Loris Karius

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

FootballClub

Re: Loris Karius

Post autor: FootballClub »

Jest tutaj jeszcze ktoś kto broni Kariusa? Mignolet przy nim to Bóg bramkarski.

SzymonW

Post autor: SzymonW »

Ty nawet nie masz czego używać. A jak osobiście chcesz mi coś powiedzieć to z chęcią pogadam w innej formie niż na forum. Ja Ciebie kolego nie atakuję personalnie tylko wyrażam opinie na temat naszego nr 1 w bramce. PS.Z tym bramkarzem nic nie osiągniemy. Koniec kropka.

Awatar użytkownika
czarodziej

Post autor: czarodziej »

Idealne przyjęcie mocnej zagrywki. Niemiecka kadra siatkarzy czeka :)

Glajskor

Post autor: Glajskor »

SzymonW pisze:Ty nawet nie masz czego używać. A jak osobiście chcesz mi coś powiedzieć to z chęcią pogadam w innej formie niż na forum. Ja Ciebie kolego nie atakuję personalnie tylko wyrażam opinie na temat naszego nr 1 w bramce. PS.Z tym bramkarzem nic nie osiągniemy. Koniec kropka.
Skomentowałem Twój durny wpis o Keicie, internetowy wojowniku, a zaproszenie na ustawkę schowaj sobie w kieszeń, bo tylko zmarnowałbyś mój czas :wink:

Wracając do tematu, Karius jest w kiepskiej sytuacji, bo nawet jeśli przydarzy mu się błąd na głupiej rozgrzewce i akurat jakaś kamera to zauważy, będzie wiedział o tym cały świat. Coraz bardziej sceptycznie podchodzę do tego, by on faktycznie został naszym n1. :oops:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"

Kuj

Post autor: Kuj »

Od początku byłem sceptyczny żeby Karius został naszym numer 1. Jednak jego występy z czasem mnie przekonały. Od finału ligi mistrzów nie widzę go u nas w bramce. Loris nie potrafi łapać ailnych uderzeń nawet jeśli lecą prosto w niego. Mecz z Tranmere tylko to utwierdza. Nie możemy mieć takego bramkarza jeśli chcemy marzyć o mistrzostwie. Chciałbym zobaczyć u nas Oblaka nawet za cenę tych 100 milionów. Alisson wg. mnie nie jest warty żądanej kwoty a też idealny nie jest.

everlast

Post autor: everlast »

Wszyscy pisza o Oblaku a niby dlaczego mialby zamienic Atletico na nas? przeciez to nierealny transfer.
Nasi bramkarze sa coraz slabsi ,wiec wielokrotnie poruszany temat,czy my napewno mamy dobrego trenera bramkarzy?

SzymonW

Post autor: SzymonW »

Glajskor pisze:
SzymonW pisze:Ty nawet nie masz czego używać. A jak osobiście chcesz mi coś powiedzieć to z chęcią pogadam w innej formie niż na forum. Ja Ciebie kolego nie atakuję personalnie tylko wyrażam opinie na temat naszego nr 1 w bramce. PS.Z tym bramkarzem nic nie osiągniemy. Koniec kropka.
Skomentowałem Twój durny wpis o Keicie, internetowy wojowniku, a zaproszenie na ustawkę schowaj sobie w kieszeń, bo tylko zmarnowałbyś mój czas :wink:

Wracając do tematu, Karius jest w kiepskiej sytuacji, bo nawet jeśli przydarzy mu się błąd na głupiej rozgrzewce i akurat jakaś kamera to zauważy, będzie wiedział o tym cały świat. Coraz bardziej sceptycznie podchodzę do tego, by on faktycznie został naszym n1. :oops:[/quote

Kolego, czytaj że zrozumieniem. To nie boli. Jeżeli nie rozumiesz mojej wypowiedzi to napiszę najprościej jak się da: mój wpis nie dotyczył Keity. Przekaz był prosty. Nie ważne kto tu przyjdzie, bo póki w bramce mamy LK1 nic poza top4 nie osiągniemy.

ziaja

Post autor: ziaja »

everlast pisze:Wszyscy pisza o Oblaku a niby dlaczego mialby zamienic Atletico na nas? przeciez to nierealny transfer.
Nasi bramkarze sa coraz slabsi ,wiec wielokrotnie poruszany temat,czy my napewno mamy dobrego trenera bramkarzy?
Nie mamy
Obrazek

Adam1892

Post autor: Adam1892 »

Sorry Panowie ale topowe kluby ekstraklasy maja w składzie lepszych bramkarzy i trzeba sobie powiedzieć jasno że jak Jurgen Klopp nie kupi bramkarza to będą się takie sytuacje powtarzać w ważnych momentach i okno Można uznać za nieudane.

MixonLFC

Post autor: MixonLFC »

A nie po to są sparingi przedsezonowe aby zawodnicy mogli wrócić do formy ? Ludzie ogarnijcie się wreszcie, prawdopodobnie nie będzie nowego bramkarza, więc jedyne co możemy zrobić to trzymać kciuki za Kariusa że do pierwszego meczu złapie formę i odzyska wiarę w samego siebie. Mamy Kloppa i tylko on może pomóc mu się odbić i wskoczyć na właściwy poziom. Wierzę w Kariusa że będzie solidnym punktem w tym sezonie i reszta osób jako fani tego klubu powinni zrobić to samo. Czy nie na tym to polega że jestesmy i sie cieszymy razem jak jest dobrze ale też wspieramy i wierzymy jak jest źle ?

