Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Wrubel84

Re: Mohamed Salah

Post autor: Wrubel84 »

Można mieć do niego pretensje o poziom jaki prezentuje na początku tego sezonu, ale przypomnijmy sobie poprzedni. Wtedy też wielu się zastanawiało nad sensem jego sprowadzenia, jeździec bez głowy itd. a potem jak wystrzelił to na króla strzelców. Poczekajmy 2-3 mecze i na pewno Mo dam nam powody do radości i zadowolenia.

TenSuchar

Post autor: TenSuchar »

Ja nawet nie mam pretensji, że jest pod formą, zdarza się każdemu dzikowi i jestem przekonany, że za chwilę zacznie znowu latać i strzelać jak szalony. Bardziej niepokoi mnie jego styl gry. Z praktycznie każdej piłki próbuje kiwać i strzelać, wyraźnie chłopak przesadza. Sytuacja, w której mógł podać Nabiemu na bok, ale strzelał zasłonięty z bardzo niewygodnej pozycji to już była paranoja. Król strzelców królem strzelców, ale nawet od największych sępów wymaga się czasami gry dla zespołu, a nie tylko swoich statystyk.

Mufi

Post autor: Mufi »

Wrubel84 pisze:Można mieć do niego pretensje o poziom jaki prezentuje na początku tego sezonu, ale przypomnijmy sobie poprzedni. Wtedy też wielu się zastanawiało nad sensem jego sprowadzenia, jeździec bez głowy itd. a potem jak wystrzelił to na króla strzelców. Poczekajmy 2-3 mecze i na pewno Mo dam nam powody do radości i zadowolenia.
1gol , 1 asysta , 1 wywalczony karny , 1 czerwona dla przeciwnika w 2 spotkaniach.

Już daję powody do radości, a nic wielkiego nie gra :)

Offsite
Kontakt:

Post autor: Offsite »

Tak, też od dwóch spotkań nie daje mi to spokoju, brakuję Salaha w rozegraniu. Gra jak typowy napad, czeka na podanie i ma wykończyć akcję, a to chyba nie do końca w naszym stylu - Klopp wie co robi, więc ufam temu pomysłowi.
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!

michall

Post autor: michall »

Ej serio chłopaki? Wczoraj 4 kluczowe podania. Wyśmienita druga połowa - sfaulowany na czerwo gdy był w sytuacji którą by wykorzystał, uratował piłkę gdy Robbo podał mu zdecydowanie za późno przy kontrataku (też by pewnie strzelił, gdyby Andrew podał sekundę wcześniej) i stworzył z tego dobrą okazję Keicie (Naby nie raz takie wykorzystywał), później asysta pieszy golu Manę, a było jeszcze trochę nie tak widocznych sytuacji.

Reso

Post autor: Reso »

michall pisze:Ej serio chłopaki? Wczoraj 4 kluczowe podania. Wyśmienita druga połowa - sfaulowany na czerwo gdy był w sytuacji którą by wykorzystał, uratował piłkę gdy Robbo podał mu zdecydowanie za późno przy kontrataku (też by pewnie strzelił, gdyby Andrew podał sekundę wcześniej) i stworzył z tego dobrą okazję Keicie (Naby nie raz takie wykorzystywał), później asysta pieszy golu Manę, a było jeszcze trochę nie tak widocznych sytuacji.
A przy podaniu od Keity co Gwinejczyk źle zrobił? Szukasz winy Robertsona tam gdzie jej nie ma. Salah miał dobre momenty, ale raził nieskutecznoscia. Każdy tu ocenia Salaha (naszego najlepszego piłkarza poprzedniego sezonu), a nie jakiegoś randomowego piłkarza, którego widzą pierwszy raz na oczy. Trzeba też potrafić zobaczyć minusy, po takim meczu i mimo że cała postawa Salaha była dobra, to jednak były momenty, gdy zawodzil, a nawet irytował.

