Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Anty

Re: Dejan Lovren

Post autor: Anty »

Omijając dyskusję...

...im dłużej oglądam Dejana, tym częściej dochodzę do wniosku, że należało zatrzymać Aggera, a z Soton wyciągnąć nie Chorwata, a Schneiderlina.
Obrazek

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Wierzę, pamiętam to forum w innym składzie personalnym i nie spinałeś się tak do świeżaków
Jeszcze niech ktoś kumaty mi potwierdzi, że to krycie Lovrena przy znamiennym rożnym to kryminał!

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

Anty pisze:Omijając dyskusję...

...im dłużej oglądam Dejana, tym częściej dochodzę do wniosku, że należało zatrzymać Aggera, a z Soton wyciągnąć nie Chorwata, a Schneiderlina.
Meh, padłyby zarzuty, że zarząd i Rodgers nie próbują nic zrobić, żeby problem z poprzedniego sezonu (dziurawa defensywa) został naprawiony. I tak źle i tak niedobrze.
Dajmy mu czas, proszę was. Mimo wszystko uważam, że teraz parę meczy powinien posiedzieć na ławce, ale niestety Skrtel jest kontuzjowany.

Intelektualista

Post autor: Intelektualista »

Lubie Lovrena, bardzo zabawny zawodnik. Z nim w defensywie nigdy nie będzie nudno. Krzyczy, wymachuje rękami jakby uziemiał samolot na Okęciu a nie widzi że sam parodiuje grę. Jak mogliśmy wymienić o klasę lepszego Aggera na Lovrena doplacając przy tym 17 melonów. Dla Soton to był czysty zysk. Biznes jest biznes.

Dziwi mnie dlaczego Southampton nie ma na koszulkach naszego herbu, jako głowni sponsorzy tego klubu powinno nam się to należeć.

Mam nadzieję że się jeszcze wyrobi jednak chciałbym aby przestał on pajacować i popisywać się przed Brendanem jaki to z niego lider defensywy. Macha łapami i podskakuje jakby był w klubie na balecie.

notabene

Dejan Lovren

Post autor: notabene »

Intelektualista pisze: Mam nadzieję że się jeszcze wyrobi jednak chciałbym aby przestał on pajacować i popisywać się przed Brendanem jaki to z niego lider defensywy. Macha łapami i podskakuje jakby był w klubie na balecie.
I nawet do tego sie przyczepicie? Czyli jako lider defensywy ma zachowywac sie niczym Balotelli w ostatnim meczu, gdzie jego mimika twarzy chyba ani razu nie ulegla zmianie?

Chcecie krytykowac jego gre, to krytykujcie, bo jest co krytykowac, i sam nie jestem zadowolony z jego dotychczasowej dyspozycji, bo ta pozostawia wiele do zyczenia, ale nie pajacujcie z jakimis komentarzami, ze jego gestykulacja wam nie odpowiada.
Obrazek
"What´s the noise, Bill?"
"That´s the sound of the boys coming up the hill."

Awatar użytkownika
TheKrzychu
Kontakt:

Post autor: TheKrzychu »

W ostatnim meczu straciliśmy bramkę po wcześniejszym elementarnym błędzie Lovrena. Aż musiałem zrobić zdjęcia tego karygodnego ustawienia piłkarza wartego aż 20 milionów:

Obrazek Obrazek
(Kliknij, aby powiększyć)

"KRYJE SIĘ OD BRAMKI" - taką zasadę wpaja się dzieciakom, którzy dopiero co zaczynają przygodę z piłką. Wystarczy zapytać o to każdego fana piłki nożnej, każdego eksperta, każdego trenera czy nawet jakiegoś piłkarza. Wszyscy będą jednogłośni: jest to właściwa pozycja obronna. Oczywiście są wyjątki od tej zasady, ale w wyżej wymienionej sytuacji był rzut rożny, więc musiała ona być zastosowana.

Z początku myślałem, że wszystkie te błędy Lovrena spowodowane są nowym otoczeniem, nowymi kolegami z zespołu, nowa taktyka - czyli rzecz biorąc problemy z aklimatyzacją i zgraniem się w drużynie. Mecz z Aston Villą utwierdził mnie w przekonaniu, że te argumenty kompletnie nie mają zastosowania. Stwierdzam, że Dejan na chwilę obecną nie zasługuje na grę w pierwszej jedenastce. Jego INDYWIDUALNE błędy za dużo nas kosztują, o wiele za dużo.
Obrazek

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Ten sposób to nawet nie elementarny błąd gry w piłkę, ale mnie uświadamia, że ma coś z głową..
Pospolite "Janusze" nie mające styku z piłką na żywo, tylko w telewizji wiedzieli by, że trzeba się od strony bramki ustawić, bo to jest najodpowiedniejsze miejsce, by zablokować strzał lub wybić piłkę, lecz Dejan.. dobra, koniec.

