Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MILF

Re: Dejan Lovren

Post autor: MILF »

Chłopaki, zostawcie już tego Lovrena w spokoju..

WSZYSCY dali wczoraj ciała, o ile można to tak w ogóle nazwać.
Dla mnie, może zabrzmi to dość kontrowersyjnie, był to świadomy ruch całego zespołu. Nie wiem tylko, co ma mieć to na celu..
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Django

Post autor: Django »

MILF pisze:Chłopaki, zostawcie już tego Lovrena w spokoju..

WSZYSCY dali wczoraj ciała, o ile można to tak w ogóle nazwać.
Dla mnie, może zabrzmi to dość kontrowersyjnie, był to świadomy ruch całego zespołu. Nie wiem tylko, co ma mieć to na celu..
W ten sposób gra się na zwolnienie menagera, a chyba nikt nie chce zwolnienia Kloppa, bo na treningu trzeba biegać??
Obrazek

Bartek84

Post autor: Bartek84 »

Ciężko stwierdzić kto zagrał wczoraj gorzej, czy Lovren czy van Dijk. Obaj byli przefatalni. Natomiast oni nie jadą na tym samym wózku i to wie każdy. Virgil będzie w przyszłym sezonie ponownie numerem 1 na środku obrony Liverpoolu, a Dejan mam nadzieję zostanie w końcu wytransferowany. Już 7 miesięcy temu był bliski odejścia do Romy, ale Włosi za bardzo kombinowali, a poza tym okienko w Anglii było już zamknięte i takie mimo wszystko osłabianie się nie było na pewno w interesie Liverpoolu. Ty razem liczę na to, że już żadnych niespodzianek nie będzie. Jak dostaniemy 10 baniek za Dejana to uważam, że to będzie dobry deal. 31 lat na karku i rok do końca kontraktu, na nim już się nie da zarobić.

MILF

Post autor: MILF »

Spoiler:
Pisząc zespół miałem na myśli zarówno zawodników jak i cały sztab.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
tuniol

Post autor: tuniol »

Ktoś coś wie co z Dejanem ? Gdzieś wcześniej śmignęła mi informacja, po kontuzji Alissona, że Dejan może być w to zamieszany. Było to po meczu z Watfordem. Od tego czasu nasza ostoja obrony nawet chyba na ławce nie była.
You'll never walk alone

zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

tuniol pisze:Ktoś coś wie co z Dejanem ? Gdzieś wcześniej śmignęła mi informacja, po kontuzji Alissona, że Dejan może być w to zamieszany. Było to po meczu z Watfordem. Od tego czasu nasza ostoja obrony nawet chyba na ławce nie była.
No tak trzeba znaleźć winowajce :D Najlepiej w boguducha winnym Dejanku. Dajmy już mu spokój na czas, kiedy znowu pojawi się na murawie.
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Dejan łączony z Arsenalem. Czyżby partner dla Luiza ?

consigliere

Post autor: consigliere »

Wrubel84 pisze:Dejan łączony z Arsenalem. Czyżby partner dla Luiza ?
Lovren - Luiz - Mustafi, ale byłby tercet :D
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

everlast

Post autor: everlast »

Mogliby grac trojka z tylu wtedy :D

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Niech bedzie LFC strata, 50 mln i niech idzie

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Jest i nas Lolvrenek, cholera oddać go za wór ziemniaków i więcej nie oglądać bo strach.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Tindr

Post autor: Tindr »

10 min na boisku i już tyle błędów że tylko cudem nie przegrywamy....
Hell is empty and all the devils are here...

ManiacK

Post autor: ManiacK »

No to panie Matip, zdrowia zdrowia zdrowia, bo nie wiem co gorsze, Lovren czy jakiś młodzik, co ostatnio jak grali to nie pokazywali na ŚO się bardzo, tam niestety urodzaju nie ma na ten moment ;/ no i jednak dodatkowo doświadczenie potrzebne na tej pozycji.

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Parę osób mnie uprzedziło. Sam miałem o tym wspomnieć. Przez większość część meczu Alisson się nudzi, wchodzi z ławki Lovren i w 10 min po jego błędach dwie groźne akcje. Czekam na dzień, aż w końcu sprzedamy Dejana do jakiegoś klubu. Wrzucajcie każdą plotę odnośnie jego transferu, żeby człowiek choć się połudził.

Najlepsze czy najgorsze, sam nie wiem, jest to, że każdy zespół bezczelnie rzuca długie piłki na stronę Lovrena, gdy Chorwat jest na boisku. Każdy wie, że to jest szansa na zagrożenie naszej bramki, kiedy futbolówka będzie się znajdowała w strefie Dejana.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

zalewsky
Redaktor

Post autor: zalewsky »

Lovren? 17. minut w jego meczu było dramatyczne!
Chorwat przez kilkanaście minut gry zrobił tyle bałaganu pod naszym polem karnem, że głowa mała.

Kilka statystyk Lovrena z wczoraj: zagrał tylko 17 minut, trzy razy stracił piłkę, raz został przedryblowany, przegrał każdy pojedynek, osiem razy źle dograł futbolówkę, przegrał dwa pojedynki powietrzne.

Gość zarabia u nas 100 tysięcy tygodniowo, gdzie Gini zarabia 80. Czas najbliższy sprzedać Chorwata! Na pewno lepszym rozwiązaniem na teraz jest posadzenie jako czwartego środkowego Fabinho, albo Hoevera.
Czerwiec 2020: Liverpool to make no major signings in the upcoming transfer window. [The Athletic]

Quiz wiedzy o Liverpoolu - Quiz

ODPOWIEDZ