Wypozyczeni

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Wypozyczeni

Post autor: Daniel »

Chcialbym znac wasze zdanie na temat wypozyczonych pilkarzy.
Ktory nadaje sie na gre w Liverpoolu, a ktoremu podziekujecie?
Houllier na ich transfery wydal sporo pieniedzy.
Diao, Diouf, Diarra, Cheyrou, Vingal..itd. - te nazwiska sš znane fanom pilki noznej, ale na Anfield nie budzš jednak zaufania. Czy ktory� z Nich powinien wrocic do klubu.

Ja nie mam jakiego� konkretnego zdania na ten temat. Moje zainteresowanie budzi jedno nazwisko: Mendjani. Czy On jest jeszcze zawodnikiem LFC?

Tak wiec piszcie swoje odczucia co do talentow wypozyczonych zawodnikow.

POZDRO.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2007, o 22:04 przez Daniel, łącznie zmieniany 1 raz.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

dede
Kontakt:

Post autor: dede »

Ja bym sie nie obrazil jakby Diarra wrocil. Na pewno sie polepszyl i na pewno jest lepszy od Pellegrino. A z obroncami u nas tak sobie...Dioufa nie chce. A Reszta jest mi obojetna z tendencjš negatywnš. :)
Obrazek

Arti
Kontakt:

Re: WypoÂżyczeni: Kto spowrotem?

Post autor: Arti »

Daniel pisze:Houllier na ich transfery wydal sporo pieniedzy.
Diao, Diouf, Diarra, Cheyrou, Vingal..itd.
I to mnie najbardziej wkurwia :!: Na tych zawodnikow zostalo przewalone kilkanaœcie milionow funtow a pozytek z nich byl jaki ? Praktycznie zaden. Widac jakie m¹dre ruchy transferowe byly czynione za kadencji Hujaliera :x

Co do tematu to dla mnie na Anfield moze nie wracac zaden:

Diao nic szczegolnego nie pokazuje w Birmingham => Niepotrzebny

Diouf jak to on tylko pluc umie i pokazywac jaki to z niego hojrak. => Niepotrzebny

Diarra tak jak Diao nic nie pokazuje, chyba nawet rzadko wystepuje => Niepotrzebny

Cheyrou za slaby dla LFC, chociaz nie wiem jak gra obecnie => Niepotrzebny

Vignal w Rangersach rozkrecil sie i nawet moglby wrocic dla mnie do Liverpoolu, ale szanse sš raczej znikome bo klub go po prostu nie chce.
Obrazek

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Ja powiem szczerze, ze z tych pilkarzy, ktorzy sš wypozyczeni to zadnego nie widze w przyszlym sezonie w barwach Liverpoolu :!:

Diao-> Senegalczyk nadaje sie jedynie do pchania karuzeli w wesolym miasteczku. Nigdy nie wnosil i nie bedzie wnosil nic ciekawego i dobrego do gry Liverpoolu. W œrodku pola mamy takich pilkarzy jak: Gerrard, Alonso, Hamann, Biscan i Welsh wiec gdzie Salifek ?! W kontener i wracaj do Francji :!:

Diouf -> Dobrze spisuje sie w Boltonie, ale ta jego zryta psycha... :) W Liverpool mial niejednokrotnie szanse wykazania sie i mnie absolutnie do siebie nie przekonal. LFC to nie jest poligon doœwiadczalny takze niech zostaje u Klusakow

Cheyrou -> Nawet w Marsylii nie ma obecnie chyba zapewnionego miejsca w pierwszym zespole takze :arrow: papa

Diarra-> Tutaj nie mam zdania...

Vignal-> Mialby zbyt duzš konkurencje w obronie. Poza tym wiele niemieckich i angielskich klubow sie po niego zglasza.

