Lazar Marković

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

sc0user

Re: Lazar Marković

Post autor: sc0user »

No niestety, większości chyba zamydlił oczy tym golem gdzie sobie podbił nad bramkarzem, zgasił na kolanko i strzelił.
Biały Ibe. Szybki i... rok po roku coraz starszy. Miał jakieś momenty, ale kto ich nie miał.

Przykre jest to, że taki gościu będzie grał w piłkę do 35 roku życia i dostawał spory hajs, bo ktoś kiedyś nakłamał mu w papierach, że jest talentem.

Ile znaczy "talent" pokazuje kazus Krasicia chociażby. Nie tak dawno król serie a, mistrz skrzydła w Juve. Obecnie gwiazda... Lechii Gdańsk. Lazar chyba zanotuje podobny regres.

Robertos

Post autor: Robertos »

Tragiczny facet, jak dla mnie to również jeden z najgorszych transferów Liverpoolu jakie widziałem z wyjątkiem oczywiście tych, których w klubie wcale nie powinno być a męczyli oczy kibiców swoją grą przez długi czas (lub dalej to robią). Mieliśmy sporo beznadziejnych zawodników, ale ten na dodatek był jeszcze bardzo drogi. W Hull City, Grosicki po drugiej stronie boiska stwarzał większe zagrożenie, niż Markovic a to już mówi samo za siebie. Kuzyn Boriniego, chęci trudno mu było na boisku odmówić, ale chcieć a móc to dwie różne sprawy.Jak dla mnie on w Liverpoolu nie miał żadnych momentów, jedno zagranie na mecz, nawet w stylu Messiego to żaden moment to czysty fuks.

Mariano

Post autor: Mariano »

Markovic trenuje razem z druzyna. W Anderlechcie go nie chca? nawet tam sie nie sprawdzil? To za niedlugo zadebiutuje w Piascie Gliwice

dawidek298

Post autor: dawidek298 »

Co robimy z tym panem? Gość nie był w stanie się przebić do 1-szego składu Anderlechtu,a przez całe pół roku dla nas zagrał całe,,0'' sprzedając jeszcze Ingsa mamy już praktycznie połowę kasy na Alissona :)

KowaLFC

Post autor: KowaLFC »

Szosti w końcu się doczekał

tomiKG

Post autor: tomiKG »

Ładnie wykończył, ale Stu co mu dał ciasteczko to normalnie poezja :) asysta pierwsza klasa
WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART!

mkb22

Post autor: mkb22 »

Po co nam Fekir skoro mamy Markovicia? :D :D

Kodi

Post autor: Kodi »

Lazar to Lazar, wiadomo raczej na wylocie, ale mimo wszystko pokazał znacznie więcej niż Origi i Ojo :wink:
Bramka, często przy piłce, rzadko traci.

Wiem, że wszyscy tu tylko będą ironizować i liczyć na trochę więcej $$$ po niezłym występie, ale takie są fakty :)
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

mkb22

Post autor: mkb22 »

Według mnie jest w stanie dać więcej niż drewniani Origi i Solanke, i zasługuje on na druga szansę w klubie.I mówie to całkiem poważnie

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Ja bym jednak mimo wszystko Lazara zostawił w klubie. Na zmiennika nada się w sam raz, żeby wejść w 70-80 minucie na zmęczonego rywala. Równie dobrze będzie mógł grać w Pucharze Anglii, czy Carabao Cup. Jakby Klopp nie miał wobec niego żadnych planów to podejrzewam, że by go nie brał na tournee. Ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie z naszym Lazarem.
Na stronie "Klopp12"

Kuj

Post autor: Kuj »

Na mnie Markovic nie robi najlepszego wrażenia. Ojo wg. spisuje się lepiej, dlatego to Lazar powinien zostać wysłany na wypożyczenie. Jest jeszcze pare spotkań zobaczymy jak będzie wypadał w kolejnych spotkaniach.

sc0user

Post autor: sc0user »

Lazar gra, bo nie ma komu to raz, a dwa gra żeby świat zobaczył, że ktoś taki jak Markovic jeszcze żyje i może grać w piłkę. Myślę, że po prostu z braku laku gra serb i przy okazji pracuje sobie na transfer

Glajskor

Post autor: Glajskor »

Występ vs BVB

https://www.youtube.com/watch?v=J1lkb5F6jiQ

Naprawdę według was zagrał w tym spotkaniu 'dobrze'? :roll:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"

ODPOWIEDZ