Adam Lallana

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
1010Arx

Re: Adam Lallana

Post autor: 1010Arx »

Jetzu pisze:Źródła bliskie Bornemouth poinformowały, że klub otrzymał za transfer Adama Lallany kwotę 4mln funtów.

Łatwo idzie wyliczyć, że Liverpool zapłacił więc za Lallanę 16mln funtów, reszta zapewne w dodatkach w zależności od występów i sukcesów.
:o
Jeśli to prawda to jestem bardzo szczęśliwy z zakupu i dumny z Liverpoolu.
Uważałem, że cena 25 mln to o wiele za dużo, 20 mln sporo, ale jeszcze do zaakceptowania, a 16 mln to cena świetna. Patrząc na obecny rynek wręcz promocyjna. Oczywiście są dodatki, ale chyba każdy będzie szczęśliwy, jeśli je zapłacimy, bo to będzie oznaczać, ze Lallana gra dobrze. Wow, brawo :happy:

PS. I wilk syty i owca cała. My mamy Lallane, w dodatku po uczciwej cenie, Bornemouth swoje 25%, a Southampton nie będzie sie musiało dzielić ewentualnymi bonusami :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

JAk patrze na filmiki o Adamie Lallanie to widze w nim lepszego ofensywngo Hendersona:D Super gościu czekam na strat ligi ;)

dongilunesko

Post autor: dongilunesko »

Negrys pisze:JAk patrze na filmiki o Adamie Lallanie to widze w nim lepszego ofensywngo Hendersona:D Super gościu czekam na strat ligi ;)
Takie filmiki z najlepszymi zagraniami to prawie o każdym można zrobić :) . Miejmy nadzieje, że Adam dobrze się wkomponuje w zespół.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

Jetzu pisze:Źródła bliskie Bornemouth poinformowały, że klub otrzymał za transfer Adama Lallany kwotę 4mln funtów.

Łatwo idzie wyliczyć, że Liverpool zapłacił więc za Lallanę 16mln funtów, reszta zapewne w dodatkach w zależności od występów i sukcesów.
A jak sądzisz skąd te 4 mln?

LFC zapłacił 23-25 mln Świętym, z czego dopiero 4 bańki poszły dalej.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Alex pisze:

A jak sądzisz skąd te 4 mln?

LFC zapłacił 23-25 mln Świętym, z czego dopiero 4 bańki poszły dalej.
Bournemouth dostało 25% kwoty transferu, oznacza to, że pierwotna kwota transferu Lallany to około 16mln funtów, a reszta (do 23-25, whatever) zostanie wypłacona w bonusach w zależności od występów Adama.

Tu i tu są informacje na ten temat od redaktora Bournemouth Daily Echo.

spirolfc

Post autor: spirolfc »

Gdzie będzie tak właściwie grał Lallana? Bo jedni wymieniają go razem z Marković'em jako skrzydłowego a niektórzy porównują do np. Hendersona. Jak myślicie gdzie ustawi go Brendan? :) Od razu mówię, że nie oglądałem go w poprzednim sezonie, no może poza meczami z LFC.

Awatar użytkownika
Agbon

Post autor: Agbon »

spirolfc pisze:Gdzie będzie tak właściwie grał Lallana? Bo jedni wymieniają go razem z Marković'em jako skrzydłowego a niektórzy porównują do np. Hendersona. Jak myślicie gdzie ustawi go Brendan? :) Od razu mówię, że nie oglądałem go w poprzednim sezonie, no może poza meczami z LFC.

Wydaje mi się że zastąpi Coutinho i będzie grał jako środkowy ofensywny pomocnik.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2014, o 23:09 przez Agbon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

eXotiC

Post autor: eXotiC »

Lallana będzie grał jako ofensywny/środkowy pomocnik, aczkolwiek od biedy mogący zagrać na skrzydle. Tak to mniej więcej widzę.

Awatar użytkownika
fellipe1892

Post autor: fellipe1892 »

Adam może grać na każdej pozycji oprócz obrony i DM, jak dla mnie to swego rodzaju zastępca ofensywnej wersji Gerrarda sprzed lat (zachowując proporcje), mam nadzieję że za kilka lat będziemy o nim mówić jak o liderze mistrza Anglii
Obrazek
since 1996

michall

Post autor: michall »

Agbon pisze:
spirolfc pisze:Gdzie będzie tak właściwie grał Lallana? Bo jedni wymieniają go razem z Marković'em jako skrzydłowego a niektórzy porównują do np. Hendersona. Jak myślicie gdzie ustawi go Brendan? :) Od razu mówię, że nie oglądałem go w poprzednim sezonie, no może poza meczami z LFC.

Wydaje mi się że zastąpi Coutinho i będzie grał jako środkowy ofensywny pomocnik.
Z Coutinho żaden ofensywny pomocnik w takim ujęciu jak Lallana. Najlepiej gra jako rozgrywający - mając owszem więcej zadań w ataku, ale grając głęboko. Ja w diamencie widzę ich nawet razem na boisku, niekoniecznie w każdym meczu, ale jak najbardziej.

Machel

Post autor: Machel »

IMO Adam, na papierze, będzie biegał z boku. Cou zyska miejsce za napastnikiem i będzie się płynnie wymieniał pozycjami z Lallaną.

Zapłaciliśmy za niego tyle dukatów, bo to uniwersalny grajek. Nasz menago takich lubi najbardziej.
Obrazek

omnia

Post autor: omnia »

Moim zdaniem Lallana kupiony został z myślą o grze jako ofensywny pomocnik. Mówione było, że BR szukał rywala dla Cou. Na skrzydle też ewentualnie może zagrać, ale wydaje mi się, że będzie tam najczęściej grać Raheem z Lazarem.
Niebawem się dowiemy gdzie będzie grał najczęściej. Teraz wie to tylko Boss.

RoboWarrior

Post autor: RoboWarrior »

Też myśłe że A. Lallana będzie grał zaraz za napastnikiem jako OP po bokach bardzo szybcy i zwinni Sterling z Lazarem i na szpicy Daniel, To może naprawde świetnie wyglądać działać

Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator

Post autor: Gonzo »

"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina

Awatar użytkownika
Arida

Post autor: Arida »

http://www.liverpoolfc.com/news/latest- ... -of-season
No to nie zobaczymy Adama na początku sezonu..

ODPOWIEDZ