Emre Can

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Pitrus71

Re: Emre Can

Post autor: Pitrus71 »

Nie został powołany, ale powodem na pewno jest uraz. Nawet gdyby wyleczył się do mundialu to nie byłby w rytmie meczowym itp... a, że nie jest tam ważną postacią to nie ma sensu go brać

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Ja nigdy nie mogłem odróżnić tych niemieckich trojaczków: Khedira, Gundogan, Can. :)
Szkoda Emre. Dobrym sezonem zasłużył na więcej niż fotel przed telewizorem.
Z drugiej strony... Jako jeden z niewielu graczy z wysokiej półki będzie mógł zregenerować organizm przed kolejnym okresem przygotowawczym. Uczestnicy mundialu nie będą mieli takiej szansy i odbije się to na nich po kilku miesiącach następnego sezonu. Can może być w przyszłym roku wiodącą postacią swojej drużyny.
Wszystko wskazuje, że nie naszej. :(
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Są różne opinie, co do pozostania Emre, podobno dzisiaj odmówił spotkania z dyktatorem Erdoganem. Szacunek, natomiast Mesut i Gundogan ślinili się do niego, jak Mariusz do Prezesa.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Can brał udział w dzisiejszym treningu https://www.thisisanfield.com/2018/05/e ... gue-final/

Jest szansa że będzie dostępny na finał :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
wokawojz

Post autor: wokawojz »

Czy ktoś w tym momencie jeszcze żałuje tego Cana? Dla mnie po przyjściu Fabinho nie ma już złudzeń. Voltaren max dla Emre na drogę i dobranoc :D
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

deekuu

Post autor: deekuu »

https://www.liverpoolfc.com/news/first- ... verpool-fc

Liverpool potwierdza, że Emre odchodzi po sezonie. To by było na tyle.

endless

Post autor: endless »

Z jednej strony jego odejście było pewne, z drugiej i tak szkoda. Do rotacji byłby w sam raz - zdarzało mu się strzelać tego pierwszego gola, jak była potrzeba, a to z główki, a to z dystansu, a to przewrotką. Pozostaje mu życzyć powodzenia i szacunek za wypełnienie kontraktu.

Jooggi96

Post autor: Jooggi96 »

Bardzo żałuje bo jest niesamowitym walczakiem.
Z Canem bylibyśmy jeszcze silniejsi ale cóż Wszystkiego Dobrego Emre ! :)

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

Wypełnił u nas cały kontrakt, zachował się jak profesjonalista. Dawał z siebie wszystko. YWNA Emre, powodzenia w Juve
Nigdy nie zapomnę przewrotki z Watfordem, bajeczna bramka.

ziaja

Post autor: ziaja »

Zachował się profesjonalne i odszedł z klasą.
Szkoda, że jego gra była przeciętna. On zawsze wyglądał fajnie, ale nie dawał drużynie tyle ile by się oczekiwało po nim. Nie był to DMF' bo był zbyt niedojrzały w grze, nie był to B2B brakowało mu kondycji i spokoju. Był pierwszym drugim pomocnikiem. Nie będę płakał bo praktycznie nie zrobił postępu odkąd dołączył do LFC. Dziękuje za fajne mecze, za walkę i za fajne gole. Ale przy Keitcie i Fabinho by się nie podniósł z ławki.
Obrazek

Kuj

Post autor: Kuj »

Can miał swoje plusy jak dobre warunki fizyczne, czy ruszenie z piłką do przodu, na minus trochę za dużo głupich strat pod własną bramką czy w środku polu. Niemniej, dzięki za wszystko Emre, tych nożyc z Watfordem nigdy nie zapomnę!

w0rst

Post autor: w0rst »

Każdy wie, że Emre będzie grać w Juventusie, natomiast tak wygląda jego pożegnanie z kibicami
https://www.facebook.com/EmreCoskunOfic ... 768946049/

Powodzenia Emre!
Obrazek

Kodi

Post autor: Kodi »

220 tys euro tygodniowo, ładnie się ustawił Emre.
Pewnie wiedział już od dłuższego czasu ile mu będą tam płacić, a wywiadach dla Liverpoolu mówił o tym że nie chodzi o pieniądze :)

Zawsze chodzi o pięniądze :)

down: Musiałbym przeszukać twittera, gdzieś czytałem o tym po drodzę, jak znajdę to wrzuce.
Cofam, ktoś kto to pisał liczył 2 mil więcej niż było podane, jego błąd i mój że się na to powołałem.
Fakt faktem 16 mln euro od ręki + 150 tys tyg też robi wrażenie i to więszke niż te 220 tys/w :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2018, o 20:53 przez Kodi, łącznie zmieniany 2 razy.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

cachemire

Post autor: cachemire »

Kodi pisze:220 tys euro tygodniowo, ładnie się ustawił Emre.
Pewnie wiedział już od dłuższego czasu ile mu będą tam płacić, a wywiadach dla Liverpoolu mówił o tym że nie chodzi o pieniądze :)

Zawsze chodzi o pięniądze :)
Można dopytać skąd te dane? Bo z tego co sie orientuje to wszystkie ważniejsze źródła z Italii mówią o 5 mln za sezon, chyba ze coś przeoczyłem.

Mam nadzieje ze nie wliczasz w tygodniówke premii za podpisanie kontraktu 16 mln, które będzie dostawać przez dwa lata.

up: spoko, ale chyba troche zaszaleli na TT. Can byłby najlepiej opłacanym piłkarzem we Włoszech, z pensja na poziomie Dybali i Pjanicia razem wziętych ??

I nie 150 a 95 ;) No a co do premii to jak znam Juventus to spora sumka z tej forsy kapnie do kieszeni agenta. Taki styl negocjacji czy sie ich lubi czy nie

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

U naszego byłego pomocnika, wykryto guzka tarczycy ;( Miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze, trzymaj się Emre!:(

ODPOWIEDZ