Sadio Mane

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Jyuuken

Re: Sadio Mane

Post autor: Jyuuken »

Jak dla mnie mógłby być karny bo faktycznie był zachaczony, ale prawda jest taka, że upadł zbyt teatralnie i za to został ukarany, widać nie ma tego DNA hiszpanów bo słabo symulował :P

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

"Baffling to see the misconception around Sadio Mané's form this season – regardless of the short-lived 'rough patch' – his return of 15 goals and 8 assists is not only superior to last season, but is already a higher return than Coutinho ever managed in any single season at #LFC."

Niech on wróci w końcu do formy sprzed czerwonej z City albo trzeba się będzie pożegnać latem!!!11
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

Przy Suarezie Stu kręcił sezon życia.....
Gdyby Mane był w optymalnej formie to jego "staty" byłyby 2 x lepsze. Obok gra Faraon do którego lecą muchy do ........
Mane powinien to wykorzystać

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Kirkbyboy pisze:Przy Suarezie Stu kręcił sezon życia.....
Gdyby Mane był w optymalnej formie to jego "staty" byłyby 2 x lepsze. Obok gra Faraon do którego lecą muchy do ........
Gdyby Delle Alli był w optymalnej formie to miałby porządne statystyki, a nie jakieś marne 10 goli w całym sezonie mimo, że obok niego gra Kane do którego lecą muchy do .....
Mam nadzieję, że Southgate'owi nie wpadnie do głowy jakiś głupi pomysł, żeby go powołać na mundial skoro jest tak bez formy.

Mimo wszystko mam nadzieję, że tylko żartujesz a nie mówisz poważnie z tym Mane :lol: Naprawdę odłóżmy na bok już tę narrację, że Mane jest bez formy, bo ten Mane z tego sezonu będący bez formy > Mane z zeszłego sezonu gdzie na koniec wybrany został graczem sezonu :lol:. Pomijając już same liczby Senegalczyka jego wpływ na grę jest ogromny i miał udział przy wielu bramkach gdzie nie miał asysty czy gola - pierwszy z brzegu przykład - drugie trafienie z Watfordem i podanie do Robertsona. Salah gra wybitny sezon, ale nieoceniony wpływ na to mają poruszanie się po boisku Firmino i właśnie Mane.

3 fakty:
- Mane gra BARDZO dobry sezon.
- Firmino i Salah grają jeszcze LEPSZY sezon.
- Na pochwały za dotychczasowe mecze tego sezonu zasługuje CAŁA trójka. Oni łącznie zdobyli 75 goli, a mamy 2 kwietnia. Doszukiwanie się słabszej formy u któregoś z nich to jest absurd.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Kirkbyboy pisze:Przy Suarezie Stu kręcił sezon życia.....
Równie dobrze można powiedzieć, że Mane gra sezon życia i obok tak grającego Mane, statystyki Salaha są 2x lepsze. (2016/2017 - 15 goli, 2017/2018 - 29 goli i ciągle rośnie).

Nie rozumiem, skąd to niczym nie poparte dewaluowanie Senegalczyka?

PS. wyborną piłkę zagrał w sobotę Mane na skrzydło, zdaje się, że do Arnolda. Więcej zadań związanych z braniem się za rozgrywnie, wyraźnie procentuje.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Kirkbyboy

Dzisiaj widziałem starego dobrego Mane (może prędkości dawnej trochę brakuje, ale dzisiaj klasa zawody).

Kirkbyboy

No niestety dzisiaj słaby mecz Sadio....
Mam nadzieje ze to był odpoczynek przed city
Swoją drogą City właśnie okradzione z karnego - Kun przeorany... a sędzia to już żal.pl

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Sadio obchodzi dzisiaj swoje 92 urodziny, może jakaś brameczka z City 8) ?

horrypaz

Post autor: horrypaz »

26 raczej

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

92? Stary ten Sadio... nakłamali w dowodzie :?

Boyka

Post autor: Boyka »

Kompany też dzisiaj ma urki, oby w prezencie wyszedł w pierwszym składzie i grał jak ostatnio :D

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Harował, biegał, walczył. Świetny mecz Sadio. Kluczowy zawodnik dzisiejszego zwycięstwa.

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Redzik90 pisze:Harował, biegał, walczył. Świetny mecz Sadio. Kluczowy zawodnik dzisiejszego zwycięstwa.
Dziś widziałem jeden minus. Często gdy dostawał piłkę w środku pola, to spowalniał grę. Mógł szybciej podać na skrzydła, ale wolał przetrzymać piłkę.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Rafal518

Post autor: Rafal518 »

Mi niesamowicie zaimponował spokojem jaki zachował gdy Ederson zaczął go odpychac (i to ze 4 albo 5 (!) razy) a on spokojnie czekał i nie reagował. Całe szczęście, że trafiło na niego bo wielu by nie wytrzymało napięcia w tej sytuacji.

D1di

Post autor: D1di »

BadBoy1920h pisze:
Redzik90 pisze:Harował, biegał, walczył. Świetny mecz Sadio. Kluczowy zawodnik dzisiejszego zwycięstwa.
Dziś widziałem jeden minus. Często gdy dostawał piłkę w środku pola, to spowalniał grę. Mógł szybciej podać na skrzydła, ale wolał przetrzymać piłkę.
Nie uważasz ze Klopp tak chciał? Żeby gra była zwalniana a minuty leciały?
Sadio caly sezon ma dobry, oby MŚ z forma sobie odpuścił.

ODPOWIEDZ