Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Bakan

Re: Dejan Lovren

Post autor: Bakan »

Ale co Ty chcesz udowodnić tym postem? To, że Klopp chwali a takze broni swoich piłkarzy po wysoko wygranym meczu? Niestety ale na stanowisku Kloppa nie ma mowy o mowieniu trgo co sie myśli, tutaj trzeba formulowac wypowiedzi tak by zespol Ci ufał, dał się za Ciebie pokroić i żeby panowala w nim swietna atmosfera. Za błędy na ogół krytykuje się w szatni a nie na konferencji prasowej. Nie zmienia to faktu, że Lovrena w przyszłym sezonie powinno tu nie być bo chyba w całej Premier League nie ma drugiego obrońcy, który popełniłby tyle indywidualnych błędów zakonczonych golem. Lovren out, za niego Koulibaly/De Vrij/Sokratis/Manolas (wiem, wczoraj słaby) co w zestawieniu z Van Dijk, Matip, Gomez + Klavan w glebokich rezerwach daje nam WRESZCIE solidny zestaw w środku obrony.

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

O ile jestem zadowolony z wyniku i też uważam, że Liverpool skończy mecz w Romie pakując bramkę tak Lovren niestety musi dać swój popis, facet w każdej sytuacji odpala na swój sposób i tracimy głupio gola. Co jak co, ale pomyślcie sobie o takim błędzie w finale gdzie nie ma dwumeczu i jest wynik wyrównany? W ultra ważnym meczu jest w stanie przekreślić wysiłek drużyny babolem. Powinniśmy a wręcz musimy mieć kogoś pewniejszego w przyszłym sezonie a ten mam nadzieję, że zajebiście udanie dogramy z nim i podziękujemy.

Awatar użytkownika
Anty

Post autor: Anty »

Ale co miał powiedzieć Klopp na konferencji? Wszyscy wiemy, jak "silny" psychicznie jest Dejan, więc przecież manago nie powie wprost, że dał ciała, bo ma w odwodzie jedynie zielonego Gomeza.

W perspektywie ewentualnego finału - takie piły, jak na Dżeko przy bramce na 1:5, będą szły na Krystynę jedna za drugą. Tam dopiero będę drżał o lidera.
Obrazek

paink

Post autor: paink »

Jesteście ku*** niezastąpieni :lol: Serio. Jak 26-go odprawimy 4-1 Bayern czy inny Real to nawet nie zauważycie, że wygraliśmy CL, bo trzeba będzie się przyjebać do Lovrena za straconą bramkę. W temacie takiego Sadio oczywiście cisza, chociaż spierdolił jedną setkę i jedną dwusetkę.

Masz jeszcze jakieś sensowne argumenty czy od razu mam skasować posta? Słowo na "k" nie jest jakimś atutem gdy dyskutujemy na jakiś temat.
/Mod

Panie Mod, poczytaj Pan sobie poprzednie strony tego tematu. Tam znajdziesz lepsze atuty. To wylewanie pomyj na gracza LFC i kółko wzajemnej adoracji nazywasz dyskusją? :lol: "Dyskutujcie" sobie, już nie przeszkadzam.

edit: Czytałem i jeśli jakiś post miał na celu
zbiorowe/indywidualne podważenie wypowiedzi innej osoby bez wskazania argumentu/powodu to został skasowany,
być może jeszcze jakiś będzie skasowany ale ten post z ostatnich 3-4 wpadł mi "w oczy" gdyż nie widzę odniesienia do jakiegoś posta/wskazania dlaczego ktoś źle rozumuje i Lovren błędu nie popełnił czy dlaczego tak bardzo się wszyscy mylą, że należy to podkreślić słówkiem najstarszego zawodu świata./Mod
Obrazek

Django

Post autor: Django »

Anty pisze:Ale co miał powiedzieć Klopp na konferencji? Wszyscy wiemy, jak "silny" psychicznie jest Dejan, więc przecież manago nie powie wprost, że dał ciała, bo ma w odwodzie jedynie zielonego Gomeza.
Który pewnie zagrałby pewniej od Dejana na ŚO. Najbliższy mecz ze Stoke jest idealnym okazją na sprawdzenie Joe na ŚO.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Zagrał solidnie do 80 minuty, o niebo lepiej o "Boga" defensywy, który się nie raz nie dwa gubił i wybiegał w losowe miejsca na 30 metrze. A potem się zdarzyło.
Ale mówić, że to Lovren był najgorszy na boisku to już przesada i dowalanie się do niego dla zasady bo kółko wzajemnej adoracji tak robi sobie dobrze. Jeśli kogoś winić za to, że Roma ma szanse to raczej Mane, który spartolił 2 setki przynajmniej.