Jeœli juz pozbieramy Senegalczykow do kontenera to dorzucmy jeszcze troszke hiszpanskiego drzewa w postaci Nuneza i Josemiego dorzucaj¹c coœ z Ameryki Poludniowej w postaci Pelle. Wsadzic ich na statek i niech dryfuj¹ po oceanach... :wink:

Obrazek

Damian

Post autor: Damian »

Daniel --> Medjani jest jeszcze zawodnikiem Liverpoolu, jednak od sierpnia bodajze jest na wypozyczeniu we francuskiej lidze. Zapomnialem jaki klub - Lorient chyba.

Dede --> Diarra owszem moze grac w obronie, jednak tak jak Biscan jego nominalna pozycja do defensor œrodkowy.

Arti --> Chyba nie widzialeœ gry Dioufa w tym sezonie, owszem niepowstrzymal sie chlopak od wybrykow ale bramki strzela i jest bodajze najskuteczniejszym strzelcem Klusakow. Bolton chce go zatrzymac, on tez kiedyœ mowil ze mu tam milo wiec niech sie tam kisi. Co do Diarry to co najmniej wjeb powinieneœ dostac :) - Diarra nic nie pokazuje :!: :?: :roll:

Jakie jest moje zdanie ? - Otoz Diao definitywnie powininen odejœc, Diouf zreszt¹ tak samo. Diarra by nam sie przydal, jednak jak juz wiemy wybral Lens (nie wiedziec czemu). Cheyrou moglby w sumie wrocic, moze tak jak Traore i Biscan by sie odnowil i stanowilby ciekaw¹ alternatyw¹ dla Riise (zakladaj¹c ze Kewell zostanie sprzedany). Co do Vignala to chlopak juz raczej nie wroci do LFC bo po prostu nie chce. Medjani rocznik 85 wiec wiadomo, ze to mlodzik - przyszloœc przed nim (kapitan reprezentacji Francji do lat iluœ tam :) )

Arti
Kontakt:

Post autor: Arti »

Damian pisze:Arti --> Chyba nie widzialeœ gry Dioufa w tym sezonie, owszem niepowstrzymal sie chlopak od wybrykow ale bramki strzela i jest bodajze najskuteczniejszym strzelcem Klusakow. Bolton chce go zatrzymac, on tez kiedyœ mowil ze mu tam milo wiec niech sie tam kisi. Co do Diarry to co najmniej wjeb powinieneœ dostac :) - Diarra nic nie pokazuje :!: :?: :roll:
No moze i Diouf dobrze gra, ale czy Nam potrzebni s¹ zawodnicy ktorzy co chwil¹ bed¹ musieli pauzowac bo tu kogoœ kopn¹, gdzie indziej kogoœ opluj¹. Uwazam ze nie :!:
Obrazek

Reggie
Kontakt:

Post autor: Reggie »

Powiem Wam, ze tego Dioufa bym chcial chyba spowrotem. W boltonie naprawde sie chyba odnalazl. Jakby jeszcze zmšdrzal i nie plul na wszystkich to byloby gites :lol: Reszta niech zostaje tam gdzie jest :!:
Ta strona wymiata i tyle ;-)

Youll Never Walk Alone

Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Naprawde bardzo trudne pytanie.Przynajmniej dla mnie.W wiekszoœci wypadkow s¹ to zawodnicy po ktorych plakac nie bede,ale s¹ dwa znaki zapytania.Pierwszy to Alou Diarra,ktory moglby byc solidnym defensywnym pomocnikiem w LFC,ale problemem jest to ze chce grac w pierwszym skladzie,a to mu nie grozi,wiec lepiej zarobic na nim pare funtow dopoki mozna.Drugi to wlaœnie Carl Medjani,ale tu jest klopot tego rodzaju ze naprawde nie wiem jak on gra.Owszem slyszeliœmy wszyscy ze jest to najbardziej obiecuj¹cy œrodkowy obronca na œwiecie,ale ile w tym jest prawdy?Przeciez wtedy slyszeliœmy rowniez ze Bruno Cheyrou to nowy Zidane,wiec to moze byc opinia podobna.

