Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

CzerwonyBartek

Re: Mohamed Salah

Post autor: CzerwonyBartek »

Boję się, że to obojczyk. Upadlem podobnie z wysokości początkiem kwietnia i do dzisiaj się lecze. Było by go strasznie szkoda nie tylko pod względem finału ale i zbliżających się mistrzostw świata. Ramos to kupa chama. Szkoda, że nie mamy w składzie chociaż jednego angola starego typu który by mu tam pokazał gdzie jego miejsce
The world is yours

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Także mam nadzieję, że to nic groźnego, nie tak jak to wyglądało i pojedzie na Mistrzostwa Świata.

Na miejscu Ramosa nie chciałbym spotkać teraz jakiegokolwiek Egipcjanina :wink:
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

ManiacK

Post autor: ManiacK »

CzerwonyBartek pisze:Szkoda, że nie mamy w składzie chociaż jednego angola starego typu który by mu tam pokazał gdzie jego miejsce
I wyleciałby z czerwoną kartką, bo ten zjeb potrafi świetnie przyaktorzyć. Nienawidzę takich graczy, ale bez VARu tak się wygrywa obecnie mecze albo przynajmniej osłabia przeciwnika. Przecież to kryminał, jak go przytrzymał za jedną rękę i z impetem poleciał razem z nim na trawę.

CzerwonyBartek

[email protected] przy jego grze, aktorstwo to szczyt bezczelności
The world is yours

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

BBC podało informację, że Salah ma wybity bark i nie zagra na Mistrzostwach Świata.
Zagraj sezon życia, zejdź z kontuzją w finale LM i nie zagraj na MŚ. A ja myślałem, że to Karius miał zły dzień :roll:
Obrazek

Tindr

Post autor: Tindr »

Raczej coś poważnego skoro nawet na dekoracje nie wyszedł.
Hell is empty and all the devils are here...

Rafael7

Post autor: Rafael7 »

CzerwonyBartek pisze:[email protected] przy jego grze, aktorstwo to szczyt bezczelności
Ale to nie od dziś jest wiadomo. Zobacz jak sprytnie sprowokował Mane, po czym Senegalczyk złapał żółtą kartkę. Brakuje nam takiego wyrachowania w zespole.

Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Jak dla mnie to albo zwichnięty bark po dźwigni albo złamany obojczyk w wyniku impetu z jakim upadł. Ramos wygrywa kolejny finał Realowi. Rok temu bramką ze spalonego, a dzisiaj faulem w swoim stylu. To jest taki cyniczny, perfidny typ. O ile Pepe był po prostu kretynem tak Ramos to taki zwyrodnialec robiący to co robi z czystą premedytacją.
Wracaj do zdrowia Mo.

@down
No czyli impet już nawet nie analizowałem, która ręka bo po tym zagraniu miałem już do końca meczu gorącą głowę.
Tak jak mówię Pepe czy jak kolega piszę Suarez może też Balo, to idioci. Goście są troszkę jak małe dzieci. Ciężko czasem ich winić za to co robią. A Ramos to złośliwy sukinkot, który w wyrachowany sposób wyrządza krzywdę, prowokuje albo aktorzy w żałosny sposób. Dla mnie to taki piłkarski śmieć. Mimo ogromnych umiejętności człowiek, który zasługuje na pogardę.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2018, o 23:28 przez foxtrote92, łącznie zmieniany 2 razy.
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.

sc0user

Post autor: sc0user »

Nie dźwignia, bo łapał go za prawą rękę, a Salahowi poszła lewa. Po prostu celowo nie puszczał go i do końca trzymał za rękę by Salah nie mógł kontrolowanie upaść na plecy. Salah jest szkapą, ale to wystarczyło żeby impet , niewładność i waga zniszczyły mu finał. Jak dla mnie Ramos to jeden z boiskowych bandytów.
Przytaczany wcześniej Pepe to po prostu psychol jak Suarez, ugryzie, kopnie, ale jest niegroźny, a Ramos cwaniaczek po cichu załatwił Salaha na pewnie 2-3 miesiące.

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

BBC informuje, że Mo Salah nie zagra na Mundialu.
U napastnika przemieścił się bark, a rehabilitacja po takiej kontuzji nie zakończy się przed zaczynającym się 14 czerwca turniejem.
Na stronie "Klopp12"

CzerwonyBartek

Rafael7 pisze:
CzerwonyBartek pisze:[email protected] przy jego grze, aktorstwo to szczyt bezczelności
Ale to nie od dziś jest wiadomo. Zobacz jak sprytnie sprowokował Mane, po czym Senegalczyk złapał żółtą kartkę. Brakuje nam takiego wyrachowania w zespole.
Dziękuję bardzo za takie "wyrachowanie" . Wole się identyfikować z przegranym Robertsonem czy Firmino którzy są uosobieniem waleczności niż z k**wą typu Ramosa czy jego Flapem z dawnych lat, Pepe
Ostatnio zmieniony 26 maja 2018, o 23:26 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 1 raz.
The world is yours

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

@czerwony Bartek.... Amen bracie

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

https://twitter.com/DaveOCKOP/status/10 ... 5057990657

Cóż, zobaczymy. Mam nadzieję, że wykuruje się do MŚ. :)
War. War never changes

Gagarin

Post autor: Gagarin »

Wiadomo coś?
Obrazek

Dr Feelgood

Post autor: Dr Feelgood »

Gagarin pisze:Wiadomo coś?
Mohamed Salah uspokaja: "Nie ma żadnego złamania. Pojadę na mistrzostwa świata do Rosji". I dziękuje za wsparcie "w tych trudnych momentach"
https://t.co/gvOn3aWCoz
The Wrestler
"...- Fuckin' '80s, man. Best shit ever - Bet your ass, man - Guns N' Roses fuckin' rules. - Crue. - Yeah.
- Then that Cobain pussy had to come around and ruin it all...".

http://www.lastfm.pl/user/r4v4el
ROCK HARD!!! Go Hard or Go home...
Obrazek

ODPOWIEDZ