Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

KowaLFC

Re: Dejan Lovren

Post autor: KowaLFC »

Adi44324 pisze:Przypomnę tylko, że po meczu z BVB Lovren był wychwalany pod niebiosa, miał być zbawcą naszej defensywy.
A za Aggerem, który popełniał jeszcze większe błędy niż teraz Dejan i którego każdy przestawiał jak chciał, nagle wszyscy zatęsknili? (Mówię o wartościach czysto piłkarskich żeby nie było, Daniela jako człowieka uwielbiam)
Śmierdzi troszkę hipokryzją.
Jak grali Skrtel i Lovren, to płakali za Sakho.
Jak grają Sakho i Lovren, to nawet faule Skrtela w polu karnym nagle są spoko :lol:
Agger odszedł, więc płaczą za Aggerem, a jak w końcu na ławce usiądzie Lovren, to o jego błędach też zaraz zapomną. Masz tutaj konto ponad 3 lata, i jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?

Akabane17

Post autor: Akabane17 »

Przypomnę tylko, że po meczu z BVB Lovren był wychwalany pod niebiosa, miał być zbawcą naszej defensywy.
Przypomnę tylko, że mecz z BVB był nic nie znaczącym meczem przedsparingowym, po którym BVB wygrała mecz o Superpuchar Niemiec z jedną z najlepszych ekip na świecie.

Oczywiście mam nadzieję, że chłop się ogarnie, tak jak na przykład Hendo (któremu zajeło to 2 sezony, wolałbym żeby Lovren ogarnął się w dwa mecze). Jednak na początku tego sezonu, wychodzi że miałem jednak racje, że gościu jest mega przepłacony, jednak jeden niezły sezon w Soton to nie powód, żeby na gościa wywalać 20 mln funtów.
Obrazek

bugi

Post autor: bugi »

Adi44324 pisze:A za Aggerem, który popełniał jeszcze większe błędy niż teraz Dejan i którego każdy przestawiał jak chciał, nagle wszyscy zatęsknili?.
Ty serio tak?
Dodam że a Aggerem w podstawowej 11 traciliśmy najmniej bramek albo zdobywaliśmy najwięcej punktów. Statystyk nie oszukasz ;) Statystyki Lovrena mówią same za siebie, co gol to jego wina.

E. No to może Ty płakałeś bo ja na pewno nie, akurat stronę Skrtela i Aggera trzymałem zawsze i będę trzymał nadal bo od słowaka nie ma obecnie lepszego ŚO w tym klubie.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, o 19:21 przez bugi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

filarowicz

Post autor: filarowicz »

jutro Kolo z Sakho na ŚO prosze.

Awatar użytkownika
Adi44324

Post autor: Adi44324 »

bugi pisze:
Adi44324 pisze:A za Aggerem, który popełniał jeszcze większe błędy niż teraz Dejan i którego każdy przestawiał jak chciał, nagle wszyscy zatęsknili?.
Ty serio tak?
Dodam że a Aggerem w podstawowej 11 traciliśmy najmniej bramek albo zdobywaliśmy najwięcej punktów. Statystyk nie oszukasz ;) Statystyki Lovrena mówią same za siebie, co gol to jego wina.
Polecam przejrzeć wątek o Aggerze jakieś pół roku wstecz, bo chyba masz nie najlepszą pamięć.
Identyczny płacz, że fatalne krycie, że źle ustawiony, itp.
A teraz płacz, że go nie ma. :lol:
Ze statystykami mi proszę nie wyjeżdżaj.

Ja już się wyłączam, tak jak napisał KowaLFC, Lovren usiądzie to i za nim zatęsknicie
(no, oprócz jednego użytkownika). :happy:

Sebu

Post autor: Sebu »

Przecie to samo jest ze Skrtelem, teraz wszyscy na tym forum za nim tęsknią :D No co zrobisz, nic nie zrobisz.

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

bugi pisze:
Ty serio tak?

E. No to może Ty płakałeś bo ja na pewno nie, akurat stronę Skrtela i Aggera trzymałem zawsze i będę trzymał nadal bo od słowaka nie ma obecnie lepszego ŚO w tym klubie.

Lol. przypomnij sobie ile bramek Agger zawalił,ile błędów popełnił w kryciu i przy SFG. No i może nie pomyślałeś, ale Agger i Skrtel byli najlepiej zgrani z resztą zespołu?
Nie ma lepszego od Słowaka, che che, to by tylko dowodziło słabość naszej obrony.
Na szczęście tak nie jest ;)

Wesoło jest ponarzekać na obronę, w której najstarszy stażem jest Mignolet, potem Sakho, Lovren, Manquillo i Moreno :D
To nie odpaliłoby od razu, nawet w FMie.

NieByleJaki

Post autor: NieByleJaki »

Adi44324 pisze:Przypomnę tylko, że po meczu z BVB Lovren był wychwalany pod niebiosa, miał być zbawcą naszej defensywy.
przypomnę tylko, że po meczu z BVB Coutinho był lepszy niż Messi, Ronaldo i Suarez razem wzięci. jak grał zaraz po nim wie każdy.
bugi pisze:Dodam że a Aggerem w podstawowej 11 traciliśmy najmniej bramek albo zdobywaliśmy najwięcej punktów. Statystyk nie oszukasz ;) Statystyki Lovrena mówią same za siebie, co gol to jego wina.
Statystyka to największe przekłamanie świata. Aczkolwiek Lovren zawala wszystko póki co.

grunwald

Post autor: grunwald »

Szostie, jedz na anfield i zrób porządek z tymi transferami, bo się na to patrzeć nie da.

nosz ku*** mać. ....
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, o 22:33 przez grunwald, łącznie zmieniany 1 raz.
Jurgen ufam Tobie.

Akabane17

Post autor: Akabane17 »

Parodysta, tylko tyle i aż tyle. Szkoda mi słow.
Obrazek

Tindr

Post autor: Tindr »

4 raz zawala nam bramke w 5 spotkaniu...
Hell is empty and all the devils are here...

Bernini

Post autor: Bernini »

Ręcznik ma farta, bo przez niego byśmy stracili punkty.

bugi

Post autor: bugi »

Zaraz przybiegnie LyzwaLFC i wytoczy 50 argumentów broniących Lovrena i przy okazji chwalących Lallane :lol:
Obrazek

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Co on ku*** odpierdolił do pary z Miniole.. to masakra.
Niech Skrtel wraca, ch** z tymi ciągnięciem za koszulki - nie dawali karnych, to dopóki nie dadzą 1szego, niech ciągnie do woli, jak tam lubi - ale ku***, te 2mln zamiast 20mln niech siada na ławę i tam macha rękami.

Awatar użytkownika
Steady

Post autor: Steady »

Bramkę zawalił do spółki z Mignoletem, tak dla gwoli ścisłości.
Red is not a colour. Red is a power!

ODPOWIEDZ