Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
adamne

Re: Mohamed Salah

Post autor: adamne »

Szkoda tylko że ten strzał trafił w słupek, trochę bardziej by dokręcił i Fabian nie miałby szans.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

Awatar użytkownika
pearlfc

Post autor: pearlfc »

Jeden z lepszych meczy Egipcjanina ostatnio. Jak próbował to groźnie, sporo podawał, mało głupich strat. Kto wie, może rywalizację z Mane źle znosi psychicznie i koniecznie chce zdobyć gola/bardziej się pokazać?

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

To jak to bylo???
Koniecznie sprzedac,kupic Wernera albo kogos takiego,egoista,Mane na boisku nie widzi,juz nigdy nie zagra tak dobrze jak w pierwszym sezonie itd,itp

Dla mnie wczoraj najlepszy na placu gry(choc Ali czy Hendo takze rozegrali bardzo dobre spotkanie) gdzie pokazal jak wazny jest w dalszym ciagu dla tej druzyny.
Szkoda,ze tego strzalu w slupek chyba troszeczke nie dokrecil bo bylaby piekna bramka.
Poza tym wszedzie go bylo pelno,podejmowal w zdecydowanej wiekszosci dobre decyzje,asysta przy golu Oxa palce lizac.

Oczywiscie mial w tym sezonie gorsze wystepy i sam go wtedy krytykowalem ale co innego trzezwa oraz konstruktywna ocena postawy danego zawodnika a co innego odsadzanie od czci i wiary+wywalanie odrazu z klubu.

Podsumuje zdaniem,ktore juz o naszym Egyptian King napisalem:lepszy LFC z Salahem niz bez :D
Ostatnio zmieniony 30 sty 2020, o 11:26 przez ynwa19, łącznie zmieniany 1 raz.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Nevermore1969

Post autor: Nevermore1969 »

To jak to bylo???
szczerze? średnio, ale na pewno lepiej niż ostatnio :)
Koniecznie sprzedac,kupic Wernera albo kogos takiego
sprzedać? - nieeeeeeee
kupić Wernera? - taaaaaaaaaaaaak :)

oczywiście - lepiej mieć tego Salaha w składzie, niż go nie mieć :)

wicked93

Post autor: wicked93 »

Bardzo dobry mecz. Obok Hendersona i Alissona najlepszy na boisku. Gol, asysta i do tego bardzo pożyteczny. Mimo, że był podwajany przez Cresswella i Masuaku to grał bardzo dobrze. Plus za trzeźwość umysłu przy kontrze na 0:2.

Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Gdyby Momo co mecz grał tak jak dzisiaj to chyba nie byłoby ani jednej osoby krytykującej Egipcjanina. Doskonały mecz. Też ostatnio irytowała mnie jego samolubność, ale dzisiaj zagrał ładnie drużynowo. Myślę, że to taki typ piłkarza, który co jakiś czas potrzebuje krótkiej pogawędki z trenerem :) Ogólnie dzisiaj od Momo bardziej podobać mógł się chyba tylko Alisson. Oby tak dalej :)
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.

everlast

Post autor: everlast »

A może Klopp mu każe strzelać jak ma okazję. Teraz jak nie ma Mane to dostał inne zadania. Do tego w ostatnich meczach dużo więcej angażuje się w obronę i głębiej wraca.

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Ciekawi mnie fakt czy Ci tak bardzo krytykujący Salaha pamiętają czasy gdy po flankach "hasał" Kuyt, Pennant, Riera czy Yossi, albo Steven Gerrard, który tracił tam wiele swoich "walorów". Z innych pozycji to czy legendarnego Degena pamiętacie? :badhappy:

Pięknych czasów dożyłem gdzie można krytykować tak grającego zawodnika jak Salah, pięknie się zmienił Liverpool na przestrzeni ostatnich lat.

Salah jest egoistą, czasem może mocno irytować i śmiało można go konstruktywnie krytykować bo sam na to potrafi zapracować, sam często poślę mu wiązankę, ale trzeba przy tym pamiętać ile daje dla drużyny i jak wartościowym jest piłkarzem. Sama jego obecność na boisku sprawia że rywal robi w gacie, a ja nadal nie przyzwyczaiłem się do tego aby na boisku w tym samym czasie było jeszcze przynajmniej dwóch takich zawodników. :D
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

Awatar użytkownika
ynwa19

Do wszystkich,którzy chcą sprzedawać Mo :(
Wiecie co?...po prostu zamilczcie!

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Jak ktoś zarzuci, że jest egoistą i że nic nam nie daje to mu powiem, że się myli.

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

ynwa19 pisze:Do wszystkich,którzy chcą sprzedawać Mo :(
Wiecie co?...po prostu zamilczcie!
Obudziłeś się po tym jednym meczy czy co?
Obrazek

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Salah wygląda teraz, jakby był w formie ze swojego pierwszego sezonu w naszych barwach. Wszystko mu wychodzi, od kilku spotkań ponownie widać dużo więcej luzu w jego grze, świetnie podaje, drybluje, strzela, uczestniczy w pressingu. Oglądanie jego gry w takiej formie to czysta przyjemność. Moim zdaniem MOTM dzisiaj, choć to ciężki wybór bo jest jeszcze Firmino.

@up Przecież Salah już od kilku dobrych spotkań pomazuje formę najwyższych lotów, nawet jak jest w „słabej egoistycznej dyspozycji” to prezentuje wysoki poziom.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

Awatar użytkownika
ynwa19

OWeN

Nie!bo ja nigdy Mo jak niektórzy z klubu nie wypędzałem lecz kiedyś granica dobrego smaku i krytyki(o ile była konstruktywna!)została przekroczona.
I dlatego teraz jestem w tym temacie bardzo aktywny choć przedtem też nie milczałem :D

Do znudzenia:lepszy LFC z Mo niż bez

Awatar użytkownika
foxtrote92

Post autor: foxtrote92 »

Dzisiaj podobnie jak w meczu z WHU genialny. Tak jak ktoś wyżej napisał forma jak z pierwszego sezonu.
Koledzy nie bądźmy też jednak hipokrytami za taki kryminał jak zagrał w sytuacjach z Oxem i Minamino w meczu z Wolves nie można go pochwalić. Tak się nie gra bez względu na to czy jest się Salah czy Pawłem Brożkiem.
Salah oczywiście nawet jak gra samolubnie daje niebywale dużo drużynie. Robi miejsce dla kolegów, tymi swoimi chaotycznymi dryblingami rozrywa obronę przeciwnoka, pracuje w obronie, ale jeszcze więcej daje drużynie grając tak jak w dwóch ostatnich meczach. Chyba nikt nie zaprzeczy?

@carlsberg
Oczywiście, że pamiętam wszystkich. Jermaina i Dirka to nawet lubiłem i fakt, że nie ma co ich porównywać z Mi. Chociaż Luty napastnikiem był zacnym jego pech polegał na tym, że mieliśmy lepszego, a Rafa widział miejsce na szpicy tylko dla jednego atakującego. Druga sprawa, ze środków na skrzydłowego też nie miał i tak się tam troszkę Nam Dirk marnował.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Kiedy człowiek zstępu­je w prze­paść, je­go życie zaw­sze zys­ku­je jas­no ok­reślo­ny kierunek.

nexetpl

Post autor: nexetpl »

Nie było chyba w historii tego klubu zawodnika, który będąc tak dobry był jednocześnie tak mocno, za przeproszeniem, opierdalany przez kibiców po każdym gorszym meczu, a zdarzają się nawet tacy geniusze, którzy krzyczą że trzeba go sprzedać.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek

ODPOWIEDZ