Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Filip

Re: Dejan Lovren

Post autor: Filip »

Tak jak pisano wcześniej w prasie, Rodgers widzi w Dejanie lidera obrony, gdyż ma takowe zdolności. Widać, że Lovren mimo iż jest nowy w zespole to bierze sobie do serca rady Brendana. Dobrze, bo w ostatnim sezonie większymi wstrząsami były swojaki Skrtela lub bomby Toure, aniżeli pouczenia któregoś z piłkarzy.

Awatar użytkownika
Kiroll

Post autor: Kiroll »

To się ładnie przywitał z Anfield <3 ... ładnie się zaczęło :)
Oby było jeszcze lepiej :)
Obrazek

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

"Big HELLO for Dejan Lovren" :)

Oby tak dalej było w lidze.

Lapiduszek

Post autor: Lapiduszek »

Czy ten pan który się tak wydziera to Dejan ? :o

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Pokazał to o czym mówił trener i co można było zaobserwować jak grał w Southampton. Pewny z piłką przy nodze i dobrze podający ją, dobry w powietrzu i przede wszystkim świetnie kierujący obroną- LIDER DEFENSYWY. Super debiut okraszony ładną brameczką po strzale głową. Szkoda tylko, że oglądaliśmy go w parze ze Skrtelem no ale tego można było się spodziewać. Nominalna parą stoperów będą Skrtel i Lovren przynajmniej na początku sezonu i ile o Chorwata jestem spokojny to nie mogę tego samego powiedzieć o Słowaku, który w okresie przygotowawczym spisuje się przeciętnie.

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

Czemu większość widzi przy Lovrenie Skrtela? :P Brendan po dzisiejszym meczu będzie wiedział, że Skrtel jest niepewny w obronie i ja jakoś jestem spokojny, że w meczu przeciwko Southampton nasz środek obrony to będzie Lovren - Sakho

Sakho jest lewonożny, natomiast Lovren potrafi dobrze grać obiema nogami :) Jego lepsza noga to oczywiście prawa, ale potrafi zagrać świetną piłkę również lewą nogą :D https://vine.co/v/MVxqw9Av2eV
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

PonuryGrabarz

MenToS pisze:Czemu większość widzi przy Lovrenie Skrtela? :P Brendan po dzisiejszym meczu będzie wiedział, że Skrtel jest niepewny w obronie i ja jakoś jestem spokojny, że w meczu przeciwko Southampton nasz środek obrony to będzie Lovren - Sakho

Sakho jest lewonożny, natomiast Lovren potrafi dobrze grać obiema nogami :) Jego lepsza noga to oczywiście prawa, ale potrafi zagrać świetną piłkę również lewą nogą :D https://vine.co/v/MVxqw9Av2eV
yyyy...bo wydaje mi się, że jeśli Rodgers chciałby grać parą Lovren- Sakho to zagrali by dzisiaj razem żeby się trochę zgrać?

Tak, Lovren jest prawo nożny ale całe życie gra jako lewy środkowy obrońca, podobno czasem grał po prawej stronie i radzi sobie gorzej.

Muszka
Kontakt:

Post autor: Muszka »

http://youtu.be/35yFSpzwqvY?t=21s

Sturridge mu powiedział, że piłka go lekko dotknęła przy jego golu, a ten do niego Fuck off :lol:

dymos

Post autor: dymos »

Muszka pisze:http://youtu.be/35yFSpzwqvY?t=21s

Sturridge mu powiedział, że piłka go lekko dotknęła przy jego golu, a ten do niego Fuck off :lol:
Genialne:D. Sturridge dobry troll:D

PonuryGrabarz

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Bardzo pewny, spokojny, nie patyczkujący się. Jeśli trzeba to poda krótko, jeśli trzeba to pośle lagę do przodu, a jeśli trzeba to wybije w aut. Do tego te genialne długie podania, zagrywa je jak Gerrard. Z Sakho powinni stworzyć idealną parę stoperów na najbliższych kilka lat.
Obrazek

romic96
Kontakt:

Re: Odp: Dejan Lovren

Post autor: romic96 »

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Mam powazne obawy, ze wasze utopijne ustawienie Sakho-Lovren moze nie miec racji bytu, bo Lovren lepiej sie spisuje na LCB. Jesli rzeczywiscie tak bedzie, to jak pisal Szostie - zle w klubie na tym polu zarzadzaja na tym polu. Oby sie okazalo, ze Chorwat moze grac i po prawej stronie - para Sakho-Lovren wyglada wiecej niz obiecujaco.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Nicco

Post autor: Nicco »

Niezbyt pewny występ Lovrena. Jeszcze "trochę" brakuje mu żeby zastąpić Skrtela tak jak to miało "niby" być :lol:
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

ODPOWIEDZ