Zawiodłem się jego grą dotychczas niestety.. pragnę tylko, by za błędy i ogólnie grę defensywy nie wyleciał Sakho, on musi się zgrywać, MUSI GRAĆ.. a Lovren musi się wziąć za siebie, bo inaczej 20mln będzie musiało siedzieć na ławce, a Sakho będzie potrzebował partnera do gry. Poza tym jak już na tym forum było mówione, DM i ŚO od zaraz potrzebny, do tego rezerwowy napastnik ( Borini OUT! ) ( znowu napiszę.. że szkoda, iż Remy nie dołączył.. ).

galthar

Post autor: galthar »

Wg mnie to nie kwestia złego ustawienia się, Lider po prostu dał się przepchnąć Łysemu. Znienawidzony przez niektórych Skrtel, może czasem za dużo strzelał do nie tej bramki, ale nie można mu odmówić, że w powietrzu rządził a i pokryć też potrafił.

Miejmy nadzieję, że jak Martin wróci, to Lovren wyląduje na ławce, bo posadzenie w tej sytuacji Mamadou byłoby kpiną.

Asahi

Post autor: Asahi »

Gdyby sędziowie byli mniej łagodni, to ten Twój Skrtel w tamtym roku sprokurowałby z 10 karnych.

@Barilla
Sory, ale musimy odróżniać pociąganie za koszulke, a prawie zapasy jak to ma w zwyczaju nasz kochany Słowak. ;)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, o 14:59 przez Asahi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

galthar pisze:Wg mnie to nie kwestia złego ustawienia się, Lider po prostu dał się przepchnąć Łysemu. Znienawidzony przez niektórych Skrtel, może czasem za dużo strzelał do nie tej bramki, ale nie można mu odmówić, że w powietrzu rządził a i pokryć też potrafił.

Miejmy nadzieję, że jak Martin wróci, to Lovren wyląduje na ławce, bo posadzenie w tej sytuacji Mamadou byłoby kpiną.

IMO tutaj nie pomoże ani Skrtel ani Agger. Trochę śmieszne są te komentarze gdzie ludzie płakali że sprzedaliśmy Daniela. Wydaję mi się że duża część ludzi ma ich za tych obrońców, którymi byli kiedyś. Może w przyszłym roku Ilori się ogarnie i będzie podstawowym obrońcom z Sakho. Z jednej strony szkoda 20 mln na Lovrena, ale wątpie czy byli jacyś lepsi obrońcy do wyciągnięcia za podobną kwotę. Dajmy mu jeszcze czas, może się ogarnie.
Obrazek

NieByleJaki

Post autor: NieByleJaki »

Asahi pisze:Gdyby sędziowie byli mniej łagodni, to ten Twój Skrtel w tamtym roku sprokurowałby z 10 karnych.
Gdyby nie padł gol to ten Twój Lovren w tej sytuacji także sprokurowałby karnego. Faulował bardzo wyraźnie rywala, a nawet to mu nie pomogło naprawić tego co spieprzył.

w0rst

Post autor: w0rst »

Obrazek

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

Asahi pisze:Gdyby sędziowie byli mniej łagodni, to ten Twój Skrtel w tamtym roku sprokurowałby z 10 karnych.
Gdyby sędziowie byli mniej łagodni to w zeszłym sezonie było by ok 600 karnych, bo w każdym meczu można znaleźć przynajmniej jedno takie pociągnięcie za koszulkę przy stałym fragmencie.

A w temacie Lovrena - cóż, jak na razie gra poziom niżej niż w zeszłym sezonie. Zastanawiające jest to że to już PIĄTY klasowy ŚO który u Rodgersa nie gra na 100% możliwości. Przypadek?

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Jaki piąty?
Carragher grał świetnie za Rodgersa. I to chyba jedyny o jakim można z czystym sumieniem napisać: klasowy stoper.
Skrtel nie jest klasowym stoperem, a popełniał błędy w większości indywidualne wynikające z jego ograniczeń.
Agger nie dawał rady fizycznie, a kryć to On chyba nigdy dobrze nie potrafił.
Kolo- yy klasowy stoper? Owszem, ale ładnych parę lat temu. Z resztą początek miał świetny.
Sakho- póki co to stracił pół sezonu na kontuzjach i drugie pół na rotacji w obronie, więc ciężko tu się wypowiadać. W reprezentacji jest znakomity, ale w klubie gra różnie, bardzo brakuje mu zgrania.
Lovren- stoper dobry/bardzo dobry, ale nie klasowy. Ale to trochę za wcześnie na oceny czyż nie?
Szczególnie, że w naszej defensywie najdłuższy staż w klubie ma Mignolet, wiec wyciągnie takich wniosków jest trochę pochopne, niech się chłopy zgrają.

Dodaj do tego brak wsparcie za strony DMF i cały sezon ze słabymi bokami obrony i pół sezonu czarnej dziury w środku pola.
Gra obronna nie jest winą tylko i wyłącznie stoperów.
Nie wszystkie błędy indywidualne da się naprawić na treningach.

Awatar użytkownika
Adi44324

Post autor: Adi44324 »

Przypomnę tylko, że po meczu z BVB Lovren był wychwalany pod niebiosa, miał być zbawcą naszej defensywy.
A za Aggerem, który popełniał jeszcze większe błędy niż teraz Dejan i którego każdy przestawiał jak chciał, nagle wszyscy zatęsknili? (Mówię o wartościach czysto piłkarskich żeby nie było, Daniela jako człowieka uwielbiam)
Śmierdzi troszkę hipokryzją.
Na prawdę dajcie mu i pozostałym obrońcom trochę czasu.
Mnie osobiście bardziej martwi nasza ofensywa.

ODPOWIEDZ