Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
grypka

Re: Mohamed Salah

Post autor: grypka »

Dajcie mu spokój, słaby mecz dziś zagrał to fakt, ale mane lepszy nie był, najważniejsze że ogólnie miazga, jak Ci grają padakę to koncert gra firmino i się kręci, niedawno gorzej miał firmino, a super grała ta dwójka na zmianę, Ci ci chcą mu dać z liścia za chwilę będą mu chcieli zrobić l...ę :-) chyba od tych sukcesów się Wam w głowach poprzewracało, ogarnijcie się

kacza156

Post autor: kacza156 »

Dać spokoju?? Może i coś tam pograł w tym sezonie ale ...
Jego bezmyślna postawa ,chęć zrobienia wszystkiego samemu , wymachiwanie łapskami jaki on to niezadowolony jest ...
Drybling który każdy zna na pamięć .
Irytuje mnie w tym sezonie bardziej niż Crystyna ..
Popatrzcie komu on wogóle bramki strzelał nie licząc City i Tottenhamu to mamy (Norwich,Arsenal(2),Newcastle,Bournemouth , Watford ) to same ogórki , asyst też już tyle nie notuje..

Jak dla mnie to albo się poprawi , albo to ostatni jego sezon w LFC. Pamiętajcie niema osób niezastąpionych .

Przemko

Post autor: Przemko »

Ty, no faktycznie nie licząc mocnych drużyn, to Salah strzela samym ogórkom! A zauważyłeś, że nie licząc meczów gdzie straciliśmy gole, to Alisson nie wpuścił jeszcze bramki w tym sezonie?!
Obrazek

kacza156

ok,
Co nie zmienia faktu że ostatnio zachowuje się jak baba która świeżo pomalowała pazury

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

kacza156 pisze:Dać spokoju?? Może i coś tam pograł w tym sezonie ale ...
Jego bezmyślna postawa ,chęć zrobienia wszystkiego samemu , wymachiwanie łapskami jaki on to niezadowolony jest ...
Popatrzcie komu on wogóle bramki strzelał nie licząc City i Tottenhamu to mamy (Norwich,Arsenal(2),Newcastle,Bournemouth , Watford ) to same ogórki , asyst też już tyle nie notuje..

Jak dla mnie to albo się poprawi , albo to ostatni jego sezon w LFC. Pamiętajcie niema osób niezastąpionych .
W końcu jest podstawowym zawodnikiem najlepszego klubu na świecie, w koszulce którego dwukrotnie zostawał królem strzelców, raz w dodatku pobijając rekord ligi, oraz dwukrotnie notował double-double...

Salah out. Pierre-Emerick Aubameyang ma już 12 golów i chce odejść zdobywać trofea w czempions lig i biega szybciej i szybciej schodzi po schodach i zna się z Kloppem jeszcze z BVB i jest ograny w BPL. I robi salto, a Salah nie robi salto.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

kacza156

patrzysz w tył zaślepiony tym co było ...
nic nie usprawiedliwia jego wymachiwania łapami i o boże co on to chciał zrobić ale przypomniał sobie że mu przed meczem pedicure zrobili ...

Chcesz go bronić poprzednimi sezonami masz prawo . Ja oceniam go tylko na podstawie tego .

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

kacza156 pisze:patrzysz w tył zaślepiony tym co było ...
nic nie usprawiedliwia jego wymachiwania łapami i o boże co on to chciał zrobić ale przypomniał sobie że mu przed meczem pedicure zrobili ...

Chcesz go bronić poprzednimi sezonami masz prawo . Ja oceniam go tylko na podstawie tego .
Czyli tego w, którym na równi z Mane jest naszym najskuteczniejszym zawodnikiem?
Tego w którym najczęściej ma na sobie na stało 1 do 2 graczy, dzięki czemu robi miejsce innym zawodnikom?

Do ciekawej statystyki się dokopałem - strona BPL zbiera statsy na temat zmarnowanych "Big chances"
https://www.premierleague.com/stats/top ... nce_missed
3. Sadio Mané Liverpool: 13 (zmarnowanych szans)
13. Mohamed Salah Liverpool: 6 (zmarnowanych szans)
(nie wiem, czy doliczyli wczorajszy strzał Mane prosto w Schmeichela)

Nie no to obiektywna ta ocena :badhappy:
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

michall

Post autor: michall »

No ale pierdolisz koleś. Nie jest w najlepszej formie, to oczywiste. Nie gra jednak wcale specjalnie samolubnie, jak macha rękami to głównie dlatego, że sam jest sobą zawiedziony. Nadal jednak strzela dużo, asystuje sporo, z reguły podejmuje dobre decyzje. Rozegrał też najwięcej minut z naszego trio w tym sezonie. W tym cały mecz z Monterrey gdy większość pierwszego składu odpoczywała. Bez niego w grudniu nie mielibyśmy trofeum i kompletu zwycięstw, może też nie wyszlibyśmy pierwsi z grupy w LM.

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

kacza156 pisze:Dać spokoju?? Może i coś tam pograł w tym sezonie ale ...

XD
Widze karp smazony na wodce w swieta byl. XD

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Nie wiem czy smiac sie czy tez plakac nad wywodami kolegi Kacza156 w temacie Mo?

