Lazar Marković

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Jetzu
Kontakt:

Lazar Marković

Post autor: Jetzu »

Myślę, że nie ma już co zaśmiecać tematu "spekulacje" informacjami na temat Markovicia.

Obrazek

Wszystko jest gotowe i podpisane, oficjalna prezentacja jutro około południa.
Witamy na pokładzie :)

Awatar użytkownika
Sparrow

Re: Lazar Marković

Post autor: Sparrow »

Czytałem jego wywiad, gdy był łączony z Chelsea, wypowiedział się tam, że Chelsea to jego ulubiony klub zaraz po Partizanie.
Cóż, może to była zwykła zagrywka, żeby Chelsea się bardziej przyłożyła a może prawda.

Co do transferu to myślę, ze to świetny ruch z naszej strony. Może jeszcze nie wart jest swojej ceny ale za kilka lat będzie wart o wiele więcej. Potencjał ma podobny do Sterlinga. Nawiązując jeszcze do Raheema, Lazar jest równie szybki.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2014, o 22:10 przez Sparrow, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

Sparrow pisze:Czytałem jego wywiad, gdy był łączony z Chelsea, wypowiedział się tam, że Chelsea to jego ulubiony klub zaraz po Partizanie.
Cóż, może to była zwykła zagrywka, żeby Chelsea się bardziej przyłożyła a może prawda.
Podobno (nie jestem tego pewny w 100%) jest fanem Chelsea.. Ale gdy chcieli go kupić to odrzucił propozycję bo wiedział że nie będzie tam grał w pierwszym składzie ..
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Szczerze mam mieszane uczucia co do tego transferu. Witamy na pokładzie i pokaż wszystkim niedowiarkom (przede wszystkim mi) że zasługujesz tylu wydanych pieniędzy.

omnia

Post autor: omnia »

Ten transfer to będzie strzał w 10!
Myślę, że może nawet w najbliższym sezonie duet Sterling-Markovic nawiąże do wyczynów duetu Rooney-Ronaldo z sezonu 2005/2006. Jakby nie patrzeć są oni w tym samym wieku co były duet Mułów gdy zdobywał po 25-30 bramek w sezonie.
Mamy teraz w składzie 2 niezwykle uzdolnionych skrzydłowych, którzy są w stanie dokonywać wielkich rzeczy.

Edit: Ronaldo nie był skuteczniejszy od Sterlinga, gdy był w jego wieku. Karnych też nie strzelał w wieku 20 lat.
Liczę, że w tym sezonie Raheem weźmie większy ciężar kreowania akcji na swoje barki i może uda mu się ustrzelić z 13-15 bramek. Nie wydaje się to zbyt abstrakcyjne, bo w zeszłym sezonie w lidze zdobył 9 goli, a szanse w wyjściowym składzie zaczął otrzymywać w grudniu. Liczę, że Lazar w swoim debiutanckim sezonie ustrzeli przynajmniej z 5-7 goli w lidzę, tak że 20 bramek tego duetu jest w zasięgu. Oczywiście wszystko zależy od tego jak często będą grać.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2014, o 22:27 przez omnia, łącznie zmieniany 1 raz.

Rozdupcator

Post autor: Rozdupcator »

omnia pisze:Ten transfer to będzie strzał w 10!
Myślę, że może nawet w najbliższym sezonie duet Sterling-Markovic nawiąże do wyczynów duetu Rooney-Ronaldo z sezonu 2005/2006. Jakby nie patrzeć są oni w tym samym wieku co były duet Mułów gdy zdobywał po 25-30 bramek w sezonie.
Mamy teraz w składzie 2 niezwykle uzdolnionych skrzydłowych, którzy są w stanie dokonywać wielkich rzeczy.
Teraz to popłynąłeś :)
Ronaldo to bardzo skuteczny zawodnik, z łatwością dochodzi do sytuacji bramkowych, strzela dużo bramek z wolnych, z wielką łatwością (już na pewno w tamtym sezonie mijał rywali), strzelał też karne, a Rooney to napastnik.
Sterling musi popracować nad wykończeniem. Wraz z Markoviciem są skrzydłowymi. Nie wiemy jak zaprezentuje się Marko w 1 sezonie BPL.
„W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy” - Bill Shankly

RoboWarrior

Post autor: RoboWarrior »

Miejmy nadzieje że w tym temacie będziemy dużo pisac i to w samych superlatywach :D Witamy na czerwonym pokładzie :)

thorcik

Post autor: thorcik »

Jaram się tym transferem jak tęcza na pl. Zbawiciela ;) wreszcie jakiś , oprócz Raheema, skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia.

A przynajmniej takie sprawia wrażenie, Aspas tez zapowiadał się ciekawie :P
And then I've seen Klopp's face
Now I'm a beleiver

Kaczorro

Post autor: Kaczorro »

Mam nadzieję, że ogarnęliśmy jakąś klauzulę dot. zakazu transferu do rywala z ligi angielskiej, bo nie podoba mi się to kibicowanie Chelsea. Znając życie LFC go wycrackuje, a CFC będzie chciało podkupić go za parę sezonów.

Oczywiście OBY udało się Brendanowi zrobić z niego piłkarza światowego formatu przede wszystkim, później będziemy się martwić odejściem :lol:

Lokiec

Post autor: Lokiec »

hmmm... wielu się nim zachwyca. Dla mnie gra na poziomie juniora. Mam nadzieję, że się mylę.
Przegrani nie mają prawa do szczęścia ... niestety...

thorcik

Re: Odp: Lazar Marković

Post autor: thorcik »

Guardian pisze, że najprawdopodobniej dziś transfer zostanie dopięty.
http://www.theguardian.com/football/201 ... CMP=twt_gu
And then I've seen Klopp's face
Now I'm a beleiver

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Scout i były dyrektor do spraw sportowych w AS Monaco - Tor-Kristian Karlsen wypowiedział się na twitterze na temat Markovicia:

Obserwowuje Markovicia od czasu jego debiutu w Partizanie. Jego potencjał był widoczny gołym okiem już w momencie kiedy przebił się do pierwszej drużyny. Wiele czołowych europejskich klubów obserwowało go w tamtym okresie, jednak wątpliwości wzbudzała jego dość słaba budowa ciała. Jeśli chodzi o sam potencjał czysto piłkarski, to nie mam wątpliwości, że jest jednym z 3-5 najlepszych młodych piłkarzy w Europie. Główne cechy - świetna kontrola nad piłką, przyśpieszenie, świetnie radzi sobie w sytuacjach 1 na 1, podejmuje dobre decyzje. Kwota transferu może wydawać się duża, ale jeśli rozwinie się tak jak jest to zakładane, to za 18-24 miesiące spokojnie będzie wart 2 razy tyle.

truestoryPL

Post autor: truestoryPL »

Lazarowi życzę powodzenia i oczywiście wierzę w niego ! Jeśli w jego debiutanckim sezonie będzie grał chociaż w połowie tak dobrze jak Sterling w ostatnim, to i tak będzie sukces i dobry znak. Pozostaje poczekać i dać mu czas.

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

Benfica potwierdza sprzedaż Lazara Markovića.

http://t.co/3G0PIkDWkb

Otrzymuje ona 50% wartości transferu - €12.5m

Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

Obrazek

Ynwa, Lazar! :)
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

ODPOWIEDZ