Mohamed Salah

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Torm^^

Re: Mohamed Salah

Post autor: Torm^^ »

I dlatego kiedyś wybrał Chelsea ponad Liverpool? Przestałem trochę wierzyć w takie deklaracje, ale miejmy nadzieję, że rzeczywiście za tym pójdą konkretne czyny i decyzje, że zostanie z nami dłużej :). Jakby nie patrzeć słusznie wskazałeś, że takimi słowami zatruwa się uszy na samym początku kariery w danym klubie, także na jakiś czas może będziemy mieli spokój w kwestii madryckich plotek. Inna sprawa, że jest Egipcjaninem i bym powiedział, że są oni raczej, hmmm, pragmatyczni w kontekście danego słowa. Ale nie ma co generalizować i niepotrzebnie się zadręczać - Twoja wstawka to dobre wieści, cieszmy się nimi! :)
Obrazek

walek666
Kontakt:

Post autor: walek666 »

Torm^^ pisze:I dlatego kiedyś wybrał Chelsea ponad Liverpool?
To Basel wybrało ofertę Chelsea która przebiła finansowo naszą ofertę. Zarząd wtedy nie zdecydował się wyrównać/przebić Chelsea. I przerzuciliśmy nasz wzrok na wschód, dokładnie na Dniepropietrowsk a jeszcze dokładniej na Konoplyanke...
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

walek666 pisze:
Torm^^ pisze:I dlatego kiedyś wybrał Chelsea ponad Liverpool?
To Basel wybrało ofertę Chelsea która przebiła finansowo naszą ofertę. Zarząd wtedy nie zdecydował się wyrównać/przebić Chelsea. I przerzuciliśmy nasz wzrok na wschód, dokładnie na Dniepropietrowsk a jeszcze dokładniej na Konoplyanke...
Dokładnie. Salah chciał wtedy trafić na Anfield, ale ze Szwajcarami dogadali się tylko londyńczycy. I wydaje się, jakkolwiek to nie zabrzmi, że dobrze, że wtedy zrezygnowaliśmy z Salaha :D. Skok z Basel do czołówki Premier League dla 20 letniego Salaha to nie był najlepszy pomysł. Odbił się od ligi i wylądował we Włoszech, gdzie się rozwinął, a teraz pod skrzydłami najlepszego dla niego menadżera pokazuje pełnie swojego ogromnego potencjału. Dalej nie mogę wyjść z podziwu, że tak ubóstwiany przez środowisko piłkarskie Monchi oddał Salaha za tak śmiesznie małe pieniądze.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

deekuu

Post autor: deekuu »

Zgadzam się, że dobrze wyszło, że trafił tu dopiero teraz. Podejrzewam, że skończyłby wtedy w najlepszej sytuacji jak Suso, którego oddaliśmy za grosze. Wydaje mi się też, że Mo na razie nie odejdzie, ewentualnie widziałbym go odchodzącego za 2 lata zwłaszcza, że dla najbardziej zainteresowanego Realu priorytetem jest napastnik, o którego tanio też nie będzie.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

consigliere pisze:
Kodi pisze: Salah powiedział, że jest szczęśliwy i nie dziwię się, bo jeszcze pewnie dobrze się nie przyzwyczaił do miejsca w którym mieszka, także takie gadanie o jakimkolwiek transferze jest zbędne.
moim zdaniem wiara w tego typu deklaracje jest naiwnością. Salah już raz w swojej karierze wypiął się na klub który uczynił dla niego wiele, bo pojawił się ktoś o większej reputacji. nie mam większych złudzeń że jeśli zgłosi się po niego klub z Madrytu lub Paryża to Egipcjanin zachowa się podobnie.
Też zachowuje pewną rezerwe, nie chce go idealizować, na podstawie wywiadu napisanego pewnie przez kogoś.

Choć uważam, że Real się po niego nie zgłosi. Moja prywatna opinia jest taka, że Perez jest uprzedzony i nie ściągnie gracza z Afryki. Patrząc natomiast zdrowo rozsądkowo, to Real musi kupić więcej niż jednego gracza - ceny nie sa najkorzystniejsze i Salah przy swoich statystykach i długości kontraktu również najtańszy nie będzie. Real po prostu nie poiłoży takiej kasy za niego. Stawiam, że ściągną Fekira i/lub Neymara.

