Ragnar Klavan

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

LyzwaLFC

Ragnar Klavan

Post autor: LyzwaLFC »

Obrazek

Ragnar oficjalnie naszym zawodnikiem.
Myślę, że jak na zmiennika Sakho będzie bardzo spoko, choć widziałem Go tylko gdy grał przeciwko LFC.

Awatar użytkownika
jaskol95

Re: Ragnar Klavan

Post autor: jaskol95 »

No i fajnie. Spełnia swoje marzenia, zagra kilka, może kilkanaście meczy przez cały pobyt w LFC, dużo nie kosztował i dużo pobierać nie będzie, a na pewno jakieś doświadczenie posiada.
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

Shinoda

Post autor: Shinoda »

Ja mam nadzieję że z nim i Matipem zaczniemy sezon pod nieobecność Sakho i Gomeza. Lovren ławka. Spoko transfer, wyraźny upgrade Skrtela za grosze i za leciwego Kolo.

dymos

Post autor: dymos »

https://streamable.com/l742

Pierwszy wywiad Klavana dla lfc.tv

Django

Post autor: Django »

Obrazek

Nie wierzy w to co widzi, tyle wygrać... :lol:

Cz\y Sakho zmienił swój numer? Na zdjęciach widać Estońca z siedemnastką...
Valdes pisze: Kyrgiakos (...) przyszedł w miejsce Samiego Hyypi i dał radę.
Co zrobił??

@down - spoko, dzięki za info :)
Ostatnio zmieniony 20 lip 2016, o 13:24 przez Django, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Tak jest, Sakho będzie grał z 3.

Valdes
Mów mi miś
Kontakt:

Post autor: Valdes »

Pierwsza myśl: "kto to jest?", ale po chwili małe deja vu i przypomnienie takiego gościa jak Kyrgiakos, jego też nikt nie znał, przyszedł w miejsce Samiego Hyypi i dał radę. Myślę, że tym razem będzie podobnie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

Może będzie z nim jak z Mathieu który przychodząc do Barcy też miał trzy dychy na karku i brak jakichś większych sukcesów w dotychczasowej karierze, a został mimo wszystko istotnym elementem drużyny.
Wielkich oczekiwań przed nim nie stawiam, ale myślę że o palpitację serca też nas przyprawiać nie będzie przy każdym pojawieniu się na boisku.

#teoriaspiskowa: Sakho zmienił numer bo Klavan powiedział że albo dostanie 17 albo z transferu nici ;)

Radbug

Post autor: Radbug »

Mnie cieszy szybkość tego transferu. Niby żadne znane nazwisko, ale plotki o Klavanie pojawiły się max z tydzień temu a dziś juz transfer zaklepany. Oby tak częściej.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Larry

Post autor: Larry »

Transfer bardzo szybki. W poniedziałek pojawiło się pierwsze info, a dziś jest już oficjalnie w klubie. Jako 3/4 opcja jest bardzo ok. Te 4,2 mln to żadne ryzyko.

Django

Post autor: Django »

Radbug pisze:Mnie cieszy szybkość tego transferu. Niby żadne znane nazwisko, ale plotki o Klavanie pojawiły się max z tydzień temu a dziś juz transfer zaklepany. Oby tak częściej.
Bo nikt inny się nim nie interesował i dzięki temu nie musimy przełykać kolejnej porażki o zawodnika, tym razem dajny na to z Eintrachtem Brunszwik...
Obrazek

Awatar użytkownika
hjk95

Post autor: hjk95 »

Django pisze:
Radbug pisze:Mnie cieszy szybkość tego transferu. Niby żadne znane nazwisko, ale plotki o Klavanie pojawiły się max z tydzień temu a dziś juz transfer zaklepany. Oby tak częściej.
Bo nikt inny się nim nie interesował i dzięki temu nie musimy przełykać kolejnej porażki o zawodnika, tym razem dajny na to z Eintrachtem Brunszwik...
WOW WOW śmieszna odpowiedź! Brawo dla tego Pana ! Bardzo rzadko chodzę do kina, ale na Django byłem, bardzo fajny film. Szkoda, że tytuł będzie mi też kojarzył się z Tobą.

No dobra, gościa w ogóle nie znam. Z resztą tak jak prawie wszyscy. Moi znajomi, którzy oglądają ligę niemiecką byli zaskoczenia, że przechodzi do Liverpoolu, uważali, że maksymalna poziom Klavana to np. 2-3 obrońca Bayeru Leverkusen.
Mam nadzieje, że będziemy on odpowiednikiem Caulkera z tego sezonu więc na pewno jest to jakaś poprawa :)

Dla mnie spoko.

Awatar użytkownika
RedJcoB

Post autor: RedJcoB »

Nie ma co płakać, nie ma z czego cieszyć w skrócie ujmując ten transfer :)
"We have to change from doubters to believers - NOW!"

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

Django pisze:
Everton go chciał w ostatnich dwóch okienkach.

Piwus94

Post autor: Piwus94 »

Nie kojarzę za bardzo jego gry. Jedyne jego mecze które widziałem, to te z Liverpoolem. Luźno podchodząc do tego transferu, to wg mnie może nie być zły. Przez ostatnie dwa sezony Augsburg stracił w lidze podobną liczbę goli do nas. Wiem, że to nie jest idealne porównanie, ale w jakiś tam sposób odzwierciedla jego umiejętności.

ODPOWIEDZ