Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

kijuss

Re: Mohamed Salah

Post autor: kijuss »

20 goli w sezonie to bedzie super wynik takze trzeba cieszyc się ze mamy takich zawodnikow strzelających z taką regularnością. Co najwazniejsze oni chcą grac u nas, a nie myslą o jakiej barcelonie czy realu.

nexetpl

Post autor: nexetpl »

Mo po prostu swoją grą w 17/18 sprawił, że oceniamy go przez pryzmat tego jednego, kosmicznego sezonu, którego na pewno już nie powtórzy. Dalej świetny z niego piłkarz, ale odnoszę wrażenie, że przydałoby mu się tydzień czy dwa odpoczynku. Minamino spadł nam z nieba, zwłaszcza że na pewno nie będzie wdrażany tak długo jak Fab.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek

wicked93

Post autor: wicked93 »

Salah:
26 meczów, 13 bramek, 7 asyst.

Niech on po prostu robi swoje, a my nie patrzmy tylko przez pryzmat seryjnie zdobywanych goli w jego pierwszym sezonie(których i tak nadal zdobywa sporo)tylko patrzmy na to co on robi dla zespołu. Wielu z was go krytykuje, że jest samolubny, bo nie zauważy wbiegającego kolegi na pozycję(pomijam, że tym sprintem sam się wyrzucił i jego jedynym celem było zdobycie gola), a ja zauważam u niego spory postęp taktyczny. Szybkość, feeling gry - to miał i ma na bardzo wysokim poziomie. Teraz dołożył do tego bardzo mądre poruszanie się w wolnych strefach, a to jest coś czego aż tak nie dostrzegałem w jego pierwszych dwóch sezonach. Jak dla mnie to my jesteśmy takim społeczeństwem, że szukamy problemów tam, gdzie wszystko funkcjonuje bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Lepiej miec Mo u siebie niz nie miec-to najkrotszy komentarz moim zdaniem.
Nawet....Steve Wonder-;) by zauwazyl ile on daje tej druzynie.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Gorzej jak ten nasz Minamino bedzie wdrazany do zespolu jak Shaqiri czyli ze wejdzie raz na jakis czas bo bedzie gral ogony do 20minut w meczu. Ciesze sie transferem Minamino ale biorac pod uwage to jak Jurgen rzadko rotuje w ataku to raczej Salah bedzie nie do ruszenia. Bedzie gral prawie kazdy mecz.

wicked93

Post autor: wicked93 »

Minamino wydaje się być piłkarzem bardziej uniwersalnym co powoduje, że chłopak będzie miał więcej opcji do wejścia na boisko. Dodatkowo wydaje się, że Japończyk ma o wiele bardziej rozwinięty zmysł taktyczny. Pasuje do pressingu, dobrze się ustawia. Shaqiri zdaje się, że dopiero u nas zaczął o to dbać, a raczej to Klopp zaczął od niego wymagać. Jasne, daje bardzo dużo z przodu, bo jest odważny i stara się nie grać na alibi (raczej dlatego, że ma mało czasu zazwyczaj na murawie) ale czuję, że latem możemy się pożegnać ze Szwajcarem, bo będzie mu brakowało cierpliwości do czekania na swoją szansę.

Przemko

Post autor: Przemko »

kacza156 pisze: Irytuje mnie w tym sezonie bardziej niż Crystyna ..
Popatrzcie komu on wogóle bramki strzelał nie licząc City i Tottenhamu to mamy (Norwich,Arsenal(2),Newcastle,Bournemouth , Watford ) to same ogórki , asyst też już tyle nie notuje..
Myślę, że warto teraz zauważyć jak Salah zagrał wczoraj, póki mecz jest na świeżo. Bramka i podanie do Mane, które nie zostało zapisane jako asysta, więc za miesiąc nikt o nim nie będzie pamiętał, ale bez tego podania wcale nie byłoby w protokole meczowym trafienia Mane.

Do tego kilka strzałów, w których Ronaldo trzy lata temu strzelałby w tych sytuacjach w okienko nie dając szans żadnemu bramkarzowi na świecie, Voronin kopałby się po czole, a Salah po prostu miał pecha, że Henderson w bramce spisał się jeszcze lepiej niż on.
Obrazek

kacza156

Post autor: kacza156 »

Przyznaje że zagrał na b.przyzwoitym poziomie .
W końcu jego strzały były mocne i celne , i dogrywał do partnerów zamiast głupio tracić piłe.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Obrazek

Mo i spółka postanowili uczcić zwycięstwo nad Tottenhamem wspólną kolacją. Wszyscy przy wodzie mineralnej a strzelec zwycięskiego gola w nagrodę kielicha wina dostał :D
Obrazek

Carlos

Post autor: Carlos »

Przestaje to być zabawne. Typ po prostu gra swój mecz. Dla niego chyba ważniejsze jest strzelenie gola niż wygranie meczu

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Za takie akcje to powinien dostać kare finansową i oficjalne przeprosiny w stronę kubu jak i Oxlade'a. SKANDAL.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Henderson dzięki Bogu postanowił zabrać mu piłkę, żeby i tego nie spierdo*ił. ? Fatalny występ przecwko Wilkom.

Awatar użytkownika
CronArriLFC

Post autor: CronArriLFC »

Dzięki Bogu, że Henderson nie wytrzymał i mu tą piłkę podprowadził.

Gdyby Salah od początku sezonu zamiast strzelać to by podawał to mam wrażenie, że KDB byłby na drugim miejscu w asystach. Tyle ile Egipcjanin już zmarnował 'patelni' to się aż nie chce wierzyć.
"If Everton were playing at the bottom of the garden, I'd pull the curtains." - Bill Shankly

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Ja wiem, dzisiaj zagrał fatalnie, mnie też irytują te jego kiwki, zwody, co tak naprawdę nic nie dają, ale i tak uważam go za kluczowego piłkarza w naszej kadrze. Dzisiaj mu nie wychodziło, a później przejdzie z 3-4 zawodników i zdobędzie bramkę. Wygraliśmy, mecz do zapomnienia, a Salaha trzeba wspierać i cieszyć się że mamy takiego gracza w kadrze. Głowy do góry, jeszcze nie raz będziemy się zachwycać nad jego zagraniami !:) YNWA!!!!!

everlast

Post autor: everlast »

No i jakby nie zaczal kiwac i zwiazal 3 kolo siebie,to by bramki nie bylo. Ale fakt,ze jakby mu nie uciekla to by pewnie strzelil.

ODPOWIEDZ