Simon Mignolet

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
maciex1995
Kontakt:

Re: Simon Mignolet

Post autor: maciex1995 »

Wytłumaczcie mi, no bo cholera mnie bierze. Czemu forumowicze zachwycają się samym faktem posiadania belgijskiego paszportu? Kolejny raz to zauważam i nie mogę zrozumieć(Belgowie lepsi od Hiszpanów, Brazylijczyków i Anglików?!?), więc proszę was o pomoc. Dlaczego niektórzy tak mocno chcieli mieć jakiegoś Belga w drużynie, niektórzy dają plusy na starcie Mignoletowi za bycie Belgiem(gdyby urodził się w Holandii, to byłby już zły?), niektórzy uważają to za modne itd.?

xabi

Post autor: xabi »

Masz rację, to bez sensu. Prawie tak jak to że niektórzy zbyt poważnie traktują to forum i niepotrzebnie zastanawiają się nad znaczeniem różnych drobiazgów o których się tu czasem, zresztą niezbyt na serio, wspomina.

Awatar użytkownika
ControL

Post autor: ControL »

Fajnie mieć Belga. Mają młodą i przebojową kadrę. I to w sumie tyle, nie ma co się doszukiwać jakiegoś głębszego sensu bo go tutaj nie znajdziesz z prostej przyczyny. Wszystko mówione jest pół żartem pół serio.
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"

Awatar użytkownika
Rudek666

Post autor: Rudek666 »

Belgowie mają obecnie najlepsze pokolenie piłkarzy w Europie, a drugie na świecie bo w Brazylii jest obecnie masa młodych zdolnych. A co za tym idzie warto mieć jednego z nich, nie wykluczone, że dzięki Simonowi w LFC zameldują się nowi Belgowie, ponieważ on szepnie im dobre słówko o atmosferze itp. 8)
Również znaczenie ma fakt, że większość czołowych drużyn BPL ma w składzie jakiegoś Belga, który zazwyczaj jest motorem napędowym drużyny. Więc czemu Liverpool ma nie zaryzykować.

Mi w sumie obojętnie jakiej narodowości jest nasz bramkarz, ważne żeby jak najczęściej zachowywał czyste konto.

impiii

Post autor: impiii »

Już wiecie czemu go kupiliśmy?
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

Awatar użytkownika
Aruu

Post autor: Aruu »

Nie jestem hejterem Reiny, ale z nim przegralibyśmy 2:1. Tego wlasnie potrzebowaliśmy, kogoś kto czasem zwyczajnie uratuje nam dupę i zrobi coś ponad to, co konieczne :)

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Pierwszy mecz i odrazu ratuje nam punkty, teraz wszyscy sceptycy zmiany Reiny na Migneleta mają odpowiedź dlaczego.
sorry za mało treściwy post ale musiałem coś napisać :)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2013, o 15:42 przez Adaminho1, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Przyszedł tylko dlatego że tańszy od Reiny.

@EDIT

Ten komentarz to oczywiście aluzja do niektórych tak mówiących przed sezonem, że pozbywamy się Reiny bo dużo zarabia. Moja opinia na temat Simona jest wcześniej w tym temacie.

Kurde, nie w tym temacie tylko chyba u Reiny - wybaczcie misinformacje.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2013, o 15:52 przez Jetzu, łącznie zmieniany 2 razy.

gincu

Post autor: gincu »

Żeby czarował nas takimi babolami jak przy strzale Hutha w poprzeczkę :p

Na plus mimo wszystko, mógł nam przegrać mecz, ale wygrał, kapitalną obroną strzału Waltersa(ależ się cudownie wygiął!) i oczywiście obroną karnego oraz dobitki.

Ale karny, to karny, trochę loteria, natomiast klasę Mignolet pokazuje właśnie obrona tego strzału z dystansu, naprawdę piękna, efektowna parada!
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Mignolet zaliczył dzisiaj 3 kapitalne interwencje (Walters x2, Jones). Reina rok temu potrzebował chyba z pół sezonu, żeby móc powiedzieć, iż zaliczył 3 ratujące tyłek obrony :D

Jetzu pisze:Przyszedł tylko dlatego że tańszy od Reiny.
Nie zgodzę się. Każdy kto oglądał w poprzednim sezonie w miarę często PL powie, że jest nie tylko tańszy, ale i lepszy.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2013, o 15:44 przez AustralianMagic, łącznie zmieniany 1 raz.

Zuru
Kontakt:

Post autor: Zuru »

Takiego startu to sobie chyba nikt nie wyobrażał - po początkowej niepewności i błędach wspaniała parada, a później obroniony karny (+dobitka). Zdecydowanie facet uratował nam dzisiaj mecz :)

Machel

Post autor: Machel »

Dobre wejście w drużynę. Belg kradnie serca kibiców już na samym początku sezonu, fajnie.

A tak na poważnie, to się chłopak po prostu dobrze przygotował :) . Grafika w trakcie transmisji "stosunkowo" klarownie obrazowała tendencje Waltersa przy strzelaniu karnych.

Interwencja dobitki, bezcenna. Uśmiech na twarzy Belga również.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wizzy

Post autor: Wizzy »

Ale i tak lepszy jest Pepe, bo bronił u nas 5 lat i te 5 lat temu zdobył złote rękawice, grał kapitalnie i jeszcze by do tego wrócił w tym sezonie. Gdyby bronił on, to złapałby tą piłkę, nie byłoby dobitki i jeszcze uruchomił kapitalnym 60 metrowym podaniem bramkowy kontratak na 2-0.

Kocham Cię Simon! Jesteś Najlepszy!

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Trochę było widać tremy na początku meczu, ale mam nadzieję, że te dwie interwencje w przeciągu paru sekund sprawią, że od samego początku będzie grał tak, jak należy. Również ŚWIETNA obrona Waltersa, komentator mówił, że Begovic miał trudniejszą sytuację, ale tam strzał szedł metr od Niego, a tu Simon musiał się wyciągnąć jak długi, by wybronić ten strzał.

SZACUN SIMON! WALCZ o miejsce w bramce reprezentacji Belgii.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Jetzu pisze:Przyszedł tylko dlatego że tańszy od Reiny.
No chyba nie do końca jednak. Gdyby w klubie uważali, że Mignolet jest słabszy, ale tańszy to raczej by go nie kupili, tylko broniłby Reina.

Pół żartem, pół serio, skoro Twoim zdaniem przyszedł bo mniej zarabia niż Reina, to wymieńmy resztę składu, na zawodników Sunderlandu i będzie jeszcze taniej :)

Nie wpadam w huraoptymizm, po obronionym karnym i dwóch świetnych interwencjach, ale stwierdzenie, że Mignolet zastąpił Reine tylko dlatego, że jest tańszy, a nie lepszy to obraza dla niego.

Edit:
ufff dobrze, że to była ironia, bo mam Cie za ogarniętego użytkownika i praktycznie zawsze zgadzałem się z Twoimi postami, dlatego teraz dość się zdziwiłem, czytając Twój komentarz... Swoją drogą, ciężko tu ostatnio rozpoznać, czy ktoś sobie robi jaja, czy na prawdę ma tak dziwne zdanie... Więc sory, ale nie wychwyciłem tego żartu :)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2013, o 15:57 przez 1010Arx, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