Płacz jest taki jak byśmy naprawdę mieli między słupkami ogórka rodem z komedii który ma obronę strzałów na poziomie 0% ... Zawalił nam finał ale to już historia, tak jak to że miał spory udział w tym że tam byliśmy i że zagramy teraz. Skończcie płakać jak dziewczynki, a zacznijcie wierzyć i dopingować ?

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Ale o jakim powrocie do formy Ty mówisz? Okej, niech wraca do formy powoli, wszak nikt nie wymaga od niego interwencji na światowym poziomie w takim meczu, ale wypluwanie piłki w taki sposób? To nie ma nic wspólnego z formą, przygotowaniem. To jest absolutna podstawa. Jeszcze można by to zrozumieć, gdyby był to pierwszy raz, ale nie jest. 2 lata temu z Bournemouth już wypluwał piłkę i nic się od tego czasu w tym zakresie nie zmieniło. Chciał złapać strzał Kolarova to cudem zeszło na poprzeczkę; finał z Realem to samo przy strzale Bale. Teraz też próbował łapać strzał prosto w niego i znowu nie udało mu się, a i krąży to nagranie z rozgrzewki, gdzie także chce łapać a piłka przełamuje mu ręce. To nie jest przypadek, tylko elementarne braki w wyszkoleniu.

Aha, jaki to Karius miał udział w tym awansie do finału? Z Porto nie miał co robić w bramce. W meczu z City (zwłaszcza pierwszym) w zasadzie nie miał co robić w bramce. W drugim gdy było już trochę gorąco to sprowokował gola fatalnym piąstkowaniem (cudem nieuznany) i źle interweniował przy strzale Kolarova.
Z Romą też nie było co robić w pierwszym meczu, ale gdy Dzeko miał sytuację to dostał bramkę w krótki słupek. W rewanżu gdy Roma siadła na nas też niczym się nie popisał i nie zaliczył jakiejś ważnej interwencji, co by uratować drużynę przed nerwówką. A final to już każdy zna.
Ja to bardziej widzę w ten sposób, że Karius miał minimalny udział w naszym awansie do finału, a nawet przez swoją niekompetencję wcale nie pomagał w awansie.

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

AustralianMagic pisze:Aha, jaki to Karius miał udział w tym awansie do finału? Z Porto nie miał co robić w bramce. W meczu z City (zwłaszcza pierwszym) w zasadzie nie miał co robić w bramce. W drugim gdy było już trochę gorąco to sprowokował gola fatalnym piąstkowaniem (cudem nieuznany) i źle interweniował przy strzale Kolarova.
Z Romą też nie było co robić w pierwszym meczu, ale gdy Dzeko miał sytuację to dostał bramkę w krótki słupek. W rewanżu gdy Roma siadła na nas też niczym się nie popisał i nie zaliczył jakiejś ważnej interwencji, co by uratować drużynę przed nerwówką. A final to już każdy zna.
Ja to bardziej widzę w ten sposób, że Karius miał minimalny udział w naszym awansie do finału, a nawet przez swoją niekompetencję wcale nie pomagał w awansie.
Amen.

Również ilość czystych kont w lidze to zasługa szczelniejszej obrony po przyjściu Van Dijka, aniżeli Kariusa. Loris zwyczajnie ma mało pracy w czasie meczu, bo rzadko która drużyna siada na Liverpoolu, więc ma mniej okazji do wykazania się. A wystarczyła zdeterminowana Roma w rewanżu, by zaczął się cyrk. O przegranym finale przez Kariusa nie wspomnę.
Nie wiem na ile to wiara Kloppa w swojego rodaka, a na ile naiwność. Życzyłbym sobie, by Karius swoimi interwencjami zamknął mi usta, choć mam przeczucie, że się na to nie zapowiada.

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

AustralianMagic pisze:
Aha, jaki to Karius miał udział w tym awansie do finału? Z Porto nie miał co robić w bramce. W meczu z City (zwłaszcza pierwszym) w zasadzie nie miał co robić w bramce. W drugim gdy było już trochę gorąco to sprowokował gola fatalnym piąstkowaniem (cudem nieuznany) i źle interweniował przy strzale Kolarova.
100% prawdy, ja bym dodał jeszcze bramkę z fazy grupowej w Moskwie z wolnego.... przecież to był strzał praktycznie w środek bramki. Każdy bramkarz z PL by to wyciągnął. Finał LM zawdzięczamy niesamowitej ofensywie i solidnej defensywie (VVD). Jedynie w pamięci mam doskonałą interwencje z PL, nie pamiętam z kim to graliśmy ale dobrze się ustawił i wyciągnął piłkę okna. Żadna inna interwencja nie zrobiła na mnie wrażenia, a to co szło już w bramkę to raczej wpadało. Ręcznik nie bramkarz.

Wystarczy przypomnieć sobie mecze Realu z Bayernem, Atletico z Arsenałem czy United z Sevillą oraz Juve, Romy, Totków itd, Co im bramkarze wybronili to nikt tego nie pamięta bo bramek nie było a wynik poszedł w świat. Teraz dajcie takiego Kariusa zamiast Navasa w meczu z Bayernem, Real byłby w finale? nie sądzę

MateuszFC

Post autor: MateuszFC »

Z tego co czytałem. Że Roma czeka na oferty w sprawie Alisson, czyli myślę że jest szansa że jeszcze go kupimy. Bądźmy dobrej myśli xD

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

@up też to gdzieś czytałem. Chyba jedyna opcja na tą chwile to Alisson Becker. Ja to nawet z Fabiańskiego bym się ucieszył ale poszedł do WHU. Napisałem na insta pm do Jana Oblaka, żeby do nas dołączył i czy w ogóle bierze nas pod uwagę. Niestety nie odpisał więc pewnie sam nie wie i się waha :/

ODPOWIEDZ