Mario Balotelli

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Jetzu
Kontakt:

Mario Balotelli

Post autor: Jetzu »

Żeby odciążyć temat ze spekulacjami, wszystko związane z Mario proszę wrzucać tutaj.

Transfer jest już właściwie pewny, Mario opuścił ośrodek treningowy Milanu i jeszcze dziś wieczorem ma się stawić w Melwood. Liverpool ECHO potwierdza, że kluby doszły do porozumienia w sprawie kwoty transferu (16mln funtów).

MarcinLFC77

Re: Mario Balotelli

Post autor: MarcinLFC77 »

No to będzie wesoło :D. Liczę na szybkie dopełnienie formalności i zgłoszenie go najpóźniej jutro, żeby mógł zostac zgłoszony do meczu z City. A tam debiutancka brameczka :lol:.

Klub wymienia Boriniego na Mario z drobną dopłata (2mln). Wg mnie to świetny interes. Co do samego Włocha, to on już w Milanie ogarnął się i chciał walczyc o najwyższe cele. Jednak na jego nieszczęście trafił do najsłabszego od wielu lat Milanu, który po prostu był dla niego za słaby. Wierzę, że będzie z nim jak ze Sturridgem, który też od lat pokazywał, że ma niemały talent, ale dopiero na Anfield dostał prawdziwą szansę i ją w pełni wykorzystał.

Za te pieniądze, to prawie jak za darmo. Do tego mówi się, że Włoch będzie zarabiał ok 85 tys funtów tygodniowo.

Powodzenia Mario :)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Sebu

Post autor: Sebu »

A jak nie przejdzie testów? :D

A tak serio - ja jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale tylko ze względów sportowych. Kwota transferu jest śmieszna (Borini do Sunderlandu może przejść za DWA MILIONY MNIEJ, a taki Shane Long kosztował 12 milionów). Po prostu Marian za często chodzi po boisku, ale może go Brendan ogarnie.

pitero

Post autor: pitero »

Teraz tylko dać newsa na główna: "Jetzu potwierdza transfer Bario".

Szczerze to mam mieszane uczucia. Gość to technicznie geniusz, psychicznie tempak. Liczyłem na gracza typu Eto + wyczekanie tego sezonu i skautowanie potencjalnej gwiazdy, bo nasze skrzydła są tak przeciążone, że w przypadku gry Balotelliego na boisku będzie mógł grać tylko jeden z nich i teraz jest dylemat: postawić na Lallanę bo drogi? postawić na Sterlinga bo super talent? postawić na Coutinho bo magik, a może zrobić z niego ponownie cofniętego rozgrywającego? co z Lazarem? Suso na trybuny? No i koniec końców nadal kwestia rezerwowego napastnika jest otwarta, bo Lambert to może wbiegać sobie na taki Southampton, Stoke i inne drużyny z obrońcami niedoświadczonymi i łatwymi do oszukania w polu karnym.

Filip

Post autor: Filip »

na acmilan24.pl podali, że Mario opuścił Milanello, nie zatrzymując się na spotkanie z fanami.

Kemot

Post autor: Kemot »

Jak już Jetzu zakłada temat to ja jestem pewien, że Mario do nas dołączy.
Można mieć wątpliwości, czy to się nam czkawką nie odbije, jednakże 16 mln funtów to złoty interes. Porównując 14 za Boriniego, które oferuje Sunderland to nic tylko się cieszyć.

Osobiście liczę na eksplozję talentu Włocha, niech w końcu będzie o nim słychać co tydzień, ale nie o wybrykach, tylko o pięknych golach. W tym okienku ubijamy naprawdę świetne interesy, teraz tylko mnie zastanawia, co miał na uwadze Rodgers mówiąc, że Balo do nas nie dołączy.

Szostie fajnie napisał to na stronie bodajże, jeśli Rodgers i Dr Peters go nie ogarną, to już chyba nikt nie da rady...

Zaczyna się u nas robić problem bogactwa. ;)

#MB45 : )
"We're never gonna stop."