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Bolo pisze:Jeśli kogoś winić za to, że Roma ma szanse to raczej Mane, który spartolił 2 setki przynajmniej.
To fakt, że Mane spartolił okrutnie, ale on to zrobił przy wyniku 0-0 i gdyby wtedy wykorzystał swoje okazje, to niewykluczone, że mecz potoczyłby się inaczej albo tak czy siak skończylibyśmy strzelanie po 5 golach. A Lovren z kolei spartolił w samej końcówce, jak już wszystko było ustalone.
Rozumiem, że zagrał solidnie 80 minut, ale niestety mecz trwa 90 i te odcinki mózgu zdarzają mu się niemal w każdym meczu. Lovrena, niestety, trzeba się po sezonie pozbyć i to w trybie natychmiastowym.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Bolo pisze: Jeśli kogoś winić za to, że Roma ma szanse to raczej Mane, który spartolił 2 setki przynajmniej.
Mane zmarnował 2 patelnie przy wyniku 0-0. Lovren pozwolił Romie na zdobycie gola przy stanie 5-0. Tak to zdecydowanie wina Mane, że Roma ma jeszcze szanse odrobić.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Co ma wynik do rzeczy? Jak Mane spartolił sprawę przy 0-0 to jest ok, ale jakby Lovren zepsuł dwie akcje przy 0-0 to już by nie było ok? Ludzie, ochłońcie, bo czasami wygadujecie takie bzdury, że to się w głowie nie mieści. Lovren zagrał praktycznie całe spotkanie na wyższym poziomie niż Van Dijk, który robił głupie wyjścia jakby był bogiem rozgrywania albo jakimś Kroosem. Co mecz musicie narzekać. Aż się inne słowa cisną na usta, których nie mogę użyć, bo "nie możesz przyznać ostrzeżenia sobie samemu". Lovren zepsuł jedną bramkę, Mane zepsuł dwie setki. Jakby Mane strzelił swoje dwie setki to Lovren mógłby zepsuć dodatkową akcje a i tak dalej byśmy już grali w finale. Zmieńcie dział.

edit: I nawet nie mówcie, że Gomez zagrałby lepiej od Lovrena. Gomez stoi i patrzy. Jest za młody na taki etap rozgrywek. Chociaż czuje, że takie Stoke też będzie go przestawiać. Lovren to nasz w tej sytuacji najlepszy obrońca do pary z Van Dijkiem. Inna sprawa, że nikogo innego nie mamy.

Szpiegu, za bardzo wziąłeś sobie nick do serca, stalkujesz mnie. Zatem sprawa trafia na policje. Halo, policja, śledzi mnie, przyjeżdżajcie na lfc.pl

Samemu nie ale ode mnie możesz dostać :lol:
Ah na Mane jeszcze przyjdzie czas ponarzekać, wydaje mi się, że został on przywołany do tablicy przez obrońców Lovrena, a nie przez osoby, które krytykują Lovrena nie sądzisz? :badhappy:
edit: nic nie jest przypadkiem! Zgłaszam do prokuratury! :) /szpiegu
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

No ludzie, jeśli dla was lepsze są błędy Mane przy 0-0 gdzie ma dwukrotnie bramkarza na ziemii i dwukrotnie nie trafia w światło bramki(gdsię przy 2 strzale mógł i chyba powinien przepuścić piłkę do Hameza) niż błąd DL przy wyniku 5-0, który mógł się zdarzyć każdemu, nawet VvD który zagrał o wiele gorzej no to sorry, ale tu chyba nie ma o czym dyskutować bo zaraz ktoś stwierdzi że 2 bramka dla Rzymian to też wina DL.

@szpieg

Co do ocen to jak spytasz 5 osób to dostaniesz 5 różnych ocen :P.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2018, o 11:31 przez Bolo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Bolo pisze:No ludzie, jeśli dla was lepsze są błędy Mane przy 0-0 gdzie ma dwukrotnie bramkarza na ziemii i dwukrotnie nie trafia w światło bramki(gdsię przy 2 strzale mógł i chyba powinien przepuścić piłkę do Hameza) niż błąd DL przy wyniku 5-0, który mógł się zdarzyć każdemu, nawet VvD który zagrał o wiele gorzej no to sorry, ale tu chyba nie ma o czym dyskutować bo zaraz ktoś stwierdzi że 2 bramka dla Rzymian to też wina DL.
To chyba inny mecz oglądaliśmy, zgadzam się z oceną dziennikarzy:
"Virgil van Dijk - 8 of 10
Comfortable bringing the ball forward and made several important interceptions. A class act"
https://www.independent.co.uk/sport/foo ... ml#gallery

Na pewno Lovren nie zagrał lepiej od VVD. Mało tego, VVD nie wybiegał w losowe miejsca - skąd taki pomysł?

Zaraz zrobi się offtop.

Rozmawiamy o Lovrenie i zostańmy przy tym temacie, rozegrał niezłe 80 minut chociaż 2 razy się pogubił, do tego słaba końcówka - to są fakty ale przy 5:0 tak jak pisałem - stanęli wszyscy więc na pewno nie można winić tylko Lovrena za całą tą akcję...
Oby do końca sezonu zagrał na takim poziomie jak grał z City czy ten dłuższy kawałek z Romą.

