Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Shinoda

Re: Dejan Lovren

Post autor: Shinoda »

PonuryGrabarz pisze:
Pistolerro pisze:To chyba po tych pierwszych 45-minutach meczu wiemy gdzie tak naprawdę Lovren czuje się najlepiej.
Lovren z prawej Francuz z lewej i jest giit.. Słowak ława.
Twierdzisz, ze niby Chorwat gra dzisiaj dobrze? Niby nie straciliśmy bramki ale obaj z Sakho grają bardzo niepewnie.
Podobnie jak Pistolerro jestem zdania że Lovren gra dobrze. Umiał naprawić błąd własny, gdy pognał za Adebayorem i to się liczy. Był błąd gdy Chadli wyszedł sam na sam z Mignoletem, ale to był błąd obydwu naszych środkowych obrońców. Lovren przegrał walkę w powietrzu, Sakho stał obok niego zamiast pilnować Chadliego. Obrona na plus, póki co.

KowaLFC

Post autor: KowaLFC »

Lovren gra dobrze. Trzeba naprawdę cholernie go nie lubić żeby mu tego dzisiaj odmawiać. Jak raz popełnił błąd to sam go w świetnym stylu naprawił, w dodatku w podobny sposób naprawia błędy Sakho czy Gerrarda. W dodatku nie wybiera najprostszych rozwiązań, dobrze rozgrywa, dzisiaj faktycznie wygląda jak prawdziwy lider.

NieByleJaki

Post autor: NieByleJaki »

Shinoda pisze: Był błąd gdy Chadli wyszedł sam na sam z Mignoletem, ale to był błąd obydwu naszych środkowych obrońców. Lovren przegrał walkę w powietrzu, Sakho stał obok niego zamiast pilnować Chadliego.
Nie, to był błąd tylko i wyłącznie Lovrena, nie wiem jak można tutaj się do Sakho dojebać. Gość idzie do główki, a nagle Lovren mu się wpieprza w pozycję i do tego przegrywa. Zostawia olbrzymią dziurę za sobą w którą wpada Chadli i strzela gola... a nie, na szczęście był Mignolet.
101% tej sytuacji idzie na konto Lovrena. Bez żadnej dyskusji.
Mnie tym meczem Lovren nie przekonał, super że potrafił naprawiać błędy, szkoda tylko że często własne. Już jednego takiego mieliśmy, wybrany najlepszym piłkarzem sezonu, nawet najlepszym DM ligi (choć obok DMa to on nawet nie stał). taki Brazylijczyk Lucas, co sam tracił piłkę i od razu ją odzyskiwał, czym nabijał sobie przejęcia (i tylko za ich ilość dostał nagrodę). Oby Lovren nie kontynuował takiego stylu gry, bo nie wyjdziemy na tym dobrze. Widać że grać potrafi, ale póki będzie tak wiele błędów popełniał to nie będzie tym kim ma być w naszej drużynie.

bugi

Post autor: bugi »

Wróci Skrtel to lider usiądzie na ławce i mam nadzieję że długo z niej nie wstanie. Skończy się oglądanie tej parodii w defensywie, może nie tyle skończy co będzie ona mniejsza
Obrazek

Tindr

Post autor: Tindr »

W 2 z 4 spotkań przegrywamy dzięki jego błędom w defensywie...
Hell is empty and all the devils are here...

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Wciąż uważam, że Lovren to nie jest zły obrońca, ale jego udziału przy każdej ze straconych w tym sezonie bramek Liverpoolu nie da się obronić, tragiczna statystyka...

KOLO WRÓĆ!

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

Jetzu pisze:Wciąż uważam, że Lovren to nie jest zły obrońca, ale jego udziału przy każdej ze straconych w tym sezonie bramek Liverpoolu nie da się obronić, tragiczna statystyka...

KOLO WRÓĆ!
Zobaczysz, że jak wróci Skrtel to nie Lovren a Sakho zasiądzie na ławce :D

@Asahi, ten obrazek mnie zniszczył :lol:
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2014, o 20:32 przez Muszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Asahi

Post autor: Asahi »

Obrazek
Przynajmniej trzyma równą formę. Dziś chujowo zagrała cała drużyna, ale oberwie się ulubieńcom. Także polecam pójść w melanż, nie hejtować na forum i jutro coś na spokojnie wyklepać.
Obrazek

Tindr

Post autor: Tindr »

Jetzu pisze:Wciąż uważam, że Lovren to nie jest zły obrońca, ale jego udziału przy każdej ze straconych w tym sezonie bramek Liverpoolu nie da się obronić, tragiczna statystyka...

KOLO WRÓĆ!
Hmm, ja mam troche deja vu i widze w nim Daggera v. 2.0 - dobra gra wslizgiem, na wyprzedzenie ale przy stałych fragmentach na poziomie juniora...
Hell is empty and all the devils are here...

Awatar użytkownika
Johnny Szostie

Post autor: Johnny Szostie »

spoko, jeszcze kilka spotkań z Franco Baresim w sercu naszej defensywy i nie będe musiał nikogo nawracać, ludzie sami przyjdą do mnie na kolanach po przebaczenie. Typ ułatwia mi robotę swoją grą, co przewidywałem od samego początku. 8)
Wieszcz na wioskę.
https://twitter.com/LegionAzuI

bugi

Post autor: bugi »

Nie porównuj lidera z Aggerem bo Duńczyk to klasa wyżej, gdyby nie kontuzje...
Obrazek

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Johnny Szostie pisze:spoko, jeszcze kilka spotkań z Franco Baresim w sercu naszej defensywy i nie będe musiał nikogo nawracać, ludzie sami przyjdą do mnie na kolanach po przebaczenie. Typ ułatwia mi robotę swoją grą, co przewidywałem od samego początku. 8)
Wybacz mi, ja już mam Go dosyc :|
Zawalił każdą bramkę, notorycznie gubi krycie i zostawia zbyt wiele miejsca... niestety alternatywą dla Niego jest Skrtel, który wcale lepszy nie jest.

Awatar użytkownika
Johnny Szostie

przeprosiny przyjmuję na PW i na mail -> [email protected]
Wieszcz na wioskę.

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Swoją drogą przy bramce krył Senderosa z prawej strony, kiedy rożny szedł z lewej. To przypadkiem nie jest jakiś elementarny błąd w ustawieniu i na takim poziomie się po prostu nie zdarza?

Aha, szostie - bystry z Ciebie typ i to wiadomo nie od dziś, ale (absolutnie nie chcę uczyć Cię jak żyć) może przydałaby się odrobina pokory? Bo te teksty ze strony głównej nt inteligencji takie pyszne i bufoniaste. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Johnny Szostie

KaczoreQ pisze: Aha, szostie - bystry z Ciebie typ i to wiadomo nie od dziś, ale (absolutnie nie chcę uczyć Cię jak żyć) może przydałaby się odrobina pokory? Bo te teksty ze strony głównej nt inteligencji takie pyszne i bufoniaste. Pozdrawiam.
jeśli chodzi o Liverpool to nie zmienię stylu i będę bufonem, normalnie jestem do rany przyłoż. Tutaj do załamania doprowadza mnie brak pojęcia i zwykłego obycia z grą.
Wieszcz na wioskę.

ODPOWIEDZ