Loris Karius

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Fanlive94

Re: Loris Karius

Post autor: Fanlive94 »

Idealnym rozwiązaniem w przypadku odejścia Simona jest kupno solidnego, pewnego bramkarza. Jakoś nie widziałem tych zachwytów kibiców Besiktasu nad jego grą, pierwszą połowę sezonu miał tragiczną, w drugiej trochę się poprawił. W życiu nie chciałbym jego powrotu i drżenia o każdą sytuację bramkową, jeśliby Ali miał kontuzję. A co do Keity to dopiero pierwszy sezon, pokaże na co go stać, potencjał i umiejętności ma ogromne. A ta kontuzja to skutek zbyt szybkiego powrotu na boisku.

nexetpl

Post autor: nexetpl »

Fanlive94 pisze:Idealnym rozwiązaniem w przypadku odejścia Simona jest kupno solidnego, pewnego bramkarza. Jakoś nie widziałem tych zachwytów kibiców Besiktasu nad jego grą, pierwszą połowę sezonu miał tragiczną, w drugiej trochę się poprawił. W życiu nie chciałbym jego powrotu i drżenia o każdą sytuację bramkową, jeśliby Ali miał kontuzję.
Racja, Loris może i ma umiejętności, ale pamiętna noc w Kijowie już z nim na zawsze zostanie. Cytując inny post w tym wątku; Karius ma psychikę jak rudy grubasek po patologicznym gimnazjum. Niech on wróci do Bundesligi, Schalke, Eintracht, te klimaty. Właśnie ze względu na psychikę wyżej się już nie wzbije.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

grzyb

Post autor: grzyb »

Jak dla mnie chłopek może skończyć karierę,średni bramkarz jak ich wielu.Kijowa mu nigdy nie zapomnę.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Juluz pisze:https://twitter.com/Hubert__Michno/stat ... 7485826050

Kolejna wtopa do kolekcji.
Mam tylko jedno pytanie. Po co? :shock:
The world is yours

ODPOWIEDZ