Wypozyczeni

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Rafski
Kontakt:

Re: Wypozyczeni

Post autor: Rafski »

DzidekLFC pisze:Mario Balotelli który wrócił po 3 miesięcznej przerwie zapewnia ekipe z Mediolanu zwycięstwo nad 3 ligowcem w Pucharze Włoch. Mario w 43 minucie zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu karnego. W tym meczu mógł mieć na koncie nawet Hat-tricka ale na samym początku spotkania nie trafił w piłkę stojąc na 5 metrze pola karnego(Dośrodkowywał De Sciglio). Biegał , starał się , bramkę zdobył , troszkę problemów z przyjęciem piłki było ale może coś z niego będzie :)
Nie wiem czy to wystarczy, żeby ktokolwiek oddał nam za niego te £16mln.
~ The Reds!

Yvette

Post autor: Yvette »

Podobno Balotelli vel El Fenomeno zagrał beznadziejnie, tak jak reszta piłkarzy Milanu.

Tak poza tym, to w ostatniej kolejce La Liga Luis Alberto zanotował "no-look pass" i asystował przy bramce Lucasa Pereza w meczu z Valencią. Może z niego coś będzie?

Gorah

Post autor: Gorah »

Grujić strzela 2 bramki w meczu towarzyskim z Atlantas wygranym przez Crvenę 2:1.

Prezes

Post autor: Prezes »

Alberto z kolejną bramką. Luis wziął się do roboty i zaczyna mieć przyzwoite statystyki 5 bramek 5 asyst. Ciekawe czy dostanie jeszcze jedną szanse na Anfield czy klub spróbuje go spieniężyć puki jest w dobrej formie.
https://streamable.com/71z7

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Prezes pisze:Alberto z kolejną bramką. Luis wziął się do roboty i zaczyna mieć przyzwoite statystyki 5 bramek 5 asyst. Ciekawe czy dostanie jeszcze jedną szanse na Anfield czy klub spróbuje go spieniężyć puki jest w dobrej formie.
https://streamable.com/71z7
Sądzę, że po tym sezonie szansę potrenować przy Jurgenie i pokazać mu się dostanie każdy na jakimś przyzwoitym poziomie + młodzieżowcy, wątpię w Mario na Euro (bo jeśli uda mu się zapracować na powołanie, to tylko jakaś totalna zwyżka formy, która by i jemu dała szansę u Nas, ale w coś to wątpię), to pewnie nawet on dostanie szansę.
Z resztą zobaczymy - to będzie 1 lato z Jurgenem, 1 poważny okres i test dla naszego menedżera - obecnie gramy tym, co zostawił Brendan i trudno mówić, by można było zobaczyć jakikolwiek rezultat z treningów z Jurgenem, bo grając co parę dni, kiedy oni mają czegokolwiek się nauczyć, jak na to czasu nie ma przy potrzebie regeneracji po meczach i można jedynie zauważyć, co im trener nakazuje, ale ani pod to tempo i pod ten sposób nie trenowali w okresie przygotowawczym, ale już zakończę na tym, bo to nie temat od tego. W skrócie - pozytywne oceny dostaje Luis i chciałbym zobaczyć, czy spróbuje u Nas coś udowodnić i czy skończyły się na dobre jego pijackie historie, o których słyszeliśmy kiedyś.

Yvette

Wolę Luisa Alberto niż Lallane na ŚPO. Hiszpan ma podanie prostopadłe i przegląd pola na poziomie Coutinho. Brakuje mu jednak trochę dynamiki i szybkości, ale przy ciężkich Jurgenowskich treningach naprawdę może coś z niego być.

Nole

Post autor: Nole »

Wie ktoś jak spisuje się Allan na wypożyczeniu ?

