uwagę?
Ponoć chciał taki numer, bo w wieku 26 lat ma osiągnąć poziom world class. Nic tylko się cieszyć :wink: 8)
Kurtz

Django

Post autor: Django »

Mam wrażenie, że jakiś tai wychudzony jest, że byle Redmond będzie go przestawiał jak będzie chciał...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

Debiut Robertsona odbił się bez echa, a moim zdaniem bardzo niesłusznie. Andrew zagrał dobry mecz, był pewny w obronie i kilka razy pokazał się w ataku. To, że od Moreno gorszy nie będzie to była oczywista oczywistość, ale być może wygryzie Milnera (tzn po prostu przysunie go wyżej, na jego naturalną pozycję).
Obrazek

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Mateusz95LFC pisze: ale być może wygryzie Milnera (tzn po prostu przysunie go wyżej, na jego naturalną pozycję).
Przy obecnej kadrze naturalną pozycją Milnera jest ławka rezerwowych.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Podanie do Salaha z początku drugiek połowy - tego Milner nie nauczy się nigdy,a taka kozłująca, mocna piłka na wysokości kolan często jest poza zasięgiem stoperów i bramkarza. Choć generalnie jak typ nie przykoksuje, to może mieć ciężko, narazie jest strasznym flakiem - 64 kg przy 178 cm. Taki Sterling go poprostu zje :P Tutaj Milner wygląda przy nim jak kulturysta. Andrew szybko musi ogarnąć jakiś trening siłowy i dorzucić coś do skóry* i gnotów.

@Down *Poprawione ;)

Ja typuje, że co silniejszy ziomek go przestawi w pojedynku o pozycje przy piłce. Zobaczymy ;)
Ostatnio zmieniony 30 lip 2017, o 15:27 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 2 razy.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

PyrkaLFC pisze:Podanie do Salaha z początku drugiek połowy - tego Milner nie nauczy się nigdy,a taka kozłująca, mocna piłka na wysokości kolan często jest poza zasięgiem stoperów i bramkarza. Choć generalnie jak typ nie przykoksuje, to może mieć ciężko, narazie jest strasznym flakiem - 64 kg przy 178 cm. Taki Sterling go poprostu zje :P Tutaj Milner wygląda przy nim jak kulturysta. Andrew szybko musi ogarnąć jakiś trening siłowy i dorzucić coś do skury i gnotów.
Skóry :) wcale nie musi koksowac, ja pamiętam w szkole średniej majac 64kg przedstawiłem gości +80kg.
Zresztą przypomnij sobie jak grał Glen Johnson zanim przykoksował. Koleś był szybki, wybiegany, zwinny a później złapał masy i w niczym nie przypomniał siebie z początków w LFC.

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Spokojnie. Przy Jurgenie raczej każdy zawodnik nabiera troszkę lepszych kształtow :p plus piona dla ponurego w czasach liceum przy 63 kg i niewiele ponad 170 wzrostu uchodziłem za jedną z najsilniejszych osób wiec nie ma reguły ;p
The world is yours

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

ja bym się nie czepiał postury....
Raczej zmartwiły mnie dziury na lewej stronie po jego wejściu - no ale jego debiut, więc mam nadzieję, że to się szybko poprawi

Django

Post autor: Django »

PonuryGrabarz pisze:
PyrkaLFC pisze: 64kg przedstawiłem gości +80kg.
.
Komu ich przedstawiłeś??

8)
Obrazek

Robertos

Post autor: Robertos »

Rodzicom, ale nie byli zachwyceni.

ODPOWIEDZ