Loris Karius

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

CzerwonyBartek

Re: Loris Karius

Post autor: CzerwonyBartek »

[email protected] W przerwie negocjował tygodniówkę i kręcił pierwszy wywiad na oficjalke
The world is yours

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Widocznie Klopp stwierdził, że albo będzie miał nowego bramkarza przed mundialem, albo numerem "1" dalej będzie Karius. I bardzo dobrze, bo moim zdaniem Niemcowi należy się druga szansa. Skoro Lovren taką dostał i przy VVD przestał odwalać lipę co mecz, to młody bramkarz tym bardziej może nabrać bardzo ważnego doświadczenia. Finał LM mu nie poszedł i pierwszy stracony gol pokazał, że w tym meczu nie poradził sobie z presją. Jak to się mówi: co cię nie zabije to cię wzmocni. A może nawet ten przegrany finał da nam paradoksalnie więcej, bo jeżeli Karius ma mocny charakter to ostro weźmie się w garść w pre-sezonie i stanie się znacznie lepszy. Mamy DM z prawdziwego zdarzenia, a to przecież nie byle jaka wiadomość. Jeżeli obrona zachowa skuteczność z poprzedniego sezonu + Fabinho i Keita szybko odnajdą się w drużynie to Karius może mieć mniej roboty niż w poprzednim sezonie.
War. War never changes

Radbug

Post autor: Radbug »

Druga szansa? Przecież w jego wypadku to nie byłaby druga tylko jakaś dziesiąta...

A dla tych którzy onanizują się statystykami tak tylko przypomnę, że "zwody Cruyffa" we własnym polu karnym i stworzenie dzięki temu przeciwnikom szansy z niczego (Arsenal) nie liczą się teoretycznie jako błąd, ale chyba każdy kto ma oczy widzi co on odwala. Klopp też, stąd zainteresowanie innymi bramkarzami podczas okienka. Gdyby mu ufał w 100% to nie byłoby tematu.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Xabi14Alonso
Kontakt:

Post autor: Xabi14Alonso »

Radbug pisze: A dla tych którzy onanizują się statystykami tak tylko przypomnę, że "zwody Cruyffa" we własnym polu karnym i stworzenie dzięki temu przeciwnikom szansy z niczego (Arsenal) nie liczą się teoretycznie jako błąd, ale chyba każdy kto ma oczy widzi co on odwala...
Jeśli straci piłkę, to się jak najbardziej liczą, nawet jako errors leading to goal. BTW, jak nie lubisz takiego zachowania bramkarzy, to powinieneś dziękować niebiosom, że nie kupiliśmy Alissona...
"I believe we can look forward to the day when we win the title." — Jamie Carragher

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

https://www.facebook.com/ynfafootball/v ... 785111775/
To tak trochę z przymrużeniem oka oczywiście :D
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

Awatar użytkownika
SajmonLFC
Kontakt:

Post autor: SajmonLFC »

haha:D moze jestem zbyt krytyczne ale w tego gościa nie wierze jeśli niestety stanie w bramce ok będę mu kibicował i liczył że ogarnie. Według mnie nie ma co się oszukiwać i szukać gościa przede wszystkim z jajem.
A filmik idealne opisuje kariusa. Karius vs pre seson dobrze rokuje;D
"Futbol to prosta gra, komplikowana przez idiotów."
Bill Shankly
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry."
Bill Shankly

leonlevinsky

Post autor: leonlevinsky »

Karius już chyba pozbierał się po fnale LM ;p

https://twitter.com/vonstrenginho/statu ... 12641?s=19

Marcos71

Post autor: Marcos71 »

leonlevinsky pisze:Karius już chyba pozbierał się po fnale LM ;p

ty no nie wiem XD

Rozgrzewka przed Chester

https://www.facebook.com/ynfafootball/v ... 785111775/

Django

Post autor: Django »

Po tym filmiku a'la Baywatch upewniłem się, że koleś ma coś z głową i dla niego i dla nas lepiej będzie jak najszybciej opuści ten klub. Nienawidzę takich narcyzów, zazwyczaj to są życiowe pizdy chcące coś na siłę komuś udowadniać.
Obrazek

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

[email protected] Potwierdzam. Sam mam taki charakter i nie pomaga on w osiąganiu ambitnych celów. Więcej parcia na szkło niż faktycznej ciężkiej pracy
The world is yours

ziaja

Post autor: ziaja »

A ja tam lubię. Parcie na szkło to element dobrego piłkarza o ile potrafi to unieść. I w sumie też chciałbym mieć taki filmik nakręcony, lepiej niż 90% polskich filmów.
Obrazek

MateuszFC

Post autor: MateuszFC »

Ogólnie tak patrząc Mignolet chce odejść. I tak się zastanawiam kto będzie drugim Bramkarzem. Bo jak Karius zostaje to opcja awaryjna jest potrzebna. Jak Karius mamy znów oglądać.

Kodi

Post autor: Kodi »

Ward będzie drugim bramkarzem, to jakaś sensacja ? Chyba każdy to wie.
Pearce mówił, że ta dwójka będzie prawie na równi, ale pierwszeństwo będzie miał Niemiec.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

filuuuu
Kontakt:

Post autor: filuuuu »

Django pisze:Po tym filmiku a'la Baywatch upewniłem się, że koleś ma coś z głową i dla niego i dla nas lepiej będzie jak najszybciej opuści ten klub. Nienawidzę takich narcyzów, zazwyczaj to są życiowe pizdy chcące coś na siłę komuś udowadniać.
CzerwonyBartek pisze:[email protected] Potwierdzam. Sam mam taki charakter i nie pomaga on w osiąganiu ambitnych celów. Więcej parcia na szkło niż faktycznej ciężkiej pracy

Ten filmik krąży w necie już dobrą chwilę, jednak dopiero teraz została nałożona muzyka. Wcześniej tego nie było
(szukałem , jednak już został usunięty a teraz ten krąży po necie). Druga sprawa odnośnik jest z profilu Kristian von Streng Hæhre, a więc gościa od mediów. Teraz przy nałożonej muzyce i mnie dziwnie się to ogląda. Jednak wcześniejsza wersja ukazywała jedynie trening i powrót Lorisa do ćwiczeń.

Podsumowując: gdzie tu narcyzm? Gość ma zrytą psychę po tym finale, i po całym hejcie na wszystkich socialach. Może zwyczajnie, zanim oficjalnie dołączył do przygotowań w Melwood chciał pokazać, że mimo wakacji spędził czas pracując nad sobą. Uważam, że cały czas próbuje pokazać kibicom, że to był jeden z najgorszych dni w jego życiu, a że robi to przez internet to już wina zaawansowanej technologii i tego, że tak teraz najłatwiej trafić do drugiego człowieka.
Ja też wolałbym zobaczyć innego bramkarza w naszej bramce, jednak jak zostanie to będzie to jego najlepszy sezon :)

Once red always red! Kibic od 05.2005!
--------------------------------------------------------------

Mortimer

Post autor: Mortimer »

Jak dla mnie to ten film jest zrobiony dla żartu, jest w nim trochę ironii. Bez przesady też z tym narcyzmem :)

ODPOWIEDZ