Georginio Wijnaldum

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

FreddieMercury

Georginio Wijnaldum

Post autor: FreddieMercury »

Witamy :)

Pierwszy dobry piłkarz pozyskany w tym okienku. Duże nadzieje, oby miał duży wkład w osiągnięcie TOP4 w maju 2017 ;)
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, o 20:05 przez FreddieMercury, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MenToS

Re: Georginio Wijnaldum

Post autor: MenToS »

5-cio letni kontrakt i nr. 5 na plecach. Witamy Gini! :happy: Jeden z ciekawszych transferów. Jestem zadowolony
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Awatar użytkownika
Rafski
Kontakt:

Post autor: Rafski »

Ulubiony numer Gini'ego to 10, a połowa 10tki to 5tka także byłem na 80% przekonany że ją weźmie.
Zidane zrobił podobnie, hehe.
Niektórzy obawiali się, że weźmie 8 :badhappy:

Bardzo dobry zawodnik może grać zarówno za napastnikami jak i w głębi pola.
W Newcastle grał nawet na skrzydle, a to że dużo biega jest dodatkowym atutem dla Klopp'a.
~ The Reds!

Awatar użytkownika
Negocjator

Post autor: Negocjator »

Bardzo jestem ciekaw jaką rolę dla niego widzi Jurgen.
Tak, czy siak trzeba się cieszyć, że mamy zawodnika gotowego do grania w pierwszym składzie od zaraz.
Nie często kupujemy gotowych piłkarzy.

Akabane17

Post autor: Akabane17 »

Okej, fajnie że jest nasz, ale nikt tak na prawdę nie wie jaką rolę będzie pełnił w naszym klubie. Czy będzie grał razem z Canem w środku pola? Według mnie to samobójstwo, dwóch bardzo ofensywnie usposobionych zawodników w środku pola to autostrada do naszej bramki. W każdym innym wypadku skazany jest na ławkę, na lewym skrzydle gra Cou lub Milner, na ŚPO mamy istny tłok: Firmino, Lallana, Coutihno, Marković, na prawym gra Mane lub Lallana. Wszystko skazuje na to że sprawiliśmy sobie drogiego rezerwowego.
Obrazek

Bartek97sz

Post autor: Bartek97sz »

https://streamable.com/9xka

Pierwszy wywiad z Holendrem :)
Obrazek

InExtremista

Post autor: InExtremista »

Akabane17 pisze:Okej, fajnie że jest nasz, ale nikt tak na prawdę nie wie jaką rolę będzie pełnił w naszym klubie. Czy będzie grał razem z Canem w środku pola? Według mnie to samobójstwo, dwóch bardzo ofensywnie usposobionych zawodników w środku pola to autostrada do naszej bramki. W każdym innym wypadku skazany jest na ławkę, na lewym skrzydle gra Cou lub Milner, na ŚPO mamy istny tłok: Firmino, Lallana, Coutihno, Marković, na prawym gra Mane lub Lallana. Wszystko skazuje na to że sprawiliśmy sobie drogiego rezerwowego.
Jakoś nie widzi mi się Gini niżej w hierarchii od Markovicia i Lallany. Może na równi z Milnerem, bo ten miał zajebisty sezon. Poza tym odnoszę wrażenie, że część forum nie uznaje pojęcia rotacji, bo przecież skład ustawia się raz przed sezonem i przeklikuje, jak w efemie, zmieniając piłkarzy tylko w wypadku kontuzji.

Awatar użytkownika
NiePodpiszeSie

Post autor: NiePodpiszeSie »

W idealnym swiecie przychodzi Wajnaldum, a odchodzi Dzejms. Lepiej miec na lawce Holendra niz Anglika.

Wijnaldum jest dobrym zawodnikiem. Zaden szal, ale polyka Millnera i Lallane czy sie to komus podoba czy nie. Patrzac w przyszlosc jest to dobre uzupelnienie skladu. Liverpool nie ma teraz zadnej karty przetargowej jezeli chodzi o sciaganie lepszych zawodnikow, ale z czasem to nabierze sensu. IMO Millner nie dogra tutaj do konca kontraktu pomimo pewnych potencjalnych problemow z opchnieciem takiego przecietniaka (np. wysoki kontrakt). Podobnie jak Lallana zreszta. Z Anglikow obstoi tylko Henderson, bo to typ "pokornego pracusia".

Dobry transfer. Osobiscie uwazam, ze duzo lepszy niz Mane.

consigliere

Post autor: consigliere »

Transfer Mane był kluczowy. Wijnalduma pożyteczny. Przeciwko słabszym zespołom na pewno nie raz zagra z Canem. W kadrze jest już więc co najmniej sześciu piłkarzy dla których zdobycie 10+ goli w sezonie to żaden problem. Taka glebia i różnorodność w ataku wróży udany i bardzo efektowny sezon

swoją drogą nie zapowiada się zbyt optymistycznie najbliższa przyszłość dla Markovicia, w tej chwili jest przed nim jakieś sześć nazwisk
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

fsobczynski

Post autor: fsobczynski »

Transfer Wijnalduma mnie ucieszył, jestem mega podekscytowany tym że będzie grał dla Liverpoolu. widze go w środku pola, powinien sobie dać rade, dużo biega wiec nawet jak ma zapędy do ofensywy to się wróci do środka pola w razie potrzeby ;) zobaczycie Wijnaldum będzie najlepszym transferem Liverpoolu w tym okienku. Czuje że rośnie na gwiazdę Liverpoolczyków, choć to tylko przeczucie ;). Ale poczekajmy na jego grę choć jego przyszłość jest wyjątkowo jasna.

pietras

Post autor: pietras »

Ja tam się nie martwię na której pozycji on będzie grał bo od tych decyzji jest trener. Ja się cieszę, że będzie grał dla nas i zostanie nowym Latającym Holendrem.

Awatar użytkownika
Negocjator

Post autor: Negocjator »

Klopp: 'He can play in five or six different positions. That’s one of the things I really like about him'

Czyli pewnie będzie pierwszym wyborem do gry jako partner Cana. Przy problemach z przodu świetny zmienik dla Cou, Firmino, Mane i Lallany.

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Jak się poprawnie czyta jego nazwisko?
War. War never changes

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Wajnaldum

Kurtz

Post autor: Kurtz »

josif pisze:Jak się poprawnie czyta jego nazwisko?
[ʒɔrˈʒiɲoː ʋɛi̯ˈnɑɫdʏm] :wink: Ale dla Polaków czytane tak jak jest dosłownie napisane też nie będzie złą opcją.

i jeszcze https://www.youtube.com/watch?v=cagKPcyELb4
Kurtz

ODPOWIEDZ