Dejan Lovren

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Rahk8

Re: Dejan Lovren

Post autor: Rahk8 »

MariuszMaxKolonko pisze:Czas do końca sezonu to tak na prawdę chwila prawdy dla Dejana. Być albo nie być w LFC.
Teraz z nim jest trochę jak jeszcze niedawno z Kariusem. Brak pewności siebie, który wynikał z braku gry i presji otoczenia.
Z drugiej strony Lovren miał już okazję do wykazania się i wychodziło mu to w zasadzie nijak. Jak zagrał dobry mecz to w następnym potrafił się upokorzyć. Jeśli nie pokaże w ostatnich meczach tego sezonu, że stać go na najwyższy poziom (a jednak najprawdopodobniej nie stać) to nie widzę dla niego miejsca w przyszłym sezonie nawet na ławce.

Trzeba jednak przyznać, że źle wszedł do klubu a potem już nie mógł się odnaleźć. Jest niezłym obrońcą ale za często wyłącza myślenie.
Nope, bez względu na następne miesiące, powinien zostać sprzedany. Pokazał, że nie nadaje się do gry na takim poziomie i i trzeba odzyskać jak największą część kwoty jaka została w niego wtopiona i zwolnić 100tys/tyg dla kogoś lepszego.

Awatar użytkownika
sebix129

Post autor: sebix129 »

Już widzę ten spam w trakcie i po meczu w tym temacie :) no chyba że zagra mecz sezonu i tego mu życzę

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

sebix129 pisze:Już widzę ten spam w trakcie i po meczu w tym temacie :) no chyba że zagra mecz sezonu i tego mu życzę
Spam też będzie, jak zagra mecz życia :)
Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
Anty

Post autor: Anty »

Taa, w temacie "Upadek. Gdzie nasz wielki Liverpool?".
Obrazek

paink

Post autor: paink »

Świetny występ Dejana. Po kontuzji Matipa miałem ogromne obawy czy Chorwat ogarnie ciężar i presję meczów o półfinał CL. Dziś świetne ustawianie się, czyste wejścia, bez głupich fauli. Po prostu włączył myślenie na boisku. Jak dla mnie MOTM.
Obrazek

Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

Trzeba oddać Dejanowi co mu się należy. Zagrał w tym dwumeczu lepiej niż jego partner ze środka i jestem w niemałym szoku. Naprawdę szkoda, że nie potrafi utrzymać takiego poziomu cały czas.
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

A ja się nie zgodzę. Skosił Sterlinga przy 16tce, przy golu mógł się lepiej ustawić zasłaniając Jesusa, a do tego czasami wypuszczał się do przodu w gąszcz zawodników City, a następnie oddawał piłkę Arnoldowi, zostawiając go bez supportu. To był dobry dwumecz w jego wykonaniu, prawdopodobnie 2 najlepsze spotkania w czerwonej koszulce, miał ważną interwencje przy strzale Silvy, ale nie sądzę, żeby zagrał lepiej od Van Dijka.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

LukasLFC

Post autor: LukasLFC »

Dokładnie, mimo wszystko czuć różnice klasy między nim a Van Dijkiem, choćby nie wiem jaki mecz miał zagrać. Dejan nawet był w stanie przegrać główkę ze Sterlingiem, niczego mu nie ujmuje, ale nie ma co się szczycic nad Dejanem, drużyna zagrała super i lecimy dalej

Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

Jakkolwiek ryzykownie by nie zagrał i jakkolwiek mniej pewnie wyglądał od Van Dijka (z czym się absolutnie zgodzę, chociaż nie miałem stresu przy żadnej z jego interwencji, co jest niespotykane) to jego gra nie doprowadziła do wyjątkowo niebezpiecznych sytuacji, czy nie naraziła nas realnie na stratę bramki. Czego nie można powiedzieć o VVD.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rudek666

Post autor: Rudek666 »

LukasLFC pisze:Dokładnie, mimo wszystko czuć różnice klasy między nim a Van Dijkiem, choćby nie wiem jaki mecz miał zagrać. Dejan nawet był w stanie przegrać główkę ze Sterlingiem, niczego mu nie ujmuje, ale nie ma co się szczycic nad Dejanem, drużyna zagrała super i lecimy dalej
Van Dijk za to nie powinien przegrać pojedynku siłowego ze Sterlingem, a jednak przegrał co skutkowało utratą gola.
A Ty Pyra może przynajmniej raz zajmiesz te klapki z oczu i spojrzysz na grę Dejana obiektywnie, a nie pod pryzmatem błędów popełnionych dawno temu. Liczy się tu i teraz, a w tym momencie to Lovren jest naszym najlepszym zawodnikiem z lini defensywnej w tym dwumeczu. Ale dla Ciebie ważniejsze jest to, że 2 sezony temu oddał piłkę Lanziniemu, albo że przegrał pojedynek glowkowy z Lukaku.

