James Milner

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
owsiej

James Milner

Post autor: owsiej »

#LFC are delighted to announce a deal has been agreed to sign James Milner from Manchester City, subject to a medical
filarowicz

Re: James Milner

Post autor: filarowicz »

jeszcze tylko medyczne, ale w jego przypadku to raczej formalność.
fajnie, że przychodzi do nas :)
Asahi

Post autor: Asahi »

Według mnie świetny transfer - James doda pełno energii i doświadczenia naszej ekipie, a to drugie się wybitnie przyda po odejściu Gerrarda. Cieszę się, że wybrał grę u nas niż tygodniówkę w City i mam nadzieję, że pomoże nam za rok cokolwiek osiągnąć. :roll:

Obrazek
Obrazek
pitero

Post autor: pitero »

Chcieliśmy nowego Kuyta, mamy nowego Kuyta, tak na 2-3 lata gry na najwyższym poziomie styknie. Dużo czasu by znaleźć piłkarzy o podobnej charakterystyce.
LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Kto chciał ten chciał. Zastępce Gerrarda mamy już z głowy ;)
Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

Środek:

Henderson-Milner
----------Can

ewentualnie

Henderson-Can
----Nowy DP

a James z przodu wygląda fajnie, musimy kupić porządnego DP i napastnika i powinno być dobrze, chociaż z Brendanem u sterów... kto wie.

YNWA, James!
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
FreddieMercury

Post autor: FreddieMercury »

Jeden z moich ulubionych zawodników w Premier League od czasu wejścia na boisko w meczu z nami, kiedy City załatwił w chwilę dwie bramki rok temu na Anfield. Niesamowity tyran i uniwersalny zawodnik.
PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

jaskol95 pisze: a James z przodu wygląda fajnie, musimy kupić porządnego DP i napastnika i powinno być dobrze, chociaż z Brendanem u sterów... kto wie.

YNWA, James!
żebyś się ku*** nie zdziwił jak Milner będzie pykał na DMie. Z Rodgersem wszystko jest możliwe...
Taki Can zamiast ogrywać się w pomocy to męczył się jako stoper lub RB i w środku pola zagrał ze 100min :D
UczeSieBiegac

Post autor: UczeSieBiegac »

Mam nadzieje, że Rodgers będzie go wystawiał jako ŚPO/ŚP :)

Super byłoby go zobaczyć w takim zestawieniu:

Milner-Henderson
-----Can------
dannydt

Post autor: dannydt »

Mam pytanie do znawców :P Oprócz naszego Hamesa :) Brendan będzie się starał o jakiegoś kocura do środka pola? Tzn starać się może ale myślicie, że jakiś Kovacic czy inny przyjdzie?
bercik200

Post autor: bercik200 »

ciekawi mnie jak ten srodek pola bedzie wyglądał ,bo Henderson-Milner i na DF Can ,brzmi obiecująca ,bo wszyscy zawodnicy zostawaiją zawsze całe zdrowie na boisku
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Mamy swojego 'Hamesa' :D

Fajny transfer, w City grał bardzo solidnie i zawsze dawał z siebie wszystko. Gdybyśmy za niego płacili to miałbym wątpliwości a tak to może wypalić :)
licznerek

Post autor: licznerek »

Transfer jest ok, chociaż bez szału. Nie wiem, z jakiej okazji miałby grać w środku pola, skoro defensywnym pomocnikiem nie jest, a pozostałe miejsca powinny być zarezerwowane dla Coutinho, Hendersona i Cana. Jak wrócimy do grania diamentem to miejsce w środku się dla niego znajdzie, ale perspektywa gry duetem napastników Benteke - Ings nie napawa optymizmem.
11.7 - Only George Boyd and Mathieu Flamini covered more ground per 90 minutes in the 2014/15 PL than James Milner (11.7km). Tireless.
Brendan będzie się starał o jakiegoś kocura do środka pola? Tzn starać się może ale myślicie, że jakiś Kovacic czy inny przyjdzie?
Powinniśmy kupić defensywnego pomocnika, ale w klubie najwyraźniej nie mają pojęcia, że takich piłkarzy można sprowadzać, bo ostatnie kupno defensywnego pomocnika miało miejsce pięć lat temu, gdy trafił do nas Christian Poulsen. Kovacica bardzo bym chciał, ale pewnie do środka pola już nikogo nie kupimy, bo jest dość sporo ludzi do grania.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
Sergek

Post autor: Sergek »

Cieszę się na Milnera. Niejednokrotnie go wychwalałem i chciałem zobaczyć go u nas. Nie podoba mi się tylko jedna kwestia. Mianowicie - wizja oglądania go w środku pola. Skrzydło, tak jak grał w City, jak najbardziej. Idzie wyczytać komentarze fanów MCFC na reddicie, że jako środkowy pomocnik to Milner wypada bardzo średnio. Akurat taki eksperyment miał miejsce kiedy Manchester wypadał z pucharów krajowych.

Zobaczymy.
Django

Post autor: Django »

Dopóki nie zobaczę "Oficjalnie: Milner w LFC" to nie uwierzę...
Obrazek
ODPOWIEDZ