michall

Którym podaniu? Była tam ewidentna wina Robertsona. Przecież to od razu było widać, że trzeba tam podać i nie ma na to dużo czasu, a Robertson trzy razy spojrzał się na piłkę zanim to zrobił. Oczywiście Salah nie grał na najwyższych obrotach, ale jeśli ktoś pisze, że od dwóch meczów jest samolubny itd, to chyba nie widział drugiej połowy po prostu.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Zapewne chodzi o akcje Keity kiedy z własnej połowy o świetnym zagraniu ciałem wrzucił piłkę do Mo, a ten źle przelobował Heneseya.

michall

No to nie ma wątpliwości, że to Salach podjął złą decyzję, ale po pierwsze odnosiłem się głównie do twierdzenia, że przez ostatnie dwa mecze był cały czas samolubny, a po drugie napisałem, że chodziło mi o drugą połowę. Wyraźnie się w niej poprawił.

Reso

Post autor: Reso »

michall pisze:No to nie ma wątpliwości, że to Salach podjął złą decyzję, ale po pierwsze odnosiłem się głównie do twierdzenia, że przez ostatnie dwa mecze był cały czas samolubny, a po drugie napisałem, że chodziło mi o drugą połowę. Wyraźnie się w niej poprawił.
Co do tej samolubnosci to jestem zdania, że Salah gra tak jak w poprzednim sezonie tylko obecnie mniej rzeczy mu wychodzi. Wcześniej też lubił wdac się w drybling tylko mam wrażenie częściej wychodził z niego zwycięsko. Nie uważam, żeby chmil się na bramki, pp prostu jest w trochę słabszej dyspozycji, niz był kończąc sezon i stąd może to tak wyglądać. Ja osobiście zarzucam mu po meczu słaba skuteczność i słabszy niż nas do tego przyzwyczaił drybling. Na pewno gdyby był to inny piłkarz niż Mo nie byłoby mowy o niedosycie, ale Egipcjanin postawił sobie cholernie wysoko poprzeczkę, więc na razie trzeba go porównywać do Salaha z poprzedniego sezonu. Jeżeli nie daj Boże prezentował by dalej taki poziom, oczekiwania trochę spadną. I żeby nie było, nie chodzi o to, że Egipcjanin gra źle i wogole, ale ewidentnie nie jest w formie z poprzedniego sezonu i myślę, że każdy jednak chce i oczekuję go takiego, stąd po względnie dobrym meczu nadal słychać głosy rozczarowania, jak mój czy innych kibiców.

july600lfc

Post autor: july600lfc »

O tym jak fantastycznym piłkarzem jest Egipcjanin świadczy fakt, iż mimo że wygląda jakby był pod formą, to w 2 meczach sezonu:
-wbił gola na 1:0 na inauguracje (czyli najcięższą i najważniejszą bramkę)
-wywalczył karnego na 1:0 z Palace (co pozwoliło nam wreszcie sie przebić przez obronę Orłów) + załatwił nam czerwoną kartke dla rywala + rozprowadził i asystował przy golu na 2:0.
Skarb.

MILF

Post autor: MILF »

Powtórzę swoje pytanie w tym wątku.
Po co na ceremonii losowania grup LM był Mo skoro nie dostał żadnej nagrody? Byłem przekonany, że dostanie statuetkę dla najlepszego napastnika zeszłej Ligi Mistrzów, ale zgarnął ją Krystyna..

Wtopa UEFA czy jak? :lol: :?
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
Player
Kontakt:

Post autor: Player »

MILF pisze:Powtórzę swoje pytanie w tym wątku.
Po co na ceremonii losowania grup LM był Mo skoro nie dostał żadnej nagrody? Byłem przekonany, że dostanie statuetkę dla najlepszego napastnika zeszłej Ligi Mistrzów, ale zgarnął ją Krystyna..

Pewnie dlatego, że był jednym z nominowanych.

kolaaa

Post autor: kolaaa »

zdecydowanie się zgadzam tym bardziej, że nie widziałem Krystyny który widocznie strzelił focha. bardzo szkoda Mo bo zasłużył na to wyróżnienie !

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Player pisze:
MILF pisze:Powtórzę swoje pytanie w tym wątku.

Pewnie dlatego, że był jednym z nominowanych.
I żeby się przyzwyczajał :D
Obrazek

ODPOWIEDZ