EDIT

@Jetzu

Dzięki wielkie ;) Wychodzi na to, że z chłopaka będziemy mieli wielką pociechę.
Ostatnio zmieniony 7 lut 2016, o 22:05 przez Nole, łącznie zmieniany 1 raz.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Nole pisze:Wie ktoś jak spisuje się Allan na wypożyczeniu ?
Cytując kolegę, który śledzi ligę belgijską
Bardzo dobrze. Chłopak grał praktycznie bez strat i niecelnych podań. Na najtrudniejszym do grania stadionie w Belgii. Wygląda na to, że po 3 meczach Allan stał się kluczowym piłkarzem STVV. Nic dziwnego, młody praktycznie nie notuje strat i niecelnych podań.

Yvette

Angielskie pismaki pisały już, że Mariusz jest skreślony u trenera Milanu, a jakoś dzisiaj wszedł z ławki w meczu z Napoli. Napoli zremisowało z Milanem 1-1

Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

Co lepsze, gdy tylko miał piłkę widać było klasę światową :)
Obrazek

Yvette

tutaj jego wszystkie kontakty z piłką, bo wszedł dopiero w 87 minucie
https://www.youtube.com/watch?v=aHZd3L_y9vI

Radbug

Post autor: Radbug »

Miałem o nim coś napisać, ale pomyślałem, że to tylko jakieś 8 minut i nie ma się czym podniecać. Mimo wszystko był cały czas w środku tych kilku akcji ofensywnych Milanu, gdy miał piłkę przy nodze to widać było u niego spokój. Nawet przez chwilę zagrał pressingiem. Ja tam bym go nie skreślal i dał mu możliwość treningu z Kloppem, chociaż przez miesiąc.

Aha, nawet prawie asystę zaliczył.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Radbug pisze:Miałem o nim coś napisać, ale pomyślałem, że to tylko jakieś 8 minut i nie ma się czym podniecać. Mimo wszystko był cały czas w środku tych kilku akcji ofensywnych Milanu, gdy miał piłkę przy nodze to widać było u niego spokój. Nawet przez chwilę zagrał pressingiem. Ja tam bym go nie skreślal i dał mu możliwość treningu z Kloppem, chociaż przez miesiąc.

WOW dowcipniś-leń przebywał na boisku całe 8 minut i "widać było u niego spokój. Nawet przez chwilę zagrał pressingiem" zbiera plusy :lol: Z braku laku Mihajlovic wrzucił go na kilka munut, by przetrzymać piłkę jak najdalej od swojego pola karnego.
Balo jest skończony w Milanie, tak samo jak i u nas. Chiny czekają, albo jakiś menago z ego a`la Brendan "nikomu nie udało się ogarnąc Mario, mnie się uda..."
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

Ciuras pisze:
Radbug pisze:Miałem o nim coś napisać, ale pomyślałem, że to tylko jakieś 8 minut i nie ma się czym podniecać. Mimo wszystko był cały czas w środku tych kilku akcji ofensywnych Milanu, gdy miał piłkę przy nodze to widać było u niego spokój. Nawet przez chwilę zagrał pressingiem. Ja tam bym go nie skreślal i dał mu możliwość treningu z Kloppem, chociaż przez miesiąc.

WOW dowcipniś-leń przebywał na boisku całe 8 minut i "widać było u niego spokój. Nawet przez chwilę zagrał pressingiem" zbiera plusy :lol: Z braku laku Mihajlovic wrzucił go na kilka munut, by przetrzymać piłkę jak najdalej od swojego pola karnego.
Balo jest skończony w Milanie, tak samo jak i u nas. Chiny czekają, albo jakiś menago z ego a`la Brendan "nikomu nie udało się ogarnąc Mario, mnie się uda..."
Bo niby Brendan sam wpadł na ten pomysł... Należy soprzedać Balo do Chin/MLS/ Arabów i łudzić się, że uda się wyjść na zero. Mario jest sam sobie winny, że tak potoczyła się kariera, był jednym z największych talentów ostatnich lat, ale cóż głowa nie ta.
Obrazek

Sithious

Post autor: Sithious »

Sergi Canos dziś zdobył bramkę i zaliczył asystę w wygranym 3:0 meczu z Wolves.

ODPOWIEDZ