Simon Mignolet

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

aqalfc

Re: Simon Mignolet

Post autor: aqalfc »

To analogiczna sytuacja do tej jaką mamy w kadrze Polski. Boruc i Szczęsny są na powiedzmy sobie bardzo dobrym poziomie i myślę, że akurat tutaj decydują względy czysto 'liderskie', a nie poziom na jakim grają bramkarze bo jest on do siebie baardzo zbliżony . Bramkarz może być tylko jeden :)

Awatar użytkownika
przemoc28

Post autor: przemoc28 »

Nie bo ja nie mam pytań, chciałem tylko podziękować Simon...
Cause your mouth's writing checks that your ass can't cash...

Awatar użytkownika
Boris

Post autor: Boris »

Gram sobie w Fantasy Ligę i jakiś czas temu koleś mnie pyta czemu gram Mignoletem, mając Boruca na ławce, skoro on zawsze coś wpuszcza. W ostatniej kolejce tryumfowałem, ale po dzisiejszym meczu widzę, że czas postawić na Artka mimo, ze w następnych kolejkach gra z gigantami. Początek miałeś bombowy Panie Mignolet, ale na obecną chwilę do pięt nie dorastasz Arturowi.

Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Tylko tyle mam do powiedzenia. Dzięki niemu nie przegrywamy 6-2, tylko 3-2, pięknie że w końcu mamy prawdziwy mur na bramce.
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

Jeff

Post autor: Jeff »

Boris nie wiem czy ty nie oglądasz meczów LFC, ale aktualnie Simon ratuje naszym dupę i to Boruc mu do pięt nie dorasta... Mało straconych bramek Soton oraz dużo punktów Boruca w FPL to w większości zasługa żelaznej linii obrony, która jak na razie pozwoliła oddać najmniej strzałów przeciwnikom na bramkę Artura. Jednak nie twierdzę, że Boruc jest słabym bramkarzem, jest to absolutnie bramkarski TOP, ale do Mignoleta mu brakuje

Awatar użytkownika
Boris

Post autor: Boris »

Mur, na 12 kolejek cztery razy zachowal czyste konto, trzy razy w pierwszych trzech kolejkach, OK. Po dzisiejszym kartoflu czas postawić mu pomnik. W FL wybieram Boruca.

july600lfc

Post autor: july600lfc »

To se wybieraj. Kogo to obchodzi. Simon to niekwestionowany bohater tego spotkania!

Awatar użytkownika
LivFan

Post autor: LivFan »

Po tym meczu stwierdzam jedno choć to żadna nowość. GOŚCIU JEST NIESAMOWITY! My w tym meczu powinniśmy dostać tyle goli po babolach ALE też mogliśmy strzelić tylko pewien chłopiec z Walii nie wytrzymał ciśnienia. Co jak co ale te 3 pkt też jemu zawdzięczamy. Dobry mecz do oglądania naprawdę
Obrazek
Dlaczego upadamy... – ... żebyśmy nauczyli się podnosić

Goalkeeper

Post autor: Goalkeeper »

Boris pisze:Mur, na 12 kolejek cztery razy zachowal czyste konto, trzy razy w pierwszych trzech kolejkach, OK. Po dzisiejszym kartoflu czas postawić mu pomnik. W FL wybieram Boruca.
Panie, pan się na piłce nie znasz. Punkty W FPL to wyznacznik jak kto broni to fantastyczne źródło informacji. Obejrzyj sobie dzisiejszy mecz jeszcze raz bo takich bredni to aż się czytać nie da. Simon to nas uratował tylko dzisiaj z 4-5 razy.

Awatar użytkownika
Mand

Post autor: Mand »

Mignolet MOTM. Obrona 1 na 1 v Lukaku palce lizać. Jak sobie przypomnę interwencje Reiny z ubiegłego sezonu i porównam do tych Mignoleta to mnie mdli.
Obrazek

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Boris pisze:Gram sobie w Fantasy Ligę i jakiś czas temu koleś mnie pyta czemu gram Mignoletem, mając Boruca na ławce, skoro on zawsze coś wpuszcza. W ostatniej kolejce tryumfowałem, ale po dzisiejszym meczu widzę, że czas postawić na Artka mimo, ze w następnych kolejkach gra z gigantami. Początek miałeś bombowy Panie Mignolet, ale na obecną chwilę do pięt nie dorastasz Arturowi.
Oglądasz czasem mecze?
Czepiać się Mignoleta to szczyt ignorancji.

Esiu

Post autor: Esiu »

3 puszczone brami a mimo to jeśli nie MOTM to jeden z najlepszych! Daję sobie obciąć głowę że z Reiną to byśmy z 6 wrócili w bagażu..

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Boris pisze:Gram sobie w Fantasy Ligę i jakiś czas temu koleś mnie pyta czemu gram Mignoletem, mając Boruca na ławce, skoro on zawsze coś wpuszcza. W ostatniej kolejce tryumfowałem, ale po dzisiejszym meczu widzę, że czas postawić na Artka mimo, ze w następnych kolejkach gra z gigantami. Początek miałeś bombowy Panie Mignolet, ale na obecną chwilę do pięt nie dorastasz Arturowi.
Użytkowniku Boris, czy ty oglądasz mecze? A może twoje zainteresowanie liverpoolem kończy się na Fantasy Lidze? Mignolet to na ten moment jeden z najlepszych jak nie najlepszy bramkarz ligi. Widziałem gdzieś komentarz o okularach, może warto zainwestować...
The world is yours

Awatar użytkownika
dagonet

Post autor: dagonet »

Boris pisze:Mur, na 12 kolejek cztery razy zachowal czyste konto, trzy razy w pierwszych trzech kolejkach, OK. Po dzisiejszym kartoflu czas postawić mu pomnik. W FL wybieram Boruca.

Co to za czubek w ogóle pisze? Może spraw sobie jakieś porządne binokle a dopiero później siadaj przed TV do oglądania meczu.

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Fajnie, ale tu toczy się rozmowa o jego umiejętnościach czy też szczęściu a nie czy zbiera punkty w FPL czy też nie.
Nie porównuj gry i punktów jakie zbiera Mignolet do jego umiejętności. Gość uratował nam 1 punkt. Obronił naprawdę wiele w tym meczu a ty piszesz, że jest totalnym dnem. Zastanów się troszeczkę. Wybieraj sobie do składu kogo chcesz, ale nie kwestionuj umiejętności naszego bramkarza, zwłaszcza po takim meczu jak ten z Evertonem.

ODPOWIEDZ