Aly Cissokho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Re: Aly Cissokho

Post autor: AirCanada »

elooplfc pisze: Jest ktoś w stanie wymienić 3 ostatnich piłkarzy z 20?
Jay Spearing, Javier Mascherano, Nick Barmby, Stig Inge Bjornebye.

dymos

Post autor: dymos »

Chcialem go w LFC, gdy gral w Porto czy Lyonie. Zazdroacilem Milanowi, gdy dopinal transfer a tu siup! Nie przeszedl testow medycznych z powodu wad uzebienia, pamietacie? Pozniej kariera Francuza zwolnila tempo, ale ilez to razy Brendan odkurzal zapomniane, czy zagubione talenty? Jak zawsze murem za Brendanem! Witam na pokladzie Aly!

PS. @eloop, bez spiny , ale masz zawodnika Liverpoolu nazwanego gownem na tle klubu, w ktorym nie gra.

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

Oby ta dwudziestka nawiązywała bardziej do Mascherano niż Spearinga ;)

Trzymam za Aly'ego kciuki i mam nadzieję że nie przychodzi tylko jako zmiennik na wypadek kontuzji Jose, tylko faktycznie będzie naciskał na jego miejsce w składzie.

Awatar użytkownika
Stachyra

Post autor: Stachyra »

http://www.youtube.com/watch?v=30ccIHAlaAs

Jest i pierwszy wywiad z nowym nabytkiem. Powodzenia Aly.
Obrazek

Khazim

Post autor: Khazim »

Ja tam osobiście jestem z tego wypożyczenia bardzo zadowolony. Nie jest to zakup, więc nie ryzykujemy, że wypłacimy pieniądze, a potem się okażę, że poszły one w błoto, a my będziemy mieli kolejnego zawodnika na zbyciu. Sam jednak mam nadzieje, że Aly okażę się świetnym wyjściem w naszej sytuacji. Enrique jest dobrym piłkarzem i uważam, że dawno nie mieliśmy tak dobrego LO. Jednak przyda mu się rywal na tej pozycji, wtedy będzie zmuszony dawać z siebie 100%, a być może nawet i więcej.

Co tu dużo gadać... Powodzenia Aly!
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

Awatar użytkownika
buh

Post autor: buh »

czuje w kosciach, ze los (BR) napisze jego historie na innej pozycji niz LB. W ogole nie sugeruje sie numerem na koszulce.
"I have missed more than 9,000 shots in my career. I have lost almost 300 games. On 26 occasions I have been entrusted to take the game winning shot... and I missed. I have failed over and over and over again in my life. And that's precisely why I succeed." - Michael Jordan

Awatar użytkownika
RedWarriorr

Post autor: RedWarriorr »

buh pisze:czuje w kosciach, ze los (BR) napisze jego historie na innej pozycji niz LB. W ogole nie sugeruje sie numerem na koszulce.
Albo też może być tak, że on pójdzie na lewą obronę, a Jose Enrique np. na skrzydło. Ktoś tutaj wspomniał, że Cissokho lepiej ogarnia defensywę, z kolei niechętnie podłącza się pod akcje ofensywne. Zaś Jose Enrique lubi się tam często zapuszczać, biorąc czynny udział w akcjach kombinacyjnych. Jak będzie, czas pokaże, ale na pewno to wypożyczenie poszerza nam możliwości nawet w obrębie pierwszej jedenastki.

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

RedWarriorr pisze:
buh pisze:czuje w kosciach, ze los (BR) napisze jego historie na innej pozycji niz LB. W ogole nie sugeruje sie numerem na koszulce.
Albo też może być tak, że on pójdzie na lewą obronę, a Jose Enrique np. na skrzydło. Ktoś tutaj wspomniał, że Cissokho lepiej ogarnia defensywę, z kolei niechętnie podłącza się pod akcje ofensywne. Zaś Jose Enrique lubi się tam często zapuszczać, biorąc czynny udział w akcjach kombinacyjnych. Jak będzie, czas pokaże, ale na pewno to wypożyczenie poszerza nam możliwości nawet w obrębie pierwszej jedenastki.
Chciałbyś zobaczyć naszą lewą flankę w składzie Cissokho & Enrique? :shock:
Bez urazy dla naszych zawodników, ale w ogarnianiu gry, czytaniu i przewidywaniu sytuacji na boisku - to ci dwaj niewiele mają wspólnego :badhappy:
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

Nole

Post autor: Nole »

http://cornerkick.pl/co-gryzie-alyego-cissokho/

Jak się okazuje Cissokho nie oblał testów medycznych w Milanie z powodu uzębienia. Po prostu Milanu nie było na niego stać i musieli jakoś "Anulować" Ten transfer, a wybór padł na uzębienie. Nie wiem, czy to jest prawda, ale tam jest cytat Aly'ego który o tym mówi.

Yvette

Post autor: Yvette »

w dzisiejszym meczu Aly dał bardzo dobrą zmianę. Pokazał, że oprócz umiejętności gry w destrukcji wykazuje się niezłą techniką i dryblingiem w akcjach ofensywnych. Pozytywnie mnie zaskoczył.

Shinoda

Post autor: Shinoda »

Yvette pisze:w dzisiejszym meczu Aly dał bardzo dobrą zmianę. Pokazał, że oprócz umiejętności gry w destrukcji wykazuje się niezłą techniką i dryblingiem w akcjach ofensywnych. Pozytywnie mnie zaskoczył.
+1

Biegał i skutecznie wybijał z rytmu Ville i jest ataki. :)

Filip

Post autor: Filip »

Ten Cissokho to ma motorek w d*pie, zarył mi się w pamięci jeden jego rajd lewą stroną przez pół boiska :D

Jeff

Post autor: Jeff »

Dał na prawdę dobrą zmianę. Nie wiedziałem, że jest usposobiony aż tak ofensywnie... Może w następnym meczu ujrzymy Cou na "dziesiątce" a Aly'ego na lewym skrzydle :) Poniosła mnie trochę fantazja, ale kto wie :D

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Powiem szczerze, że byłem mocno zdziwiony wczorajszym debiutem Cissokho. Widocznie Rodgers mu ufa i nie boi się na niego stawiać w tak trudnych momentach spotkania- a myślałem, że będzie zupełnie inaczej.
Pewnie już we wtorek zobaczymy go w pełnym wymiarze czasowym.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Nathan

Post autor: Nathan »

Wydaje mi się, że BR wpuścił Cissokho po to żeby Coutinho mógł zagrać jako 10 za Sturridgem. Nie chodziło tu o debiut nowego piłkarza ani o to, żeby on wniósł coś do gry ale o przesunięcie Brazylijczyka na optymalną dla siebie pozycję. Tak czy inaczej Aly nie zawiódł.

Zablokowany