Alberto Moreno

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
jaskol95

Alberto Moreno

Post autor: jaskol95 »

Obrazek

Cóż - nasze marzenia powoli stają się rzeczywistością. Alberto Moreno nie jest wystawiony do składu na mecz przeciwko Realowi, a cały futbolowy internet jest pewien - Hiszpan zasili Liverpool i - co najciekawsze - podawana cena: 12(!!) milionów funtów, czyli o dobre cztery mniej, niż wszyscy się spodziewali.

Na pewno będzie to duże wzmocnienie. Cieszy fakt, że Brendan na poważnie wziął się za defensywę, na której niezły przepych. To, że na lewej stronie będziemy mieć zarówno świetnego w ofensywie Alberto jak i silnego i niemożliwego do przepchnięcia El Toro sprawia, że w końcu można odetchnąć z ulgą w tym sektorze boiska.

Witamy, chłopie, poczuj co oznaczają słowa "You'll never walk alone"!
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

Django

Re: Alberto Moreno

Post autor: Django »

Nie miałem kiedy zapoznać się bliżej z jego statami, więc zadam głupie pytanie: Czy możliwa jest sytuacja, aby w meczu w wyjściowym składzie grali Jose Enrique jako lewy obrońca i Alberto Moreno jako cofnięty skrzydłowy??? Proszę mnie nie hejtować, tylko pytam :)
Obrazek

kokodzambo

Post autor: kokodzambo »

Django pisze:Nie miałem kiedy zapoznać się bliżej z jego statami, więc zadam głupie pytanie: Czy możliwa jest sytuacja, aby w meczu w wyjściowym składzie grali Jose Enrique jako lewy obrońca i Alberto Moreno jako cofnięty skrzydłowy??? Proszę mnie nie hejtować, tylko pytam :)
Moreno grał na pozycji lewego pomocnika kilka razy w Sevilli, także na pewno jest taka możliwość
WE ARE LIVERPOOL TRALALAL WE'RE THE BEST FOOTBALL TEAM IN THE WORLD, YES WE ARE!!!

Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Ponoć jedną z kluczowych ról w tym transferze odegrał Pepe Reina, który przekonał Moreno, że transfer do Liverpoolu jest dla niego szansą nie do odrzucenia ;-)

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Może nie jest to do mnie podobne, ale powiem...

Panie i Panowie... poczekajcie do oficjalnego ogłoszenia transferu i na testy medyczne 8)

@down
Mi też strasznie [mam nadzieję] będzie podobał się ten transfer.
:wink:
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, o 22:35 przez werbatin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

werbatin pisze:Może nie jest to do mnie podobne, ale powiem...

Panie i Panowie... poczekajcie do oficjalnego ogłoszenia transferu i na testy medyczne 8)

Jeżeli Jetzu już Nam wrzuca info że Moreno jest Nasz to tak jest. Ja nawet gdybym zobaczył Moreno na treningu to nie uwierzyłbym w ten transfer. Info od Jetzu jest to transfer też będzie. Nawet dwóch Panów na forum z Liverpool'u strzelili babola z Salahem :shock:

Bardzo podoba mi się ten transfer. Ja ogólnie za całe okienko daje wielkiego + Nie ogarniam tylko transferu Laberta, ale to już nie moja brożka :)
Obrazek

futbolarel

Post autor: futbolarel »

Jest w drodze do melwood?

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

futbolarel pisze:Jest w drodze do melwood?
Póki co wyszedł na murawę w Cardiff i płacze żegnając się z kolegami z drużyny :)

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

Faktycznie, bardzo mocno to przeżywa.

Obrazek

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

Hiszpan płakał jak sprzedawał :/ :)

https://vine.co/v/MYeWx03Ih1Q

Jestem bardzo zadowolony z tego transferu :) Szkoda, że nie dało rady zrobić tego kilka dni wcześniej bo byłaby szansa na to, żeby wystąpił w meczu przeciwko Southampton :P
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

MenToS pisze:Szkoda, że nie dało rady zrobić tego kilka dni wcześniej bo byłaby szansa na to, żeby wystąpił w meczu przeciwko Southampton :P
Czemu miałby nie zagrać?

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Dokładnie, Moreno z Southampton od pierwszej minuty. Jak w niedzielę nie zagra to potem będzie gadanie, że nie może zadebiutować z mistrzem kraju, bo za silny rywal jak na pierwszy mecz. Natomiast jakbyśmy przegrali z City to z kolei będą głosy, że z Tottenhamem na wyjeździe potrzeba kogoś ogranego, bo za dużo punktów stracimy na początku i nie można eksperymentować z nie ogranym obrońcą.

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

Qwerty pisze:
MenToS pisze:Szkoda, że nie dało rady zrobić tego kilka dni wcześniej bo byłaby szansa na to, żeby wystąpił w meczu przeciwko Southampton :P
Czemu miałby nie zagrać?
Dzisiaj mamy Wtorek, mecz jest w Niedzielę a wcale nie jest powiedziane, że testy przejdzie jutro :)

Potrzeba będzie czasu na aklimatyzację w klubie, zapoznanie się z kolegami, trenerem itp. :P
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Awatar użytkownika
pk230681

Post autor: pk230681 »

Mam nadzieje ze bedzie gral za2 tygodnie

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Manquillo dołączył 4 dni przed meczem z BVB. Nie stanowiło dla niego żadnego problemu to, żeby rozegrać dobre zawody przeciwko Niemcom. Z jego powodu Johnson został przesunięty na lewą stronę. Wolisz, żeby zagrał na tej stronie Johnson, czy Moreno?

Okej, nie twierdzę, że wyjdzie w wyjściowym składzie, ale naprawdę nie widzę powodu, dla którego miałby nie grać.

Zablokowany