Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
urban12

Re: Dejan Lovren

Post autor: urban12 »

A co robił Subasić? widzi, że Lovren blokuje gościa i stoi jak wryty.
Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Raz uratował super interwencją, a drugi raz "forma z Liverpoolu" mu się włączyła, czyli typowy Dejan "skała".

Mikey9692

Post autor: Mikey9692 »

Ale pieprzycie za przeproszeniem. A może popatrzcie co zrobił Versalijko z Subasiciem. Ten pierwszy zagrał tak ze Lovren nie miał żywcem jak do niej dojsc, a gdy Dejan robił wszystko by zablokować Argentyńczyka to bramkarz zbierał się jak wóz z węglem. Nie było tam żadnego błędu Lovrena. Ale pewnie lepiej jak te barany powtarzać za komentatorem.
Btw, świetne zawody naszego obrońcy jak i całego zespołu Hrvatskiej.

Mortimer

Post autor: Mortimer »

Mikey9692 pisze:Ale pieprzycie za przeproszeniem. A może popatrzcie co zrobił Versalijko z Subasiciem. Ten pierwszy zagrał tak ze Lovren nie miał żywcem jak do niej dojsc, a gdy Dejan robił wszystko by zablokować Argentyńczyka to bramkarz zbierał się jak wóz z węglem. Nie było tam żadnego błędu Lovrena. Ale pewnie lepiej jak te barany powtarzać za komentatorem.
Btw, świetne zawody naszego obrońcy jak i całego zespołu Hrvatskiej.
Zgadzam się. Bardzo pewny mecz Dejana. W sytuacji, której mówicie zabrakło komunikacji, albo większych jaj u bramkarza, bo Dejan wyraźnie blokował atakującego, żeby bramkarz mógł spokojnie złapać piłkę. W mojej opinii zagrał bardzo dobry mecz. Cały zespół Chorwacji zagrał rewelacyjnie.

Bartek84

Post autor: Bartek84 »

Mam zamiar napisać kilka dobrych zdań o Lovrenie, ale przyznam szczerze, że trochę się obawiam iż znowu wleci tu zaraz jakiś Anty fan, który mnie zwyzywa od fanboyów Lovrenów, Lallanów i Hendersonów :D . Powiem tak, mamy na tych Mistrzostwach, oprócz Polskiej reprezentacji, ośmiu piłkarzy Liverpoolu. Trzech z nich praktycznie nie podnosi się z ławki, czwarty wchodzi na końcówki, piąty właśnie wczoraj odpadł z turnieju i zostało raptem trzech, którzy odgrywają ważne role w swoich drużynach. To Lovren, Mane i Henderson. Mam zamiar kibicować całej ósemce piłkarzy naszego klubu i cieszę się kiedy grają dobrze bo ewentualny sukces może ich napędzić przed kolejnym sezonem ligowym.

Lovren dzisiaj zagrał dobre zawody. Co prawda popełnił jeden błąd kiedy nie zrozumiał się z bramkarzem, ale oprócz tej jednej sytuacji był w zasadzie bezbłędny. Oczywiście obrona Chorwacji nie została jakoś specjalnie przetestowana przez Argentyńczyków, ale tak czy inaczej uważam, że Dejanowi należą się słowa uznania. Muszę tutaj od razu napomknąć, że naprawdę długo byłem zagorzałym krytykiem Lovrena. Naprawdę to był jeden z tych piłkarzy Liverpoolu, którzy najbardziej mnie irytowali i uważałem nawet, że Klavan jest od niego lepszy natomiast trzeba być ślepym żeby nie zauważyć jaki postęp nastąpił w grze tego piłkarza. Nie wiem kiedy dokładnie to się stało, czy w momencie przyjścia do klubu van Dijka zimą czy jeszcze trochę wcześniej, ale wydaje mi się, że ostatni mecz, który mu wybitnie nie wyszedł to było ligowe starcie z Tottenhamem na Wembley jakoś tam we wrześniu czy październiku zeszłego roku, nie pamiętam już dokładnie. Dostał wtedy zmianę około 35 minuty i potem jakby coś go odmieniło. Nie mam zamiaru zachowywać się jak jakiś Janusz, że będę wchodził tutaj i pisał kiedy powinie mu się noga, a jak będzie grał tak jak chociażby w finale Ligi Mistrzów to będę pomijał jego wątek i pisał na temat innych piłkarzy. Nie o to chodzi. Nie mam problemu z żadnym piłkarzem Liverpoolu, o ile będzie grał na odpowiednio wysokim poziomie. Jak przyjdzie nowy obrońca i będzie lepszy od Lovrena to super, wolę mieć Lovrena na ławce niż go tam nie mieć. Silna ławka to podstawa żeby osiągnąć sukces. Na ten moment jednak muszę przyznać, że są większe problemy do rozwiązania w składzie niż środek obrony. Nie przeszkadza mi w ogóle taka piątka piłkarzy w postaci Van Dijka, Lovrena, Matipa, Gomeza i Klavana. Oczywiście Klavan powoli będzie kończył swoją przygodę w LFC, Gomez być może powinien pójść na wypożyczenie, a Matip często łapie kontuzje, dlatego też ostatecznie nie będę zaskoczony jak Klopp postanowi jednak kupić jakiegoś środkowego obrońcę, ale po prostu nie będę krytykował Lovrena tylko dlatego, że nazywa się Lovren. Jak dla mnie to on jest w tej chwili nr 2 w hierarchii na pozycję środkowego obrońcy w Liverpoolu więc każdy ewentualny nowy transfer będzie raczej oznaczał kłopoty dla kogoś z trójki Klavan, Matip i Gomez. Tak to przynajmniej widzę na chwilę obecną.