@Down
Mateusz95LFC pisze: A Eto'o, Essien, Adebayor czy Mahamadou Diara?
Wiem wiem jak to brzmi... no cóż to moja prywatna opinia, wymieniłeś chyba jedynych czterech graczy z Afryki, którzy tam grali. Perez kiedyś się wypowiedział, że żeby grać w Realu, oprócz odpowiednich umiejętności, trzeba mieć tez odpowiednią prezencje i takie tam. Trudno się tu spierać, bo raczej jest to to nie do udowodnienia i teoria jest trochę naciągana. Tak czy siak mam nadzieje, że sie sprawdzi ;)
I nie twierdze, że ich na niego nie stać, twierdzę, że nie wyłożą za niego tyle, ile na dzisiejszym rynku mogłaby wynosić jego cena. Coś jak Lemar - było nas stać latem, tym bardziej były by fundusze po sprzedaży Coutinho, a jednak uznano, że cena zaproponowana przez Monaco jest za wysoka. Dziś pojawia się news, że odpuszczamy. W ogóle gdzie PR Neymara, a gdzie Salaha. Salaha kochają głównie w Egipcie i w Liverpoolu, za Neymarem szaleje połowa świata. Salaha promuje przymierzany pod koniec kariery do Lecha Poznań Mido, Neymara - Pele.
Ostatnio zmieniony 8 lut 2018, o 23:14 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 4 razy.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

PyrkaLFC pisze:
consigliere pisze:
Kodi pisze: Salah powiedział, że jest szczęśliwy i nie dziwię się, bo jeszcze pewnie dobrze się nie przyzwyczaił do miejsca w którym mieszka, także takie gadanie o jakimkolwiek transferze jest zbędne.
moim zdaniem wiara w tego typu deklaracje jest naiwnością. Salah już raz w swojej karierze wypiął się na klub który uczynił dla niego wiele, bo pojawił się ktoś o większej reputacji. nie mam większych złudzeń że jeśli zgłosi się po niego klub z Madrytu lub Paryża to Egipcjanin zachowa się podobnie.
Też zachowuje pewną rezerwe, nie chce go idealizować, na podstawie wywiadu napisanego pewnie przez kogoś.

Choć uważam, że Real się po niego nie zgłosi. Moja prywatna opinia jest taka, że Perez jest uprzedzony i nie ściągnie gracza z Afryki. Patrząc natomiast zdrowo rozsądkowo, to Real musi kupić więcej niż jednego gracza - ceny nie sa najkorzystniejsze i Salah przy swoich statystykach i długości kontraktu również najtańszy nie będzie. Real po prostu nie poiłoży takiej kasy za niego. Stawiam, że ściągną Fekira i/lub Neymara.

O Panie, poleciałeś trochę.
:? :? :?
Perez nie ściągnie gracza z Afryki przez uprzedzenie? A Eto'o, Essien, Adebayor czy Mahamadou Diara? Ponadto warto wspomnieć, że młody Achraf Hakimi jest z pochodzenia Marokończykiem. Więc argument totalny inwalida.

Poza tym ja rozumiem, że Salah gra dobry sezon, ale nie wierzę, że Realu miałoby na niego nie stać (przy jednoczesnym posiadaniu odpowiedniej ilości pieniędzy na Neymara). PSG zapłaciło za niego 222 mln, Brazylijczyk gra niesamowity sezon, więc ile mieliby za niego sprzedać, 400 mln?

Muszę przyznać, że dawno takich głupot na tym forum nie przeczytałem, a kwiatki się tu przecież zdarzają.

Aby nie było offtopu.

Zainteresowanie takiego klubu jak Real zapewne każdemu zawodnikowi schlebia, ponadto w ekipie Królewskich latem będzie musiała odbyć sie rewolucja, więc nic dziwnego, ze takie pogłoski się pojawiają.

Moim zdaniem przynajmniej tego lata o przyszłość Salaha w Liverpoolu nie musimy się martwić, co przyniesie przyszłość? Ciężko przewidzieć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Torm^^

Post autor: Torm^^ »

O. To dzięki za wskazanie błędu tą informacją. Byłem przekonany, że Chelsea wyrównało naszą ofertę i obie zostały wtedy przyjęte przez Bazyleę.
Zgadzam się też, że wyszło dobrze :).
Obrazek

bugi

Post autor: bugi »

Mając w drużynie Sterlinga, Sturridge'a i Suareza (najlepszego piłkarza na świecie w swoim najlepszym sezonie w Liverpoolu) nigdy w życiu bym nie pomyślał, że ujrzę jeszcze lepsze i jeszcze kompletniejsze ofensywne Trio w barwach LFC, a jednak :) Mimo geniuszu Suareza, jednak Firmino i Mane na czele s Salahem robią chyba jeszcze lepszy wiatr z przodu. Postraszyliśmy trochę meczem z Porto przyszłych ćwierćfinalistów LM 8) Oby tak dalej
Obrazek