Ze strzela "ogorkom"-przeciez ktos musi a jakby tego nie czynil to bylyby moze remisy i wielki jek.
Ze macha rekami-bo samego irytuja go niewykorzystane sytuacje.
Ze jest czasami samolubny-kazdy napastnik(nawet Bobby!)musi byc.
Ze ma mniej asyst-no tak ale co z tego?To przeciez nie maszyna i slabszy okres moze sie trafic.
Ze ma odejsc jak sie nie poprawi-to Virgil tez poniewaz dal sie ograc,ma slabsze momenty a nie jak w poprzednim sezone-kosmita-;)

Podsumowanie-kolega sobie niech wezmie nas wstrzymanie!
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Salah to Salah. Nawet gdy gra słabo, jego gra i tak jest lepsza od ewentualnych rezerwowych + zawodnik na jego poziomie może przez 85 min nic nie grać, a w ciągu ostatnich 5 min wyjdą mu dwie akcje i po meczu. To tak jak z Messim. Może być przez cały mecz niewidoczny, ale zawsze ma potencjał, który pozwoli mu minąć 2-3 rywali i zdobyć bramkę.
Niemniej faktem jest, że wczoraj Mo zagrał dramatycznie. 53% celnych podań. Dla porównania Mane 88% a Keita 92%.

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Prawda jest taka, że każdy patrzy przez pryzmat poprzedniego sezonu. Fakt jest taki, że Salah nadal strzela, pomaga drużynie i wiele Jego akcji z piłka jest po prostu groźna pod bramką rywala i stwarza potencjalną szansę na zdobycie bramki. Im więcej takich sytuacji, tym wiecej możliwości zdobycia bramki.

Jednak multum sytuacji w których Salah zawodzi, lub po prostu podejmuje kompletnie złe decyzje, powoduje, ze mamy tutaj niestety o czym rozmawiać.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

everlast

Post autor: everlast »

BadBoy1920h pisze:Prawda jest taka, że każdy patrzy przez pryzmat poprzedniego sezonu. Fakt jest taki, że Salah nadal strzela, pomaga drużynie i wiele Jego akcji z piłka jest po prostu groźna pod bramką rywala i stwarza potencjalną szansę na zdobycie bramki. Im więcej takich sytuacji, tym wiecej możliwości zdobycia bramki.

Jednak multum sytuacji w których Salah zawodzi, lub po prostu podejmuje kompletnie złe decyzje, powoduje, ze mamy tutaj niestety o czym rozmawiać.
No dobrze tylko dlaczego w watku Mane nie ma narzekania? Przeciez on 2x wiecej setek marnuje niz Salah. Chociazby wczoraj 2 a Salah 1.
W KMS mial super asyste do Keity. A porownywanie go z Bobbym lub Mane nie ma sensu,bo to Salah jest naszym napastnikiem, stad czesciej niz pozostali podejmuje decyzje o strzale. Tak samo Salah ma zawsze jakis plaster a inni nie. Najczesciej gra tylem do bramki,bo najlepiej potrafi sie zastawic. Nie mamy nikogo innego,kto by potrafil zagrac na ściane.
Jego wklad trzeba brac pod uwage globalnie, bo jakby Salaha nie bylo na boisku to reszta mialaby mniej miejsca. Jakby od poczatku gral tak jak w zeszlym sezonie i teraz to niebyloby narzekan,a kazdy oczekuje,ze bedzie grac jak w pierwszym sezonie. Tylko wezmy pod uwage,ze wtedy sunal atak za atakiem i mial wiecej sytuacji,bo tez pudlowal na potege. Wieksza liczba bramek wynikala tylko z wiekszej liczby sytuacji - niestety taka gra wiazala sie z tym,ze tracilismy wiecej bramek. Przy obecnej grze,strzela czesciej niz podaje, bo to jest napastnik - jak ma rzadko okazje to strzela z prawie kazdej,ktora ma. By mial wiecej to moze by podejmowal lepsze decyzje.
Nie macie tak jak gracie z kumplami,ze jak przez caly mecz nie mieliscie okazji strzelic to potem nawet jak widzisz kogos lepiej ustawionego to i tak strzelasz? Zeby chociaz miec 1 strzal i jakas bramke zdobyc?

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

BadBoy1920h pisze:Prawda jest taka, że każdy patrzy przez pryzmat poprzedniego sezonu
Mało. Każdy patrzy przez pryzmat pierwszego sezonu.

[email protected] No ja jestem z niego bardzo zadowolony. Skromny świetny zawodnik oddany sprawie. Gdybym decydował i miał takie możliwości to zamienił bym go chyba TYLKO na smarka z Paryża.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2019, o 18:36 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 1 raz.
The world is yours

Przemko

Post autor: Przemko »

CzerwonyBartek pisze:
BadBoy1920h pisze:Prawda jest taka, że każdy patrzy przez pryzmat poprzedniego sezonu
Mało. Każdy patrzy przez pryzmat pierwszego sezonu.
W poprzednim sezonie Salah strzelał bramkę w Premier League raz na 148 minut, w tym strzela raz na 140 minut -patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu jest progres... Nie oczekujcie cudów, Salah przy odrobinie szczęścia mógłby strzelić więcej, ale i tak strzela dużo, a poza tym robi kupę innej dobrej roboty.
Obrazek

ODPOWIEDZ