Awatar użytkownika
ricochet

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: ricochet »

Dziwię się trochę ludziom, którzy przeciwstawiają się tutaj transferowi Balotelliego do Liverpoolu. Rozumiem, że ktoś wolałby widzieć u nas Falcao, ale mimo że to klasowy napastnik, to też mielibyśmy do czynienia z pewną niewiadomą. Jest starszy i wraca po kontuzji, co prawda mniejsze ryzyko, ale w grę nadal wchodzi duża kasa. Pamiętajmy, że Rodgers to rozsądny facet, na pewno zdaje sobie sprawę z tego do czego może być zdolny Mario, ale gdyby nie wierzył w to, że może go okiełznać i zmusić do większego zaangażowania na boisku to by się nie pakował w taki ruch. To, że Włoch miał różne pozaboiskowe ekscesy mnie nie interesuje, a niektórym to w głównej mierze przysłania oczy i nie dostrzegają jego umiejętności, ważne jest ile może wnieść do drużyny, a to co będą pisać gazety mam gdzieś. Sturridge'a również wielu nie chciało na Anfield z pewnych względów, obecnie jak jest nie trzeba mówić. Z Balo można dostrzec pewne analogie, grał w dużych klubach z różnym skutkiem, teraz miałby znów szansę zaistnieć, odbudować swój wizerunek i odegrać dużą rolę w zespole. Na razie to wygląda tak: Falcao, który czeka na Real, podstarzały Eto'o na rok, młody i perspektywiczny Balotelli do wychowania lub nikt i zostajemy z Borinim walczącym o skład. Dla mnie wybór wydaje się prosty.

MARBOCK

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: MARBOCK »

Jeżeli kupimy Mario za około 25 mln. euro to zrobimy świetny interes. Nie można wybrzydzać nie ma innych opcji na rynku transferowym w tej cenie. Jeżeli Borini zostanie sprzedany to dużo nie dołożymy do tego transferu. Ludzie którzy ciągle jęczą w sprawie Falcao nie są bardziej rozgarnięci od Balloteliego. Wywalać 20 mln. za wypożyczenie 28 letniego zawodnika a potem jeszcze dopłacić 50 za faceta który o mało nie został inwalidą to jest dopiero głupota.

Awatar użytkownika
Zubol

Post autor: Zubol »

Obym się mylił, ale dla mnie Mario Balotelli nie jest kompletnie zawodnikiem drużynowym, co gryzie się z koncepcją Rodgersa. Jest to wyłącznie moja opinia i naprawdę bardzo chcę być w błędzie.

Tak samo jak chce czytać o tym, co fenomenalnego zrobił na boisku, aniżeli kontrowersyjnego poza nim.
Silniejsi od nienawiści!

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Nie pozostaje więc nam nic innego, jak czekać, by wpierdolić Mario do Fantasy Teamu XD

Jeśli Mario się ogarnie, to rozwiążemy jeden, dodatkowy problem: karne/wolne w razie nieobecności Gerrarda, więc będzie można wrzucać częściej Emre Czana. Dodaję to z tego powodu, że bardzo często obecność kapitana na boisku jest tłumaczona tym faktem właśnie. A o ile w meczach z potentatami potrafi świetnie zagrać, tak chyba powoli musi co jakiś czas mieć przerwy, by naładować akumulatory. Chociażby na ligę mistrzów, wcześniej przydawałaby mu się przerwa.

Awatar użytkownika
kubson

Post autor: kubson »

Wydaje mi się jednak, że nikt w klubie nie wpadłby na pomysł aby to właśnie Mario wykonywał rzuty karne :D . Już prędzej Henderson

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

kubson pisze:Wydaje mi się jednak, że nikt w klubie nie wpadłby na pomysł aby to właśnie Mario wykonywał rzuty karne :D . Już prędzej Henderson
:?

Balo na pewno będzie 2 w kolejce do jedenastek.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
kubson

Post autor: kubson »

Może to i dobrze, że to ja nie decyduje ale osobiście wybrałbym kogoś innego.

xabi

Post autor: xabi »

Masz jakiś powód żeby go nie wybrać? Balotelli póki co zmarnował przez całą karierę chyba dwa karne na jakieś trzydzieści prób.

E: Jak bym się wcale nie zdziwił jakby wziął '7', a w pierwszym wywiadzie zapowiedział że strzeli więcej bramek niż Suarez w poprzednim sezonie :lol:
Ostatnio zmieniony 21 sie 2014, o 14:06 przez xabi, łącznie zmieniany 2 razy.

JarisWojnarez
Kontakt:

Post autor: JarisWojnarez »

Ja sie ciesze. Mario (CHYBA) ma szacunek do Liverpoolu jak i do Gerrarda :) Czy już nikt nie pamięta jak odmówił kometarza pewnej gazecie ? :)

PS: Padne jak wybierze numer "7" na koszulce :D
Obrazek

Zablokowany