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

bugi pisze:Mając w drużynie Sterlinga, Sturridge'a i Suareza (najlepszego piłkarza na świecie w swoim najlepszym sezonie w Liverpoolu) nigdy w życiu bym nie pomyślał, że ujrzę jeszcze lepsze i jeszcze kompletniejsze ofensywne Trio w barwach LFC, a jednak :) Mimo geniuszu Suareza, jednak Firmino i Mane na czele s Salahem robią chyba jeszcze lepszy wiatr z przodu. Postraszyliśmy trochę meczem z Porto przyszłych ćwierćfinalistów LM 8) Oby tak dalej
Ciekawe zjawisko swoja droga. Po za Benitezowskim przestojem klub nie przestaje mnie zadziwiac jezeli chodzi o napad. Byl Fowler, byl Owen, wydawalo sie, ze juz lepszych nie bedzie... Przyszedl Torres - czlowiek magiczny, niesamowicie skuteczny. Kiedy odchodzil nikt nie spodziewal sie, ze na Anfield moze zawitac ktos jeszce lepszy, a tu wpada Sturridge i Suarez, ktorzy graja jeszcze lepiej. Po nich Firmino, Mane, a teraz jeszcze Salahu Akbar. Trzeba przyznac, ze malo, ktory klub na swiecie na przestrzeni ostatnich lat (wlasciwie dekad) mial tylu znakomitych napastnikow.

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Zawsze podziwiałem za to Atletico. Torres, Forlan, Aguero, Falcao, Costa, Griezmann a tutaj na własnym podwórku mamy to samo.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Piers Morgan‏ na twitterze zamieścił taki oto wpis:
@piersmorgan
Mo Salah's the best player in the Premier League since Thierry Henry. #motd
Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i Gary Neville, który nie jest oczywiście fanem Morgana jak i Liverpoolu podał jego zdaniem 14 lepszych piłkarzy od Salaha w erze w Premier League.
Cristiano Ronaldo
Eden Hazard
Kevin De Bruyne
David Silva
Yaya Toure
Luis Suarez
Sergio Aguero
Robin van Persie
Diego Costa
Vincent Kompany
Harry Kane
Carlos Tevez
David De Gea
Didier Drogba
Zgadzacie się z tą listą? Jakie jest Wasze zdanie? Według mnie znalazłby się w top3, zaraz za Ronaldo i Suarezem, ewentualnie top4 za Henrym :wink:
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Na pewno jest przed nim Cristiano, większość piłkarzy z listy to poziom wyrównany do siebie i do Salaha. Natomiast obecność Diego Costy to jakiś nieśmieszny żart.
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Ja uwielbiam grę rozgrywających i dla mnie KDB jest z kosmosu i jest na szczycie tej listy. Salah IMO w TOP5 - oprócz szalonej skuteczności, niesamowite dla mnie jest to, jak się zastawia, jak się przebija przez zasieki zawsze z piłką przy nodze no i oczywiście jego sprint. Piątkę dopełniają Hazard, Suarez i Cristiano.

Costa, RVP, Toure: OUT
Coutinho, Sanchez, Fernandinho: IN
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Ronaldo na pewno i może de Bruyne są przed, a liczby Suareza z 13/14 podobno już wyrównał :) Niemniej wszyscy ci zawodnicy grali po kilka sezonów w PL, zobaczymy za rok, dwa. Wtedy Salah obroni się mam nadzieję sam i nic mu nie odejmą uszczypliwości byłych zawodników United :)
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Juluz pisze:Piers Morgan‏ na twitterze zamieścił taki oto wpis:
@piersmorgan
Mo Salah's the best player in the Premier League since Thierry Henry. #motd
Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i Gary Neville, który nie jest oczywiście fanem Morgana jak i Liverpoolu podał jego zdaniem 14 lepszych piłkarzy od Salaha w erze w Premier League.
Cristiano Ronaldo
Eden Hazard
Kevin De Bruyne
David Silva
Yaya Toure
Luis Suarez
Sergio Aguero
Robin van Persie
Diego Costa
Vincent Kompany
Harry Kane
Carlos Tevez
David De Gea
Didier Drogba
Zgadzacie się z tą listą? Jakie jest Wasze zdanie? Według mnie znalazłby się w top3, zaraz za Ronaldo i Suarezem, ewentualnie top4 za Henrym :wink:
Cristiano Ronaldo
Kevin De Bruyne
Luis Suarez
Thierry Henry
Steven Gerrard
Philippe Coutinho

Za dużo naszych? Nic z tych rzeczy, sęk w tym że nie mieliśmy nigdy choćby dwóch w jednym składzie. Chodzi mi oczywiście o lata ich najlepszej formy. Wyjątkiem tej reguły było pół roku Cou i Salaha. Kiedy grał dla nas Suarez, Gerro był u schyłku kariery a Cou nie potrafił strzelić tak żeby piłka chociaż dotoczyła się do bramki. Lista Garego jest śmieszna. Wychodziło by z niej, że Man city w ostatnich latach kilka razy wygrał ligę mistrzów i był hegemonem ligi

Jejku ciągle o kimś zapominam. Rooney, teraz zdziadział ale przez parę ładnych lat stanowił o sile Manchesteru
Ostatnio zmieniony 26 lut 2018, o 19:46 przez CzerwonyBartek, łącznie zmieniany 1 raz.
The world is yours

ODPOWIEDZ