We wczorajszym meczu Dejan był tak zmotywowany i nabuzowany, że jeśli Klopp kazałaby mu umrzeć w imię tego zwycięstwa to on nawet by się nie wahał.
Zaliczył kilka interwencji, które wyręczyły Kariusa.
Cięcie tej gnidy Sterlinga też jak najbardziej na plus.
Solidny meczyk taki na 9/10.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Dawno temu? Przecież Dejan w tym sezonie zawalił masę bramek... To, że był w tym dwumeczu prawie bezbłędny to fajnie i chwała mu za to ale gdy pogra chociaż tak z pół roku to będziemy rozmawiać inaczej.
Zobaczymy co pokaże w półfinale i ostatnich meczach sezonu - w przyszłym sezonie i tak maksymalnie zmiennik
(mam nadzieję).

kacciq

Post autor: kacciq »

Naprawdę ktoś robi z Lovrena winowajcę straconej bramki, gdy był sam przeciwko dwóm rywalom? @PyrkaLFC bądźmy obiektywni.
A co do jego wychodzenia i zostawiania Arnolda to mogłem tego nie zauważyć, ale zauważyłem jedno wyjście van Dijka na lewą obronę gdzie zostawił Lovrena samego na środku obrony i nie wracał przez pół akcji, bo nie mógł się dogadać z Robertsonem żeby to on podszedł do rywala... To mogło nas słono kosztować.
Jedyna sytuacja w której Dejan podniósł mi ciśnienie to "wybicie" przewrotką po słupku Bernardo, komicznie to wyglądało :lol:

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Ale czy my oceniami teraz DL za cały sezon, czy mówimy o tym dwumeczu? Bo w dwumeczu DL zagrał o niebo lepiej niż VVD. DL robił w tym meczu co mógł.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Rudek666 pisze:
LukasLFC pisze:Dokładnie, mimo wszystko czuć różnice klasy między nim a Van Dijkiem, choćby nie wiem jaki mecz miał zagrać. Dejan nawet był w stanie przegrać główkę ze Sterlingiem, niczego mu nie ujmuje, ale nie ma co się szczycic nad Dejanem, drużyna zagrała super i lecimy dalej
Van Dijk za to nie powinien przegrać pojedynku siłowego ze Sterlingem, a jednak przegrał co skutkowało utratą gola.
A Ty Pyra może przynajmniej raz zajmiesz te klapki z oczu i spojrzysz na grę Dejana obiektywnie, a nie pod pryzmatem błędów popełnionych dawno temu. Liczy się tu i teraz, a w tym momencie to Lovren jest naszym najlepszym zawodnikiem z lini defensywnej w tym dwumeczu. Ale dla Ciebie ważniejsze jest to, że 2 sezony temu oddał piłkę Lanziniemu, albo że przegrał pojedynek glowkowy z Lukaku.
Ku*wa facet naucz się czytać, odniosłem się tylko do wczorajszego meczu.
Spoiler:
VVD kasował wszystkie pilki w nasze pole karne. Wygranych pojedynków powietrznych miał 6, przy 2 Dejana. Niestety nie znam statystki ogólnej liczby kontaktów z piłką, ale chętnie zobaczę jak ktoś podrzuci, bo jestem przekonany, że częściej był pod grą niż Lovren.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

http://www.bbc.com/sport/football/43727097

Lovren wczoraj: "Jestem ofiarą bezpodstawnej krytyki"
Lovren dzisiaj: "Zmotywowałem zespół do zwycięstwa"
Lovren jutro: "Rozwiązałem problem głodu na świecie i wynalazłem lek na raka".

Dla porównania Salah, który w tym sezonie w 44 spotkaniach zdobył 39 bramek i 13 asyst, oraz otworzył wynik w obydwu spotkaniach z City:
"Często zmieniałem pozycje w tym spotkaniu, ale ostatecznie gramy jako drużyna. Jedenastu zawodników i każdy dał z siebie sto procent, dlatego jesteśmy szczęśliwi z wyniku."

Nie podoba mi się egocentryzm Lovrena. Jak daje du*y to oczywiście wszyscy się na niego uwzięli ale on nie ma nic do poprawy. Jak wygrywamy to nagle Lovren biegnie do gazet mówić o tym jak to wpłynął na zespół krzycząc w szatni.

Ostatnio utrzymuje stałą niezłą formę, mam nadzieje, że tak zostanie do końca sezonu, nie popsuje nam żadnego meczu i odejdzie za jakiś przyzwoity pieniądz #MamKlapkiNaOczach

ODPOWIEDZ