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

@empireofthekop
Strikers Lovren has pocketed over the past few months: Ronaldo, Messi, Kane

Lovren rozgrywa bardzo dobre mistrzostwa, oby taką formę utrzymał i w finale, a później podczas tworzenia duetu z Virgilem. Jedyny słabszy mecz przydarzył mu się jedynie chyba przeciwko Islandii.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Juluz pisze:@empireofthekop

Lovren rozgrywa bardzo dobre mistrzostwa, oby taką formę utrzymał i w finale, a później podczas tworzenia duetu z Virgilem. Jedyny słabszy mecz przydarzył mu się jedynie chyba przeciwko Islandii.
Zauyważyłem, że Lovren nie lubi grać przeciwko słabiakom. Dopiero wtedy odpalają mu się dryblingi itp jak z West Hamem.
Niemniej jednak, do odstrzału jak nie teraz to za rok.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Awatar użytkownika
hjk95

Post autor: hjk95 »

HappyBlancik pisze:
Juluz pisze:@empireofthekop

Zauyważyłem, że Lovren nie lubi grać przeciwko słabiakom. Dopiero wtedy odpalają mu się dryblingi itp jak z West Hamem.
Niemniej jednak, do odstrzału jak nie teraz to za rok.
Lovren razem z Van Dijkiem będzie podstawowym stoperem Liverpoolu przez parę najbliższych lat i zaakceptujcie to w końcu a nie ciągle chcecie go wyrzucać na siłę z klubu. Stworzyli zajebisty duet i zapomnijcie o Lovrenie kasztanie.

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Nic nowego. Lovren był i jest fatalny. Ile to już razy łapał formę w ciągu ostatnich 4 lat? Wszystko po to by po chwili ponownie sprowadzić wszystkich na ziemię. Rzecz w tym, że to nie pierwszy raz gdy wydaje się, że zaczyna grać stabilnie, ale w końcu znowu odetnie mu prąd i będziemy trafić głupie punkty. Tak było przez ostatnie 4 lata i nic się tu raczej nie zmieni.

Nicco

Post autor: Nicco »

Kurczę, ależ niesamowite są drużyny Liverpoolu i Chorwacji. Dojść do finałów najważniejszszch rozgrywek z tak fatalnym zawodnikiem na tak ważnej pozycji jaką jest środek obrony. Fenomen !!!
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

MateuszFC

Post autor: MateuszFC »

Doprowadziłem Liverpool do finału Ligi Mistrzów, a teraz moja drużyna narodowa jest w finale Mundialu. Myślę, że ludzie powinni dostrzec, że ja także jestem jednym z najlepszych obrońców na świecie, a nie ciągle gadać bzdury.

Lovren po wczorajszym meczu xD Myślałem że padnę :)

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

MateuszFC pisze:Doprowadziłem Liverpool do finału Ligi Mistrzów, a teraz moja drużyna narodowa jest w finale Mundialu. Myślę, że ludzie powinni dostrzec, że ja także jestem jednym z najlepszych obrońców na świecie, a nie ciągle gadać bzdury.

Lovren po wczorajszym meczu xD Myślałem że padnę :)
Jeszcze jeden taki wywiad i FIFA śledztwo przeprowadzi, że zaraz po meczu Lovren chodzi pijany :D Chyba, że te Redbulle ma jakieś chrzczone :lol:
Owszem, miał kilka bardzo dobrych interwencji, ale parę razy był też objechany jak dziecko. Nie był bohaterem na jakiego się kreuje.

John

Post autor: John »

Lovren jest absolutnym liderem obrony Chorwatów. To dzięki jego postawie, Vida gra naprawdę dobrze. Bez cienia wątpliwości to Lovren jest tym lepszym i pomagającym drugiemu.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Może i Lovrena bronią ostateczne wyniki, ale to też nie jest tak do końca jak wynika z jego wypowiedzi.
Owszem, jest aktualnie finalistą Ligi Mistrzów oraz Mistrzostw Świata, ale fakty są takie, że LFC awans zapewniła ofensywa (każdemu rywalowi, z którym graliśmy pakowaliśmy łącznie przynajmniej 5 goli), więc nie były to w większości mecze na skraju wyniku, gdzie jeden błąd decydował o odpadnięciu, a z kolei Chorwaci mają nieco szczęścia (dwukrotnie wygrane karne i awans do finału po dogrywce), ale z przodu też potrafią podkręcić tempo i cieszy mnie ich awans.
Nie mniej jednak, trzeba zauważyć, że Dejan naprawdę spisuje się na tym mundialu bardzo dobrze, co nie zmienia faktu, że gdyby to zależało ode mnie - pozbyłbym się Go z Liverpoolu i zastąpił kimś innym.
Nie chcę dać znowu się nabrać w jego mityczną "zwyżkę formy". Chłop siedzi u nas już 4 lata bazując na chwilowych zwyżkach, które wyglądają tak, że 2 mecze gra jak skała, a w trzecim robi ten sam idiotyczny błąd po raz 32658 w swojej karierze i kosztuje nas to utratę gola.
No ale nic to, wszystko wskazuje na to, że Lovren dostanie swoją szanse po raz kolejny i nic nie możemy na to poradzić, więc trzeba Go wspierać, bo jak widać psychika nie jest jego mocną stroną.

Loktevic

Post autor: Loktevic »

Panowie, wiecie jak to jest z tłumaczeniami. Albo media przekręciły, albo miał na myśli doprowadziłem Liverpool wraz z innymi do finału... Lovren to raczej nie jest typ buca, pewnie chodziło mu w tej wypowiedzi ogólnie, że nie jest taki zły jak go malują.
Obrazek

ODPOWIEDZ