Joel Matip

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Reso

Re: Joel Matip

Post autor: Reso »

everlast pisze:
Bakan pisze:). Takie zachowanie do kwintesencja Chorwata i jeśli uraz Matipa jest groźny to jestem mocno zaniepokojony o nasz środek..
a Ty nie widzisz tego,ze Matip nie potrafi skakać do glowek i do tego wszyscy go przepychaja? Nie widac jego blędów,bo zazwyczaj ten co próbuje naprawić jego bląd jest uznawany za winowajce.
Nie żeby coś, ale główki jakimś niesamowitym atutem Chorwata również nie są, nie mówię że ma je gorsza od Matipa, ale jak SB przypomnę mecz z United, gdzie była długa pila na Lukaku, który specjalnie ustawiał się koło Lovrena i zbijał tylko piłki na skrzydła. I ja wiem, ze Lukaku to jeden z lepiej grających głowa napastników ale Lovren nawet nie bardzo mu wtedy przeszkadzał, a gdy Belg próbował pojedynku z VVD to został natychmiast utemperowany. Nie oczekuje od Matipa ani Lovrena gry głowa na poziomie VVD , ale nie wydaje mi się żeby Chorwat bił Matipa na głowę pod tym względem. A Joela najzwyczajniej szkoda, bo jednak mimo dobrej, momentami bardzo dobrej dyspozycji Lovrena trzeba mieć z tyłu głowy że to Lovren. Na te chwile to naturalny wybór obok Virgila, ale nie skreślalbym Matipa, o ile kontuzje same go nie przekreśla zwłaszcza że jak ktoś pisał piłkę wyprowadzić potrafi i jednak potrafil być solidny.

Glajskor

Post autor: Glajskor »

'Joel Matip should be fit for Liverpool's Premier League opener despite being forced to leave USA tour'

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... s-14944162
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Mam nadzieję, że Joel zepnie pośladki, bo prezentuje się w tym sezonie bardzo, ale to bardzo przeciętnie. Teraz dostaje od losu kolejną szansę i oby ją wykorzystał, bo bez jego dobrej gry sam Van Dijk wszystkiego nie ogarnie.

kariok

Post autor: kariok »

Kolejny dobry mecz Matipa, chyba nikt z naszych obrońców, nawet VVD nie gra tak dobrych podań do przodu. Mam nadzieje że dalej będzie przypominał wszystkim dlaczego przed przyjściem Virgila ludzie to jemu szukali długotrwałego partnera mogącego zastąpić na stałe Lovrena

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Zdecydowanie tak. Zarówno podania jak i wypady do przodu na wysokim poziomie + świetna gra w obronie. Fantastycznie zastępuje Gomeza, Lovren powinien nie mieć prawa nawet pomyśleć o wyjściu na murawę, jeśli Joel jest zdrowy (co zresztą Lovren dzisiaj zaprezentował). Przy Van Dijku każdy stoper gra 2 klasy wyżej, Matip póki co kolejny bardzo dobry występ.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

KJano10

Post autor: KJano10 »

O ile poprzedni mecz z Bournemouth zagrał poprawnie, acz moim zdaniem przeciętnie, tak dzisiaj nie popełnił chyba żadnego błędu. Oprócz solidnej grze w defensywnie, fajne ofensywne wypady i podanie do przodu. Gdy widział, że jest zagrożenie, nie ryzykował, wolał zagrać bardziej zachowawczo, niż narażać zespół na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Szczerze mówiąc uważam, że po dzisiejszym meczu powinien wyjść w podstawce na Utd. Brawo Joel!

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Joel Matip has gone to hospital for tests on a shoulder injury.

Paul Joyce.
Na stronie "Klopp12"

ManiacK

Post autor: ManiacK »

urban12 pisze:Joel Matip has gone to hospital for tests on a shoulder injury.

Paul Joyce.
Ja pierdolę. Oby nic poważnego, bo na MU będzie potrzebny - przy obecnej dyspozycji dużo pewniejszy od Lovrena.

Offtopując, miej 4 CB w pierwszym składzie, jednego zdrowego nie do zdarcia i 3 wymieniających się pokojem w szpitalu. Coś czuję, że albo Klopp zaufa jeszcze raz zdrowiu Gomeza, bo chlopak ma nieprzeciętny talent i jak gra, to nie raz zdarza mu się nawet lepiej wyglądać od Virgila albo będzie w lato szukał partnera do regularnej gry dla Holendra.

Kuj

Post autor: Kuj »

Szkoda że Joel taka szklanka, ma świetne długie podanie i nie boi się zagrać do przodu. Pewnie na United i tak wyszedłby Lovren ze względu na Lukaku.

Guadki
Kontakt:

Post autor: Guadki »

Joel Matip is set to undergo surgery after suffering a fractured collarbone during Tuesday's UEFA Champions League win...

Słabo ze stoperami się robi...
PROUD TO BE RED!

era
Kontakt:

Post autor: era »

Kuj pisze:Szkoda że Joel taka szklanka, ma świetne długie podanie i nie boi się zagrać do przodu. Pewnie na United i tak wyszedłby Lovren ze względu na Lukaku.
No i żeś pan wykrakał.

Kartas

Post autor: Kartas »

Po prostu masakra. I to jeszcze Joel, który złapał ostatnio fajną formę, kiedy nieco przymusu wskoczył do podstawowej jedenastki. Przykra sprawa. Mógł na dłużej zadomowić się w podstawie, a teraz jak wróci znów skończy pewnie na trybunach będąc wyborem numer 4..Niech to szlag. Wielka szkoda chłopa.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Zostaliśmy z dwoma obrońcami środkowymi, a VVD też chłop gra praktycznie co mecz, bez przerwy. No Lovren musi być gotowy na mecz United, a jak to dalej będzie to nie wiem;/

Tindr

Post autor: Tindr »

Kur..., i to w ostatniej akcji meczu... Chłop ma okrutnego pecha...
Hell is empty and all the devils are here...

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Fabinho za czasów gry w Monaco grał na środku? No bo kto inny tam może zagrać? Milner ? XD

ODPOWIEDZ