Pozdrawiam
You'll never walk alone

wilek112
Kontakt:

Post autor: wilek112 »

SZCERZE TO TYLKO JEDNO NAZWISKO MI SIE NASUWA NA MYSL ZE MOZNA BY BYLO SKORZYSTAC Z JEGO USLUG TO

VIGNAL OBSERWOWALEM GO W RANGERSACH I WYWARÂL NA MNIE POZYTYWNE WRAZENIE.

A W OBRONIE MAMY LEKKI BALAGAN VIGNAL BY TO BYLA JEDNA Z OPCJI NA BOK OBRONY

RESZTE WYSPRZEDAWAC WPIZDU!!!
Forever Jamie Redknapp

tedix

Post autor: tedix »

Moim zdaniem zaden z tych zawodnikow by nie pasowal do skladu LFc wiec najlpeije byloby ich sprzedac i kupic jakiegos dobrego zawodnika :)
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

Jedyny Zawodnik, ktory chcialbym zeby wrocil to NEIL MELLOR ale ZEBY WROCIL DO ZDROWIA I FORMY!! <lol2> bo prawde powiedziawszy to oprocz tylko Cheyrou chcialbym spowrotem. A Panowie Diao,Diarra,Diouf,Vignal
to juz dla mnie zamkniety rozdzial!! Liverpool ma sie rozwijac!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Dr Feelgood

Post autor: Dr Feelgood »

Tak naprawde to mysle ze Diarra moglby wrocic, jezeli trafil do kadry Francji to moze reprezentuje jakie, takie umiejetnosci na wyzszym poziomie...
The Wrestler
"...- Fuckin' '80s, man. Best shit ever - Bet your ass, man - Guns N' Roses fuckin' rules. - Crue. - Yeah.
- Then that Cobain pussy had to come around and ruin it all...".

http://www.lastfm.pl/user/r4v4el
ROCK HARD!!! Go Hard or Go home...
Obrazek

Awatar użytkownika
sokół
Kontakt:

Post autor: sokół »

Diouf- potrzebujemy napastnikow.
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Obecnie na wypozyczeniu sš:

Bruno Cheyrou Bordeaux
Salif Diao Portsmouth
Robbie Foy Wrexham
Chris Kirkland West Brom
Anthony Le Tallec Sunderland
Carl Medjani FC Metz
John Welsh Hull City

Z tej siodemki chce aby wrocili na Anfield:

Robbie Foy- mlody, utalentowany skrzydlowy z perspektywš gry w pierwszym skladzie. Ale skoro wroci to narazie do rezerw. Jego powrotu oczekiwac mozna w styczniu.

Anthony LeTallec- bez zadnego 'ale' mlody Frnacuz ma wracac! Anthony moze grac w ataku i prawej pomocy, wiec bedzie z Niego duzy pozytek. Narazie ogrywa sie w Premiership, ale na nastepny sezon powinien wrocic.

Carl Medjani- Pierwszy sklad jeszcze nie jest w Jego zasiegu, ale jest On wysoko cenionym mlodzikiem. Jak najbardziej powrot.

John Welsh- tego wypozyczenia to zupelnie nie rozumiem :roll: ÂSwietnie spisywal sie w mlodej reprezentacji Anglii, ktorej jest kapitanem. Wiele mianuje Go zastepc¹ Stevena Gerrarda w œrodku pola. Oby tak wlaœnie bylo.

Zastanowilbym sie takze nad Chrisem Kirklandem, ale to tylko w przypadku odejœcia Jerzego Dudka. Reszta- do widzenia!

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

korek303
Kontakt:

.......

Post autor: korek303 »

Jest jedno ale,jeœli na Anfield trenerem bedzie nadal Benitez,sprowadzanie wymienionych przez Daniela pilkarzy,moim zdaniem mija sie z celem.W klubach do ktorych zostali wypozyczeni graj¹..a tak jak napisaleœ,lawa ew.rezewy czyli druga druzyna...co sie mija z celem...Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....

ODPOWIEDZ