W przyszłym sezonie Klopp będzie myślał co dalej - jestem pewien, że zakup następnego obrońcy będzie priorytetem przy wielokrotnych kontuzjach Matipa i ewentualnym powolnym wdrażaniu Gomeza.

Edit: Bolo, nie jestem odosobniony w ocenach i dziennikarze także:
https://www.sportskeeda.com/football/li ... er-ratings
Dejan Lovren - 5/10
Virgil van Dijk - 7/10

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... s-12421663
Lovren - 7
VVD - 8

https://www.thisisanfield.com/2018/04/l ... r-ratings/
Lovren 6,5
VVD - 7,5

Robertos

Post autor: Robertos »

Nie chce mi się wierzyć, że ten typ po 4 latach, dalej ma swoich obrońców, chociaż skoro do samego końca ludzie tutaj twierdzili, że Mignolet to bardzo dobry bramkarz to nie powinno mnie to dziwić. Dziwnym trafem to nie Bóg defensywy wczoraj popełnił błąd po którym padła bramka tylko Lovren. Po raz kolejny. Gość jest równie solidny co spróchniałe drzewo czekające na ostateczny podmuch wiatru. I się wczoraj tego podmuchu doczekał. Po raz kolejny.
Dzień w którym Lovren wraz z Mignoletem i Moreno wyjdą spakowani przez bramę i już nie wrócą, będzie dniem oznaczającym, że klub ostatecznie chce zerwać z wizerunkiem wiecznie człapiącego za plecami najlepszych w Premier League i żebrzącego o 4 miejsce. I mam nadzieję, że to będzie lato 2018.

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Naprawde ktos wierzy, ze Gomez bedzie w przyszlosci czolowa postacia w LFC? HA HA. Koles nie ogarnia krycia, vide mecz z Arsenalem (i nie mowcie, ze nie jego pozycja, bo przy bramckach akurat to nie mialo najmniejszego znaczenia).
Czepianie sie Lovrena po tym nabiciu napastnika Romy to tez niezle naduzycie, nikt nie zwrocil uwagi, ze tam posrednio spierdzielil Henderson, ktory pod wplywem pressingu Romy wycofal pilke do Lovrena, na ktorego biegl rozpedzony napastnik. Lovren mogl albo wybic pilke na rog/aut, cofnac do bramkarza, co prawdopodobnie skonczyloby sie przejeciem pilki i golem, albo probowac utrzymac pilke w boisku, co spowodowalo zagrozenie. Nie mowie, ze wybral najlepsze rozwiazanie, ale tu wspolwinny jest tez Henderson, no ale przeciez do Milnera czy Hendo nikt sie nie przyczepi.. Niektorzy sa juz tak uprzedzeni do Lovrena, ze takie szczegoly nie maja znaczenia. Strach pomyslec co by bylo gdyby wczoraj na drodze strzalu zamiast Milnera stal Lovren :)

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Robertos pisze:chociaż skoro do samego końca ludzie tutaj twierdzili, że Mignolet to bardzo dobry bramkarz to nie powinno mnie to dziwić.
Przepraszam za offtop, ale po raz kolejny widze jakies bzdury bez potwierdzenia wiec po raz kolejny pozwole sobie zapytac, kto tak twierdzil? Moze zacytujesz jakies posty mowiace o tym, ze Migs to bdb bramkarz?

Dajcie sobie ludzie czasem na wstrzymanie, odpusccie pisanie po prostu. Podobne rzeczy wypisywal ostatnio Consigliere w temacie TAA i nadal czekamy na jego odpowiedz bo cos sie schowal chlopak.

A co do Lovrena - caly mecz dobry niestety standardowe odciecie pradu. Nadal jednak jest to najlepszy wybor do pary z VvD i mimo wszystko gra bardzo solidnie. Zreszta w ogole caly blok defensywny gra niezle i statystyki tylko to potwierdzaja. Glupie bledy zdarzaja sie kazdemu, taki Otamendi z City czy inny Smalling z MU odwalaja gorsze babole w co drugim meczu, ale po prostu nie sa Lovrenem. W lecie pewnie Klopp sie zastanowi nad zmiana, ale jednak wydaje mi sie, ze nie bedzie szukal srodkowego obroncy.

Robertos

Post autor: Robertos »

Jakie znowu bzdury? Hamuj piętą trochę koleżko, wielu tu było takich co to wkładali go do jakichś topów ligi i twierdzili że to najzupełniej wystarczający bramkarz na Liverpool, przerzuć sobie temat Simon Mignolet i znajdziesz bez problemu.
Bzdurą to jest tłumaczenie typa, który od samego początku ośmiesza ten klub swoją nieudaczną grą, że jak raz czy dwa mu odetnie prąd i padnie bramka to prawie cały dobry mecz rozegrał. I kogo obchodzi jakiś Smalling, ich cyrk ich małpy? A u was to murzynów biją.

ODPOWIEDZ