Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Re: Mohamed Salah

Post autor: werbatin »

Dziś po południu czytałem parę artykułów, już nie chce mi się szukać linków, ale jeden z nich cytował wypowiedź człowieka z Egiptu (jakiegoś prezesa chyba tamtejszej piłki), który jako pierwszy wydał pozytywną opinię, że Salah pojedzie na mundial, ale dziś się z niej własnie wycofał, co napisał na swoim twitterze, stwierdzając że jest to standardowa kontuzja leczona minimum 2 miesiące.

Salah zapewne pojedzie na mistrzostwa, bo to jest w Egipcie drugi, po Allahu najważniejszy człowiek w Państwie, ale pytanie brzmi - czy zagra? Czy będzie tylko jako opcja na półfinał / finał, jeżeli Egipt tam się dostanie, a być może w tym czasie Mo zdąży wyleczyć kontuzje? Jakkolwiek, strasznie szkoda Salaha :(
Obrazek

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Po tych 2 miesiącach, które widziałeś pojawiły się informacje, że pauza będzie trwać 3 tygodnie i na mundial i tak pojedzie. Jak będzie chyba trzeba jeszcze trochę poczekać.

laukas

Post autor: laukas »

werbatin pisze:Salah zapewne pojedzie na mistrzostwa, bo to jest w Egipcie drugi, po Allahu najważniejszy człowiek w Państwie(
Allach to po arabsku Bóg, a nie człowiek.
Mam nadzieję, że klub nie zgodzi się na transfer Mo do żadnych Realów, bo znalezienie napastnika takiej klasy nie jest łatwe (gdyby było, to Bayern nie trzymałby na siłę Lewego). O ile oczywiście wciąż chcemy zacząć zdobywać jakieś trofea.

Django

Post autor: Django »

laukas pisze:
werbatin pisze:Salah zapewne pojedzie na mistrzostwa, bo to jest w Egipcie drugi, po Allahu najważniejszy człowiek w Państwie(
Allach to po arabsku Bóg, a nie człowiek.
Mam nadzieję, że klub nie zgodzi się na transfer Mo do żadnych Realów, bo znalezienie napastnika takiej klasy nie jest łatwe (gdyby było, to Bayern nie trzymałby na siłę Lewego). O ile oczywiście wciąż chcemy zacząć zdobywać jakieś trofea.
Wg jednych z brdurnych źródeł żeby Salah mógł odejść do Realu, tu LFC musiałby wygrać LM... Afera z Ramosem powinna chłodzić nastroje sprzedażowe kogokolwiek z kluczowych zawodników, szczególnie do Realu. WG mnie w ogóle nie ma tematu!
Obrazek

MILF

Post autor: MILF »

Jak widać na filmiku, Mo, nadal czuje dyskomfort w okolicy kontuzjowanego barku.
Zastanawiam się, czy nie jedzie na MŚ, tylko, w roli "dobrego ducha" zespołu.

http://www.goal.com/en/news/watch-momen ... xh4dhe6kn4
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

lfc13

Post autor: lfc13 »

Dzisiaj Mo obchodzi swoje 26 urodziny.
Jego zwycięska bramka Egiptu z Urugwajem byłaby świetnym prezentem urodzinowym czego z całego serca mu życzę.

Paviola

Post autor: Paviola »

A ja zamiast bramki życzę mu rozegrania pełnego meczu bez odnowienia kontuzji. Porażkę z Urugwajem raczej brali pod uwagę. W sumie dobrze, że tak mało naszych poleciało do Rosji. Mniej potencjalnych kontuzji i wypadnięcia jak Clyne na cały sezon

Awatar użytkownika
hjk95

Post autor: hjk95 »

Paviola pisze:A ja zamiast bramki życzę mu rozegrania pełnego meczu bez odnowienia kontuzji. Porażkę z Urugwajem raczej brali pod uwagę. W sumie dobrze, że tak mało naszych poleciało do Rosji. Mniej potencjalnych kontuzji i wypadnięcia jak Clyne na cały sezon
Niestety twoje życzenie się nie ziści, Mo zaczyna mecz na ławce.

Przemytnik

Post autor: Przemytnik »

Ma prawo grać dla reprezentacji jak każdy. Raczej wyżej to ceni niż grę w klubie ;)

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Troszkę późno ale... wczoraj czyli 15 czerwca obchodził 26 urodziny Salah (dziś akurat Klopp).
Po meczu, gdy wrócił do hotelu, dostał świetny tort (40kg) i od razu poprawił mu się humor :)

Kapitalny tort :D

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Widziałem. W barwach narodowych.

A tu poszukałem na yt:
https://www.youtube.com/watch?v=Rq22_OoDhRo
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

Awatar użytkownika
tuniol

Post autor: tuniol »

Mo Salah podpisał nowy kontrakt!
You'll never walk alone

Soso

Post autor: Soso »

Mohamed Salah has signed a new long-term contract with the club #LFC

Dobra wiadomość przy poniedziałku :)

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”

Mufi

Post autor: Mufi »

Podpisywanie nowego kontraktu przez tak dobrego zawodnika w Liverpoolu nie jest dobrą informacją :D

bugi

Post autor: bugi »

Tez mi się wydaje, że to raczej nie jest dobra wiadomość :D Albo wywalili jakąś klauzulę z jego kontraktu albo jakieś dodatkowe zapisy dodali, myślę że na korzyść zawodnika no i nowy kontraktr to oczywiście znaczna podwyżka dla zawodnika :)
Co jak co ale wydaje mi się, że w tym sezonie jeszcze na pewno nie odejdzie tylko po prostu zabezpieczył swoją przyszłość

E> ja na przykład nie lamentuję tylko pisze co myślę o ty, oczywiście na podwyżkę solidną całym sezonem sobie zasłużył.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2018, o 13:14 przez bugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